Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

кандидатура за сървър админ

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

кандидатура за сървър админ

Мнениеот Vasilios Petresis B » 18 Фев 2016, 17:54

1. Ник с който играете в сървърите CS MegaGaming xxNobodyCanDragMeDownxx
2. На колко години сте. /Кандидата не трябва да е под 16 години/18
3. От колко време играете в сървърите CS MegaGaming всеки ден
4. От колко време играете ЦС. от 10 години
5. Предишен опит като Админ. Модератор
6. Колко време ще прекарвате в сървъра. 2 или 3 часа
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ. CS MegaGaming Dust2 Only
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming за да помагам с каквото мога на колегите
9. Скайп за обратна връзка. predator.shampion
10. Колко /според вас/ играча може да поканите да играят в сървърите на CS MegaGaming 3
11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. /ориентировъчно/ докладвал съм на админ и съм пуснал доклади
12. Разкажете с две думи нещо за вас, от къде сте, с какво се занимавате и т.н. Гърция, работещ
13. Запознати ли сте с Правилата на форума и Права и задължение на админите? Да,запознат съм.
НОВО 14. Добавете линк към ника Ви в с изиграното време в сървъра за който кандидатствате. https://www.gametracker.com/player/xxNo ... .78:27015/
Аватар
Vasilios Petresis B
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 96
Регистриран на: 27 Яну 2016, 20:15
Име в игра: xxNobodyCanDragMeDownxx
Skype: predator.shampion

Re: кандидатура за сървър админ

Мнениеот Adanos » 18 Фев 2016, 18:32

Vasilios Petresis B написа:1. Ник с който играете в сървърите CS MegaGaming xxNobodyCanDragMeDownxx
2. На колко години сте. /Кандидата не трябва да е под 16 години/18
3. От колко време играете в сървърите CS MegaGaming всеки ден - Въпроса е от колко време играете в сървърите!
4. От колко време играете ЦС. от 10 години
5. Предишен опит като Админ. Модератор - Опит като админ, не като модератор. какво си модерирал в сървъра?
6. Колко време ще прекарвате в сървъра. 2 или 3 часа
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ. CS MegaGaming Dust2 Only
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming за да помагам с каквото мога на колегите - Грешен отговор
9. Скайп за обратна връзка. predator.shampion
10. Колко /според вас/ играча може да поканите да играят в сървърите на CS MegaGaming 3
11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. /ориентировъчно/ докладвал съм на админ и съм пуснал доклади - Да така е, доста доклади имаш.
12. Разкажете с две думи нещо за вас, от къде сте, с какво се занимавате и т.н. Гърция, работещ
13. Запознати ли сте с Правилата на форума и Права и задължение на админите? Да,запознат съм. - Не, не си запознат. Минимум 2 месеца от регистрацията във форума трябва да имаш, за да си пускаш кандидатура.
НОВО 14. Добавете линк към ника Ви в с изиграното време в сървъра за който кандидатствате. https://www.gametracker.com/player/xxNo ... .78:27015/


На този етап имаш НЕ от мен. Продължавай да играеш, следи за нередности, докладвай на админи в сървъра, както и тук във форума, и си пусни кандидатура след месец и половина. Тогава може и да ти дам ЗА.
Последна промяна Adanos на 18 Фев 2016, 20:33, променена общо 1 път
let be the rock (rock)

Изображение
Аватар
Adanos
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 133
Регистриран на: 09 Яну 2014, 14:50
Местоположение: София
Име в игра: k
Skype: k

Re: кандидатура за сървър админ

Мнениеот Careful » 18 Фев 2016, 19:03

Vasilios Petresis B написа: 13. Запознати ли сте с Правилата на форума и Права и задължение на админите? Да,запознат съм.


За да кандидатствате трябва да сте регистриран най-малко от 2 месеца във форума!

Хубаво научи правилата и пробвай пак.
Кандидатури,които не отговарят на условията не се разглеждат.Ключ.
Аватар
Careful
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 275
Регистриран на: 22 Окт 2012, 21:43
Местоположение: Червен бряг
Име в игра: Discipline|Careful
Skype: don_papi4465

Re: кандидатура за сървър админ

Мнениеот SNAIP » 18 Фев 2016, 20:56

Admin написа:
Vasilios Petresis B написа:13. Запознати ли сте с Правилата на форума и Права и задължение на админите?-Да,запознат съм.

Регистриран на: 27 Яну 2016 19:15
Curkata написа:Подранил си с кандидатурата.
1.
Admin написа:ВАЖНО: Всеки желаещ да е админ, трябва да е регистриран във форума минимум 2 /два/ месеца преди кандидатурата и да е минимум с ранг "Регистрирани потребители".

2. Не си добавил т.14 от образеца към кандидатурата си.
3. Играеш от 2-3 дни по-редовно и с този един доклад няма как да ти се даде шанс. Виждам, че си започнал да бъдеш активен в сървърите и форума, играй, забавлявай се, качвай доклади за нарушители и като му дойде времето, ако всичко е както трябва, ще получиш моето ЗА! Успех! :)

Мисля, че отговора е ясен.


Процедурата за кандидатстване не е спазена! Администраторски права извън правилата може да даде само Admin.
Освен това натрупай още опит, защото до скоро не знаеше, че при оплакване е нужно да представиш и IP адреса на
нарушителя. И не се отчайвай, а продължавай да си активен в сървърите и форума :)
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom


Назад към Неодобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта