Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за админ "PENA'5HS"

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Кандидатура за админ "PENA'5HS"

Мнениеот shit happens » 22 Фев 2016, 13:52

Против и то не само заради неизтеклите два месеца, които във всички останали случаи са предостатъчен фактор за бързо отхвърляне на кандидатурата.
Не всички се променят, особено пък хора, коита по няколко пъти ги чакате да се променят... до последно ще се надявате ли?
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: Кандидатура за админ "PENA'5HS"

Мнениеот Careful » 22 Фев 2016, 20:31

Хубаво е,че още на кандидатурата се показваш що за стока си.Не съм обидил никой,казвам,че трябва да се подбира.А ти си човек,който НЕ СТАВА.А за шамарите,господин бияч,проблема е никакъв.Нагледал съм се на такива клавиатурни "нинджи" като тебе.Като пускаш кандидатура ще се научиш да очакваш отрицателно мнение.

И само да попитам,защо след като не е спазено условието за 2-та месеца темата продължава да стой отключена ?
За едни може,за други не?
Смешно е,при условие,че Вие ги измисляте тези правила да не ги спазвате.Модератор и Администратор пренебрегвате правилата.Както ние админите,така и Вие трябва да сте за пример.Чак тогава можем да искаме от другите същото.

viewtopic.php?f=57&t=9072 Снайп правиш ли разлика между кандидатите?В единия случай трябва да се спазват правилата,а в този ?
Ако това вече не е важно правило за Вас,го махнете,защото има хора които чакат тези два месеца,а пък виждат обратното в случая.
Последна промяна Careful на 22 Фев 2016, 20:44, променена общо 1 път
Аватар
Careful
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 275
Регистриран на: 22 Окт 2012, 21:43
Местоположение: Червен бряг
Име в игра: Discipline|Careful
Skype: don_papi4465

Re: Кандидатура за админ "PENA'5HS"

Мнениеот ONLY HS » 22 Фев 2016, 20:43

Careful написа:Хубаво е,че още на кандидатурата се показваш що за стока си.Не съм обидил никой,казвам,че трябва да се подбира.А ти си човек,който НЕ СТАВА.А за шамарите,господин бияч,проблема е никакъв.Нагледал съм се на такива клавиатурни "нинджи" като тебе.Като пускаш кандидатура ще се научиш да очакваш отрицателно мнение.

И само да попитам,защо след като не е спазено условието за 2-та месеца темата продължава да стой отключена ?
За едни може,за други не?
Смешно е,при условие,че Вие ги измисляте тези правила да не ги спазвате.Модератор и Администратор пренебрегвате правилата.Както ние админите,така и Вие трябва да сте за пример.Чак тогава можем да искаме от другите същото.
Ако това не е важно правило за Вас,го махнете,защото има хора които чакат тези два месеца,а пък виждат обратното в случая.

След като толкова настояваш да бъде заключена темата поради тези 2 месеца нека така да бъде .. Заключете е и след 2 месеца ще пусна нова :) ..
За другото няма какво да ти пиша просто празни приказки .. Поздрави .. .. отивам да се почерпя за добрите печалби които направих тази седмица :) (beer)
Едит ; да добавя само нещо .. Това дали струвам или не струвам като админ ще си покаже ако ми дадете шанс .. някой хора вече знаят че се справям добре като админ но други не така че имам още на кого да се доказвам ..
Аватар
ONLY HS
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 410
Регистриран на: 14 Сеп 2012, 01:56
Име в игра: PENA'5HS
Skype: _!_

Re: Кандидатура за админ "PENA'5HS"

Мнениеот Adanos » 22 Фев 2016, 21:13

Моите уважения към Морти и Снайп, но наистина, човек хващан многократно с хак да му се гласува каквото и да било доверие в сървъри които държат на честната игра! Звучи доста нелепо.
let be the rock (rock)

Изображение
Аватар
Adanos
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 133
Регистриран на: 09 Яну 2014, 14:50
Местоположение: София
Име в игра: k
Skype: k

Re: Кандидатура за админ "PENA'5HS"

Мнениеот Miss Dupe 2011 » 22 Фев 2016, 22:15

Тоя няма съществуваща верига в момента ,дето да не е баннат за хак!Тука админ искат да го правят....
Аватар
Miss Dupe 2011
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 324
Регистриран на: 14 Мар 2014, 23:18
Име в игра: FENOMENALNA
Skype: nqmanishtu

Re: Кандидатура за админ "PENA'5HS"

Мнениеот SNAIP » 22 Фев 2016, 23:34

Careful написа:Хубаво е,че още на кандидатурата се показваш що за стока си.Не съм обидил никой,казвам,че трябва да се подбира.А ти си човек,който НЕ СТАВА.А за шамарите,господин бияч,проблема е никакъв.Нагледал съм се на такива клавиатурни "нинджи" като тебе.Като пускаш кандидатура ще се научиш да очакваш отрицателно мнение.

И само да попитам,защо след като не е спазено условието за 2-та месеца темата продължава да стой отключена ?
За едни може,за други не?
Смешно е,при условие,че Вие ги измисляте тези правила да не ги спазвате.Модератор и Администратор пренебрегвате правилата.Както ние админите,така и Вие трябва да сте за пример.Чак тогава можем да искаме от другите същото.

viewtopic.php?f=57&t=9072 Снайп правиш ли разлика между кандидатите?В единия случай трябва да се спазват правилата,а в този ?
Ако това вече не е важно правило за Вас,го махнете,защото има хора които чакат тези два месеца,а пък виждат обратното в случая.


Аз съм се мотивирал, защо. Като не си схванал - да си. След като е прочетено от Главните MORTAL и Admin, и хората са преценили, че специално за този сървър ( пуснат на 12.01.2016 г. ) не са проблем тези кандидатури подложени тук на обсъждане, даваш си мнението и не коментираш действията ми като ФМ, защо тази тема така, онази иначе. Коментари като горният ти и обяснения от мен ще искаш в друг раздел. Ако не ти се искаше мнението, щеше директно да бъдат дадени правата на тези кандидати. Да се е случило това?
Ти, специално, колко време имаш в този сървър? Влизал ли си повече от 3 пъти от любопитство? Не ме интересуват причините поради които не си. Харесва ти не ти харесва, разбираш или не разбираш този мод, част от веригата е и му трябва админско присъствие и контрол. Още нещо. Този мод е доста специфичен. Изисква определни познания. Имаш ли такива? Когато няма риба и ракът е риба до намирането на такава.
И имай малко уважение. Освен ФМ съм и хост на 6 сървъра, от които 1 платен ( ggTP ). Давам не малко лично време и месечни разходи от година и няколко месеца. Отделен компютър, който купих и обнових, интернет само за сървърите и др. Играя от съвсем друг нет да не товаря сървърите. Че този комп и ток харчи, иска обслужване. Седнал тук сметка да ми държи за това, че съм дал определено мнение, което не му е по волята. Какво искаш от мен? Да се кандидатирам за Главен админ или да напусна. На мен ми е все тая. Което ми препоръчаш лично ти, това ще направя.
Писна ми!

До следващите коментиращи - придържайте се към темата!
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Кандидатура за админ "PENA'5HS"

Мнениеот Miss Dupe 2011 » 23 Фев 2016, 00:21

SNAIP написа: Освен ФМ съм и хост на 6 сървъра, от които 1 платен ( ggTP ). Давам не малко лично време и месечни разходи от година и няколко месеца. Отделен компютър, който купих и обнових, интернет само за сървърите и др. Играя от съвсем друг нет да не товаря сървърите. Че този комп и ток харчи, иска обслужване. Седнал тук сметка да ми държи за това, че съм дал определено мнение, което не му е по волята. Какво искаш от мен? Да се кандидатирам за Главен админ или да напусна. На мен ми е все тая. Което ми препоръчаш лично ти, това ще направя.
Писна ми!


Мдааа,дори и да не те познава някой,по ей това ти изказване си пролича,че си 12 годишен дришльо.....
Последна промяна SNAIP на 23 Фев 2016, 00:50, променена общо 2 пъти
Причина: Излишен и обиден коментар. +1 форумно предупреждение
Аватар
Miss Dupe 2011
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 324
Регистриран на: 14 Мар 2014, 23:18
Име в игра: FENOMENALNA
Skype: nqmanishtu

Re: Кандидатура за админ "PENA'5HS"

Мнениеот awaq » 23 Фев 2016, 08:47

shit happens написа:Против и то не само заради неизтеклите два месеца, които във всички останали случаи са предостатъчен фактор за бързо отхвърляне на кандидатурата.
Не всички се променят, особено пък хора, коита по няколко пъти ги чакате да се променят... до последно ще се надявате ли?


Напълно подкрепям колегата той никога няма да се промени, той постоянно ни плюеше как не сме става ли колко некадърни администратори сме и т. н, да не говорим че държанието му е под всякаква критика.
But no matter what someone did or what we think someone has done we always have to treat him with respect. We have come a too long way as a civilization to just abandon this principal.
Аватар
awaq
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 567
Регистриран на: 24 Ное 2013, 01:36
Име в игра: спрях да играя
Skype: НА Лично съобщение

Re: Кандидатура за админ "PENA'5HS"

Мнениеот Admin » 23 Фев 2016, 09:48

Хахаха написа:
SNAIP написа:
Careful написа:Хубаво е,че още на кандидатурата се показваш що за стока си.Не съм обидил никой,казвам,че трябва да се подбира.А ти си човек,който НЕ СТАВА.А за шамарите,господин бияч,проблема е никакъв.Нагледал съм се на такива клавиатурни "нинджи" като тебе.Като пускаш кандидатура ще се научиш да очакваш отрицателно мнение.

И само да попитам,защо след като не е спазено условието за 2-та месеца темата продължава да стой отключена ?
За едни може,за други не?
Смешно е,при условие,че Вие ги измисляте тези правила да не ги спазвате.Модератор и Администратор пренебрегвате правилата.Както ние админите,така и Вие трябва да сте за пример.Чак тогава можем да искаме от другите същото.

viewtopic.php?f=57&t=9072 Снайп правиш ли разлика между кандидатите?В единия случай трябва да се спазват правилата,а в този ?
Ако това вече не е важно правило за Вас,го махнете,защото има хора които чакат тези два месеца,а пък виждат обратното в случая.


Аз съм се мотивирал, защо. Като не си схванал - да си. След като е прочетено от Главните MORTAL и Admin, и хората са преценили, че специално за този сървър ( пуснат на 12.01.2016 г. ) не са проблем тези кандидатури подложени тук на обсъждане, даваш си мнението и не коментираш действията ми като ФМ, защо тази тема така, онази иначе. Коментари като горният ти и обяснения от мен ще искаш в друг раздел. Ако не ти се искаше мнението, щеше директно да бъдат дадени правата на тези кандидати. Да се е случило това?
Ти, специално, колко време имаш в този сървър? Влизал ли си повече от 3 пъти от любопитство? Не ме интересуват причините поради които не си. Харесва ти не ти харесва, разбираш или не разбираш този мод, част от веригата е и му трябва админско присъствие и контрол. Още нещо. Този мод е доста специфичен. Изисква определни познания. Имаш ли такива? Когато няма риба и ракът е риба до намирането на такава.
И имай малко уважение. Освен ФМ съм и хост на 6 сървъра, от които 1 платен ( ggTP ). Давам не малко лично време и месечни разходи от година и няколко месеца. Отделен компютър, който купих и обнових, интернет само за сървърите и др. Играя от съвсем друг нет да не товаря сървърите. Че този комп и ток харчи, иска обслужване. Седнал тук сметка да ми държи за това, че съм дал определено мнение, което не му е по волята. Какво искаш от мен? Да се кандидатирам за Главен админ или да напусна. На мен ми е все тая. Което ми препоръчаш лично ти, това ще направя.
Писна ми!

До следващите коментиращи - придържайте се към темата!

Snaip защо се ядосваш на хора които не те уважават ? Даже Careful е много прав и на него са му се отворели очите и е правилно забелязал ,че ПРАВИЛАТА са само за определени хора и че са писани само за хора не от кръга на Люси и дзак и сие!
Кога си бил на почит тука ? Никога! Дори и Люси не те уважава ,а те използва рационално ,защото може да си на 17 години,но сравнение с него по темата CS сайт или по точно как трябва да се поддържа нещо е 30 години назад ,ако е на 40 години и се мисли за "Вълшебника от Оз"
Виж какво ще ти кажа и помисли реално и ще разбереш ,че ТИ си използван от тоя тип.
1 Човек като теб който дава средства на тия години да направи нещо за другите да се забавляват е за почит и уважение ,но господина който уж те е "подслонил" ,какво е направил за теб , за това което ти си създал ? Нищо,ма буквално НИЩО!Кога е седнал да рекламира един от сърварите ти някога или някъде?
Къде беше Той, когато ти направи турнир ,за коледа да се популяризират сърварите и веригата ?Никъде !Не го видяхме никъде дори като организатор или да помогне или да намери админи да ти помагат(освен единствено отзовал се сам по негово решение Sexy),а само се появи "Бога Слънце" да каже ,че на сила няма да ми дава права като не искам ,а и едно браво за организацията! Е това за теб човек ли е ,който те уважава? Не това е човек който иска да те използва !
С тия 6 сървара които хостваш тука ,ако се отделиш и сам направиш верига ,просто след една година тук ще играят 12 админа и един не разбрал още за какво става въпрос !Гаранция!
Вземи се махни от тая глутница взаимоизяждащи се от завист и некомпетентност жалки хора ,които всеки ден се плюят по отделно ,но като някой се появи и им каже че правят грешки ,така бързо се съюзяват и почват в хор да плют "различния" ,че забравят че допреди малко плюнките са си ги разменяли те ! Но Ти си го изпитал на свой гръб това не веднъж ,много добре си спомням как се оплака от дзак,че не за първи път те унижава и ти се меси в работата като админ и че е некомпетентен т.н. и какво направи с тая тема Люси ,нищо ! Направи се че не видял темата ,скри се както винаги и като видя в твое лице, че си момче с мерак за създаване на нещо ,побърза да не му станеш конкуренция и те направи Модератор или по точно казано "Издигна те в очите на слепите" и то за какво знаеш ли ?Да му вършиш работата ,да не се занимава с нищо ,защото няма време ,а като се прибере вечер в къщи ,някой му скръцне със зъби и си ляга ,че утре шефа му ще го глоби като закъснее за работа !
Не си ли видял ,че освен теб ,Моратал и Кунов никой вече не се занимава с тая верига?
За това момче младо запомни едно от мен ,на това уча и децата ми ,по-добре продавай слънчоглед и да изкараш 20лв ,но да си шеф сам на себе си ,отколкото да изкарваш 20 лв за теб и 100 лв за некадърния ти шев ! Това е истината млади момко !Ма той това го прави ,защото той така живее ,работи за някой и като се прибере или ако го няма шефа ,сяда пред компа и там се чувства и Той шеф и казва гордо :Каквото кажа АЗ това ще е" :D !
Ако си малко умен ,а ти не си малко ,а си доста умно момче ,махни се от тука и сам си бъди шеф и тогава няма да се обясняваш на такива негодяй ,а ти ще ги управляваш ,не се залъгвай че дори и Администратор да те нправи ще ти позволи да си равен с него ,ще си като Мортал уж някакъв но без глас!Запомни това хубаво :НЕКАДЪРНИЯ ШЕФ Е ПО ЛОШ И ОТ ТЕРОРИСТ,ЗАЩОТО ТЕРОРИСТА ТЕ УБИВА ЗА МИГ, А НЕКАДЪРНИКА ГО ПРАВИ БАВНО В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ГОДИНИ

Ти си едно много злобно човече, това ще те разяде доста бързо. А дали аз съм кадърен или не, не е твоя работа, факт е седиш денонощно тук.
Нахули мен за тази кандидатура, без да съм се изказал дори, но похвали Снайп, че е много добър и да той е такъв, но ти не знаеш къде се намираш а аз съм бил непоследователен. А да имаш раздвоение на личността, но как става това като ти не си личност не знам.
Не си желан тук, не за друго а защото само тровиш атмосферата.
Имам и друго да добавя за теб, но не си заслужаваш усилията, особено за съветите ти към по младите.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Кандидатура за админ "PENA'5HS"

Мнениеот ONLY HS » 23 Фев 2016, 10:03

Miss Dupe 2011 написа:Тоя няма съществуваща верига в момента ,дето да не е баннат за хак!Тука админ искат да го правят....

Посочи ми една верига в която съм бил банван за хак :) .. Моля ти се не пиши глупости ..
Аватар
ONLY HS
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 410
Регистриран на: 14 Сеп 2012, 01:56
Име в игра: PENA'5HS
Skype: _!_

ПредишнаСледваща

Назад към Неодобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта