Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за админ "PENA'5HS"

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кандидатура за админ "PENA'5HS"

Мнениеот ONLY HS » 20 Фев 2016, 20:41

1. Ник с който играете в сървърите CS MegaGaming PENA'5HS
2. На колко години сте. /Кандидата не трябва да е под 16 години/ Имам ги
3. От колко време играете в сървърите CS MegaGaming 4-5 години
4. От колко време играете ЦС. Дълго време .. може би над 10 години
5. Предишен опит като Админ. Cs-godlike.info,BG-servers.in,Warning-zone,Come-baby и други сървъри само кадето не помня имената ;с
6. Колко време ще прекарвате в сървъра. 5-6 часа
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ. /Може само в един сървър/ HNS
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming поради големия опит който притежавам
и смятам че ще се справя повече от добре в хващането на нарушителите ..
9. Скайп за обратна връзка. само на ЛС
10. Колко /според вас/ играча може да поканите да играят в сървърите на CS MegaGaming - не знам ама да бъда честен малко
11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. /ориентировъчно/ Около 50 само в форума
12. Разкажете с две думи нещо за вас, от къде сте, с какво се занимавате и т.н. Накратко със доста неща .. Пазарджик
13. Запознати ли сте с Правилата на форума и Права и задължение на админите? Да
14.
Да се оточна в момента не съм играл кой знае колко в хнс сървъра защото не е направен както трябва .. затова съм писал на снайп на лично няколко неща които могат да бъдат променени и ако реши да ги промени сървъра ще бъде наистина доста по добър и ще бъде пълен :)
Аватар
ONLY HS
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 410
Регистриран на: 14 Сеп 2012, 01:56
Име в игра: PENA'5HS
Skype: _!_

Re: Кандидатура за админ "PENA'5HS"

Мнениеот wtfman » 20 Фев 2016, 21:57

Офтопик:
Не са минали 2 месеца от последната ти кандидатура |(
Аватар
wtfman
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Фев 2016, 18:52
Име в игра: -
Skype: -

Re: Кандидатура за админ "PENA'5HS"

Мнениеот SNAIP » 21 Фев 2016, 21:20

В сървъра на практика не присъстват никакви админи. Бих дал шанс на хора, които имат желанието да се занимават с условието, че правата лесно се дават, но и лесно се отнемат. Сървър, в който има 5-6 админа за по няколко часа всеки ден, това е гаранция за увличането на още хора. Понякога изключенията са наложителни. Същото ще напиша и в другата кандидатура. За това давам своето "За".
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Кандидатура за админ "PENA'5HS"

Мнениеот Miss Dupe 2011 » 21 Фев 2016, 21:40

Сървъра се казва CS Mega Gaming HNS ,нали? Щом се казва така,а този човек е хващан не един път с хак в тази верига,не мога да си обясня как може да има някой ,който да му гласува доверие.Представяте ли си потребител ,който влезе и види Пената дмин,какво ще си каже?
Аватар
Miss Dupe 2011
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 324
Регистриран на: 14 Мар 2014, 23:18
Име в игра: FENOMENALNA
Skype: nqmanishtu

Re: Кандидатура за админ "PENA'5HS"

Мнениеот Careful » 21 Фев 2016, 22:01

Напълно съм съгласен.Вярно,че има нужда от админи в този сървър,но това не означава куцо,кьораво и сакато да го правим админ.Все пак не искаме бройки,а хора на които можем да разчитаме.Аз доверие му нямам.
Аватар
Careful
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 275
Регистриран на: 22 Окт 2012, 21:43
Местоположение: Червен бряг
Име в игра: Discipline|Careful
Skype: don_papi4465

Re: Кандидатура за админ "PENA'5HS"

Мнениеот Curkata » 21 Фев 2016, 22:33

Мислех да му дам ЗА за това, че разбира от мода и помага на SNAIP сървъра да стане по-добър, но с тези приказки няма да стане. http://prikachi.com/images.php?images/900/8648900B.png ; http://prikachi.com/images.php?images/916/8648916F.png
Всеки е свободен да изрази мнението си и никой не е длъжен да се съгласява с него. Той като админ няма положителни наблюдения над теб в сървърите като цяло, затова така се е изразил, а това, че ти се обиждаш е твой проблем.
От мен има ПРОТИВ, заради неуважението към админ. Виртуалните биячи на друго място, вече се отървахме от един такъв. Това е моето мнение, не го налагам на когото и да било.
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Кандидатура за админ "PENA'5HS"

Мнениеот ONLY HS » 21 Фев 2016, 22:47

Curkata написа:Мислех да му дам ЗА за това, че разбира от мода и помага на SNAIP сървъра да стане по-добър, но с тези приказки няма да стане. http://prikachi.com/images.php?images/900/8648900B.png ; http://prikachi.com/images.php?images/916/8648916F.png
Всеки е свободен да изрази мнението си и никой не е длъжен да се съгласява с него. Той като админ няма положителни наблюдения над теб в сървърите като цяло, затова така се е изразил, а това, че ти се обиждаш е твой проблем.
От мен има ПРОТИВ, заради неуважението към админ. Виртуалните биячи на друго място, вече се отървахме от един такъв. Това е моето мнение, не го налагам на когото и да било.

След като той ми няма уважение и ме обижда аз ще реагирам по същия начин ;)И това виртуален бияч не мисля че е подходящо ;)
Аватар
ONLY HS
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 410
Регистриран на: 14 Сеп 2012, 01:56
Име в игра: PENA'5HS
Skype: _!_

Re: Кандидатура за админ "PENA'5HS"

Мнениеот wtfman » 21 Фев 2016, 23:39

Офтопик:
Извинявам се, че пиша ама..... АХАХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХА (rofl) (rofl) (rofl)

ЖИВ И ЗДРАВ ДА СИ ЦЕЦО с тази снимка дето си постнал, само като му видях аватара на скайп се пръснах от смях ПАХАХАХАХХХАХХАХ

това ли е човекът дето бие по 2 шамара и ги кара на заспиват ? ахахаххахахаххахахах

60 килограмов пикльо ХХАХАХАХАХХАХАХАХА
Аватар
wtfman
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Фев 2016, 18:52
Име в игра: -
Skype: -

Re: Кандидатура за админ "PENA'5HS"

Мнениеот ONLY HS » 22 Фев 2016, 00:06

wtfman написа:
Офтопик:
Извинявам се, че пиша ама..... АХАХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХА (rofl) (rofl) (rofl)

ЖИВ И ЗДРАВ ДА СИ ЦЕЦО с тази снимка дето си постнал, само като му видях аватара на скайп се пръснах от смях ПАХАХАХАХХХАХХАХ

това ли е човекът дето бие по 2 шамара и ги кара на заспиват ? ахахаххахахаххахахах

60 килограмов пикльо ХХАХАХАХАХХАХАХАХА

Снимката е от преди 2-3 години :) ..
Няма какво повече да ти пиша на тебе ..
Аватар
ONLY HS
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 410
Регистриран на: 14 Сеп 2012, 01:56
Име в игра: PENA'5HS
Skype: _!_

Re: Кандидатура за админ "PENA'5HS"

Мнениеот MORTAL » 22 Фев 2016, 08:21

SNAIP написа:В сървъра на практика не присъстват никакви админи. Бих дал шанс на хора, които имат желанието да се занимават с условието, че правата лесно се дават, но и лесно се отнемат. Сървър, в който има 5-6 админа за по няколко часа всеки ден, това е гаранция за увличането на още хора. Понякога изключенията са наложителни. Същото ще напиша и в другата кандидатура. За това давам своето "За".

Няма какво да добавя към написаното от SNAIP, освен "За".
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Следваща

Назад към Неодобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта