Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за Админ - Do She Me Who You.

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Кандидатура за Админ - Do She Me Who You.

Мнениеот MORTAL » 20 Окт 2016, 16:13

Ако Админ реши да ти даде права, ще ти сменим и форумния ник на какъвто си избереш, стига да не е в разрез с правилата :)
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Кандидатура за Админ - Do She Me Who You.

Мнениеот EsCapE » 20 Окт 2016, 16:14

Do She Me Who You написа:
MORTAL написа:Ника ти е в разрез с т. 2.1 от правилата на форума и чл. 7 от правилата за игра в сървърите. С друг ник щях да дам За, но не и с този. За неразбралите "Do she me who you" се произнася "Души ми хую".


http://prikachi.com/images.php?images/493/8940493G.jpg ;)

Искам новият ми ник ,тоест на този на ,който ще стоят правата да е: Tell me why?


Ако те одобрят, това ще трябва да е постоянният ти ник от тук нататък. Нямаш право да влизаш в сървърите с ник различен от админския. Тоест, забравяш за ника : "Do She Me Who You"
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Кандидатура за Админ - Do She Me Who You.

Мнениеот EsCapE » 20 Окт 2016, 16:15

Офтопик:
Мортал ме изпревари в отговора :) докато го напиша.
Последна промяна dzak на 23 Окт 2016, 15:28, променена общо 1 път
Причина: Излишен коментар.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Кандидатура за Админ - Do She Me Who You.

Мнениеот Tell me why » 20 Окт 2016, 16:19

MORTAL написа:Ако Админ реши да ти даде права, ще ти сменим и форумния ник на какъвто си избереш, стига да не е в разрез с правилата :)

Добре. ;)
Няма приятели ,има само временни интереси!
Аватар
Tell me why
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 11
Регистриран на: 15 Юли 2016, 20:16
Име в игра: Tell me why? ;@
Skype: klam3rcho

Re: Кандидатура за Админ - Do She Me Who You.

Мнениеот EsCapE » 23 Окт 2016, 12:52

Офтопик:
IA3I написа:Сигурно не ми е мястото да си давам мнението и ако е така се извинявам. Но пък е неделя сутрин и имам малко време. Изпъкна му гениалния ник във форума (особено с тия черни букви) и реших да драсна няколко реда.

Кандидата заявява в прав текст че е запознат с правилата и въпреки това ги нарушава. Добър старт. Казва че е на 18 години хубаво. Долната граница обаче според мен е поставена за да се гарантира определена зрялост на кандидатите и ако приемем че той е 2 години над нея "хумора" му не показва ли зрелостта му ? Ако изобщо се съгласите че за 18 годишен ника му е смешен. Такъв тип лафове бяха вървежни когато се запознаваме с английския език и звученето му в... ПРОгимназията за някои и в началното училище още.

По мое мнение най-големите вредителите за един сървър са: пишман админи, статсъри, чакали и хакери. В този ред! Пишман админ е точно човек които казва на компютър с 5 мода "ВЕРИГА" с цел да покаже колко много уважава сървъра. Точно като пишман патриотите които са много модерни в момента ходят и разправят "България над всичко" а всъщност са неориентирани расисти забравили завета на Левски. Четете м/у редовете защото дявола е в детайлите - Нарушителя каза: "...една чиста и спокойна игра без хакери и нарушители" като това му беше 2рото мнение във форума и веднага беше подкрепен от друг който има 15-20. Не точно ядрото на екипа. Не ми се доказва но силно вероятно да говорим за съседа му.

Имам материал за още размишления само от първия му пост но вече ще замирише много на лични нападки. Плюс това поста ще стане прекалено дълъг и ще заприлича на спам. Тъй че последно ако се окажа прав той няма да е администратор за дълго просто в въпрос на брой огорчени потребители преди да ми се потвърди мнението - това рискувате. А може и да бъркам той може да е млад възпитан културен с чувство за отговорност сериозен администратор. Ако решите времето ще покаже. Успех с решението.

Към кандидата: Нищо лично нашия.Но много ми мязаш на определен тип деца които съм вижал и тук и на други места които по мое мнение не са за администратори. Някои и друг бан някои и друк кик регистрират малко преди правомощията да им дойдат много и да станат вредни за сървъра. Но кой знае аз и преди съм бъркал ;) Успех с кандидатурата.


Защо не станеш Gold V.I.P. така никой няма да ти трие мненията ( темите) които пускаш там където нямаш право сега?
Относно това което си написал, интересно и смислено е. Няма заяждане, просто даваш личното си мнение на база това което си прочел и видял. И дано бъркаш, надявам се играча просто да е майтапчия. Всеки си има такива моменти, при мен са малко в повече :D макар да не съм нито на 16, нито на 18, за мое съжаление.
Последна промяна dzak на 23 Окт 2016, 15:27, променена общо 1 път
Причина: Прочети правилата на форума. Последно предупреждение, следващия ти коментар не на място ще доведе до форум предупреждение.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Кандидатура за Админ - Do She Me Who You.

Мнениеот Admin » 08 Ное 2016, 15:08

Do She Me Who You написа:
MORTAL написа:Ако Админ реши да ти даде права, ще ти сменим и форумния ник на какъвто си избереш, стига да не е в разрез с правилата :)

Добре. ;)

Няма проблем да сменим ника, но не видях желание.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Кандидатура за Админ - Do She Me Who You.

Мнениеот Tell me why » 08 Ное 2016, 16:28

Admin написа:
Do She Me Who You написа:
MORTAL написа:Ако Админ реши да ти даде права, ще ти сменим и форумния ник на какъвто си избереш, стига да не е в разрез с правилата :)

Добре. ;)

Няма проблем да сменим ника, но не видях желание.


Извинявам се ,че не бях редовен ,но имах проблем с интернета.
Няма приятели ,има само временни интереси!
Аватар
Tell me why
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 11
Регистриран на: 15 Юли 2016, 20:16
Име в игра: Tell me why? ;@
Skype: klam3rcho

Re: Кандидатура за Админ - Do She Me Who You.

Мнениеот Admin » 08 Ное 2016, 18:01

Напиши ми ника на лс и ще го сменя.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Кандидатура за Админ - Do She Me Who You.

Мнениеот Tell me why » 08 Ное 2016, 18:06

Admin написа:Напиши ми ника на лс и ще го сменя.


Готово. Драснах лично съобщение. ;)
Няма приятели ,има само временни интереси!
Аватар
Tell me why
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 11
Регистриран на: 15 Юли 2016, 20:16
Име в игра: Tell me why? ;@
Skype: klam3rcho

Re: Кандидатура за Админ - Do She Me Who You.

Мнениеот Mrusnica » 23 Ное 2016, 18:48

Като гледам във Форума е оправено сега остава да си оправиш и името в играта и да се вземе решение по кандидатурата :)
Изображение
Аватар
Mrusnica
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 619
Регистриран на: 04 Юли 2012, 12:16
Местоположение: Бургас
Име в игра: Mrusnica
Skype: the_love600

ПредишнаСледваща

Назад към Неодобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта