Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за админ DARK WOLF

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кандидатура за админ DARK WOLF

Мнениеот Faster » 19 Ное 2016, 20:17

1. Ник с който играете в сървърите CS MegaGaming => DARK WOLF
2. На колко години сте. /Кандидата не трябва да е под 16 години/ => 25
3. От колко време играете в сървърите CS MegaGaming => Сигурно от 2 години с известно прекъсване .
4. От колко време играете ЦС. => Не помня вече може би около 6-7
5. Предишен опит като Админ. => Да
6. Колко време ще прекарвате в сървъра. => по 2-3 часа ма ден ( много зависи от свободното ми време покрай работата)
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ. /Може само в един сървър/ => GunGame
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming => имам свободно време и искам да помагам за спокойната игра . Най - вече защото има много псуващи и развалящи по този начин удоволствието от играта , като цяло сървъра е опазен добре от хакери , но от такива играчи не .
9. Скайп за обратна връзка. => Главния ми го има .
10. Колко /според вас/ играча може да поканите да играят в сървърите на CS MegaGaming => Колкото съм могъл съм поканил още от преди като играх тук .
11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. /ориентировъчно/ => мисля , че може би има 10 не съм ги броял
12. Разкажете с две думи нещо за вас, от къде сте, с какво се занимавате и т.н. => От Средец , обл. Буургас . - екструдерист съм във фирма за преработка на плстмасови продукти
13. Запознати ли сте с Правилата на форума и Права и задължение на админите? => Да
НОВО 14. Добавете линк към ника Ви в http://www.gametracker.com или http://www.gametracker.bg с изиграното време в сървъра за който кандидатствате. =>
http://gametracker.bg/server_info/93.12 ... ARK%20WOLF
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Кандидатура за админ DARK WOLF

Мнениеот CSKA HOOLIGANS » 20 Ное 2016, 01:38

Аз съм ЗА!!!! Изключително често го засичам и не създава проблеми (y)

Edit:Против!
Беше админ и горе долу се справяше.Не съм имал проблеми с теб, но в момента с който остана без права започна да нападаш веригата.Всеки ден псуваше в чата като каруцар.
Какво ще си помислят редовните играчи като всеки ден ти четат глупостите и псувните, а от утре си отново с права...?
Последна промяна CSKA HOOLIGANS на 20 Ное 2016, 15:33, променена общо 2 пъти
Синьо бяло в черен кръг и три букви главни! (h) (h)
CSKA HOOLIGANS
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 120
Регистриран на: 29 Май 2016, 18:36
Местоположение: Бургас
Име в игра: BulgarianTeamAtanZvqra.ltd
Skype: на ЛС

Re: Кандидатура за админ DARK WOLF

Мнениеот TtEeRrOoRrAa » 20 Ное 2016, 02:06

Аз съм ЗА отдавна играе в нашата верига може да му се даде един шанс !
Опасно е да подценяваш човек,който се надценява! ;)
Аватар
TtEeRrOoRrAa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Дек 2010, 13:19
Местоположение: London
Име в игра: TtEeRrOoRrAa

Re: Кандидатура за админ DARK WOLF

Мнениеот roundup » 20 Ное 2016, 02:32

Faster-4o абсолютно НЕ, ако имаш поне малко достойнство ще се откажеш от тая кандидатура.А и не смятам, че изпитваме чак такава нужда от админи в ГГ за момента.
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Кандидатура за админ DARK WOLF

Мнениеот TtEeRrOoRrAa » 20 Ное 2016, 02:47

roundup написа:Faster-4o абсолютно НЕ, ако имаш поне малко достойнство ще се откажеш от тая кандидатура.А и не смятам, че изпитваме чак такава нужда от админи в ГГ за момента.


Доказателства да имаш??Ако имаш и аз ще дам НЕ !
Опасно е да подценяваш човек,който се надценява! ;)
Аватар
TtEeRrOoRrAa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Дек 2010, 13:19
Местоположение: London
Име в игра: TtEeRrOoRrAa

Re: Кандидатура за админ DARK WOLF

Мнениеот roundup » 20 Ное 2016, 05:48

TtEeRrOoRrAa написа:
roundup написа:Faster-4o абсолютно НЕ, ако имаш поне малко достойнство ще се откажеш от тая кандидатура.А и не смятам, че изпитваме чак такава нужда от админи в ГГ за момента.


Доказателства да имаш??Ако имаш и аз ще дам НЕ !

Не е трудно да го намериш доказателството.
http://csmegagaming.com/forum//viewtopic.php?f=57&t=9114&p=85503#p85503
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Кандидатура за админ DARK WOLF

Мнениеот Faster » 20 Ное 2016, 07:21

Относно мултиакаунта
Имал съм два акаунта , просто съм молил мортал на няколко пъти да сменя профилното име. Както направи и с този => Главен знае (не е нужно да информирам цялата верига за това)
Имам само този акаунт , стария е изтрит всичко е по правилата на веригата
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Кандидатура за админ DARK WOLF

Мнениеот EsCapE » 20 Ное 2016, 09:15

TtEeRrOoRrAa написа:Аз съм ЗА отдавна играе в нашата верига може да му се даде един шанс !

Не един, това ще му е поредният такъв "шанс". Като давате ЗА, за някой, поне се поинтересувайте за кого го давате.
Мултиакаунтинг, интриги, заяждания, писания в трето лице. Аз съм, не съм ли! Тръгвам си, оставам и т.н. За Фастер може да се напише роман във форума, но няма да ни стигнат страниците.
На 25 години физически, умствено на макс. 6-7.
По добре да се дадат права на Фокса, поне е искрен, за разлика от теб.
Толкова от мен.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Кандидатура за админ DARK WOLF

Мнениеот Faster » 20 Ное 2016, 09:22

Наричаш интриги оплаквания за ваши грешки , които в повечето случаи завършват с наказания => товя не е интрига а следене за реда , напразна тема е нямало без доказателства.
Както казах гледате миналото , защото няма за какво да се хванете в настоящието и промяната в мен .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Кандидатура за админ DARK WOLF

Мнениеот EsCapE » 20 Ное 2016, 09:34

BUGS BUNNY написа:Наричаш интриги оплаквания за ваши грешки , които в повечето случаи завършват с наказания => товя не е интрига а следене за реда , напразна тема е нямало без доказателства.
Както казах гледате миналото , защото няма за какво да се хванете в настоящието и промяната в мен .


Фастер, на това може да ти се върже някой от новите админи или играчи, но не и тези които те знаят от години тук.
Ще използвам една мисъл на Ваня " Човек колкото и да слабее или дебелее, умствено си остава същия идиот и лицемер" С пълна сила важи за теб.
Та ти от две години се променяш, всеки път казваш,че си се променил. Минава месец и се оказва, че промяна няма.
Нахално, безочливо и нагло е да си пускаш кандидатура, но за теб това е нормално поведение.
Изчакай още две, три години и си пусни пак кандидатура, може пък да сме забравили. Може би, ама надали!
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Следваща

Назад към Неодобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта