Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за админ DARK WOLF

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Кандидатура за админ DARK WOLF

Мнениеот Faster » 20 Ное 2016, 09:44

Нямам никакво провинение и се хващаш като кърлеж за жива плът за стари грешки .
И до колкото помня господин безгрешен ти получи форум предупреждение за лош език не аз , а тръгнал на мен да чете морал . Хващам издънки и ги публикувам от там нататък съм ти и неприятен . Не мислиш за сървъра а за собственуят си егоизъм иначе нямаше да ровиш из миналото само и само да имаш нещо зад своето не . Аз сега си пускам кандидатура не преди 2 години обнови си часовата зона ако обичаш .След два месеца пак ще пусна и пак няма да имам издънки и ти пак ще се хванеш за миналото което не отричам че съм сгрешил
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Кандидатура за админ DARK WOLF

Мнениеот EsCapE » 20 Ное 2016, 10:20

BUGS BUNNY написа:Нямам никакво провинение и се хващаш като кърлеж за жива плът за стари грешки .
И до колкото помня господин безгрешен ти получи форум предупреждение за лош език не аз , а тръгнал на мен да чете морал . Хващам издънки и ги публикувам от там нататък съм ти и неприятен . Не мислиш за сървъра а за собственуят си егоизъм иначе нямаше да ровиш из миналото само и само да имаш нещо зад своето не . Аз сега си пускам кандидатура не преди 2 години обнови си часовата зона ако обичаш .След два месеца пак ще пусна и пак няма да имам издънки и ти пак ще се хванеш за миналото което не отричам че съм сгрешил


Ти си о....френ, тотален и безподобен ( с риск за ново предупреждение). Беше ли админ тук, беше. Колко пъти! Топеше ли колеги за щяло и нещяло. Имаше ли хиляди извинения от твоя страна, словоизлияния и т.н. нееднократно? Криеше ли се като мишка зад други имена? Правеше ли интрига след интрига? Нали се сбогува с нас и сървърите, 20 пъти вече.. Бориш се за най дълго сбогувал се играч ли?
Истината е,че никъде не те искат, колко вериги обиколи! Дори родителите ти може би не те харесват.
Да неприятен си ми, мразя лицемери, гъзолизци и подлизурковци. Тоест всичко това което си ти.
Нямало да ровя, какво да ровя, просто не забравям.
Аз съм бил егоист, че казвам истината за това което си! Ти не си добре с главата, има лекари Фастер, може да ти излекуват раздвоението и разтроението на личността.
Бил съм получил форум предупреждение, и какво от това, случило се е, да не мислиш,че ще си мълча?
С това ще спечелиш някой на твоя страна, не ме разсмивай, да видим другите какво ще напишат за теб и колко ще ти дадат ЗА.
Предишната ти кандидатура от месец март:
viewtopic.php?f=57&t=9114
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Кандидатура за админ DARK WOLF

Мнениеот shit happens » 20 Ное 2016, 10:58

Не съм съгласен единствено с това, че щяло да е по-добре да се дадат права на fox. Няма да е по-добре, но след постановките с " не съм аз " , "аз съм " , " не съм аз " също съм на мнение, че НЕ трябва да получаваш права.
Грешките ни можеш да ги посочваш и без админски права, за което дори трябва да сме ти благодарни( разбира се, когато не се издребнява и всичко е подкрепено с доказателства ).
На мен не си ми неприятен, не те мразя нито имам предишни преки контакти с теб. Достатъчно ми е това, което съм виждал от разговорите ти с останалите, за да знам, че няма да се промениш или поне не за дълго.
П.С : Понеже съм предубеден скептик - след две години ще съм на същото мнение. Каквото си постелиш - на това ще спиш!
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: Кандидатура за админ DARK WOLF

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 20 Ное 2016, 18:44

Няма смисъл да пиша .Колегата Еscape много ясно и точно каза това, което мисля за теб.Няма с какво да помогнеш на веригата .Освен най -много да топиш другите за някакви глупости ,с които си мислиш ,че ще се докажеш и ще ти дадат права.Аз останах ли без права заради теб.Останах.Какво спечели сега ? :D.По принцип знаех ,че ще остана без права,затова нарочно го направих и без това ми беше второ или трето предупреждение,сега тъкмов ще имам право на 3 предупреждения отначало хахах .1. Вашият nickname : DARK WOLF
2. Вашето IP: -- . -- . ---- . --
3. Nickname на администратора: ReDBuLL
4. Нарушеното правило(Цитирайте нарушената точка от правилата): Чл. 6. Флудът с радио команди като "Go Go Go!" e ЗАБРАНЕН, защото така дразните съотборниците си и им пречите да чуват противниците си! viewtopic.php?f=2&t=7027
5. Разяснение: Много често използване на радио команди за мапа , в който играехме /
6. Демонстрация /демо/ и Изображение: Предлагам http://dox.bg/files/dw?a=b2c383c47a Архив в който е и автоматично записващото се демо
7. Сървърът, в който е направено доказателството: GunGame
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Кандидатура за админ DARK WOLF

Мнениеот SNAIP » 20 Ное 2016, 23:01

Нужда от админи има във всички сървъри, но не и от хора с твоя манталитет!
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Кандидатура за админ DARK WOLF

Мнениеот Faster » 20 Ное 2016, 23:27

Вие гледате само миналото , и това е !
Един от вас не намери причина в настоящето да се захване с мен .
Ако беше потребител до сега всички да сте наскочили с да редовен съм , отбелязвам нарушения като видя , не преча на никой , мирен играч .
Говорите за мен като престъпник , съжалявам човек съм и греша , не знаех , че тук няма хора а машини които са безгрешни .
А за по- горе колегата ви койток аза , че не съм желан никъде , еми съжалявам желан съм .
Имах два сървъра под моя отговорност и момчето което ги държеше беше много доволен т работата ми , просто се случи , че нямаше достатъчно смс-и да платим хоста и ги спряхме .
Сега съм АДМИНИСТРАТОР във форума с труд си постигнах всичко и го оцениха нещо което вие не познавате какво е .
Докато бях админ тук си върших работата не по - лошо от вас , направих грешки и никога не съм ги отричал .
След тези два сървъра които бяха под моя отговорност и всичките им админи и хора разбрах какво е да държиш сървър , че не е лека работа , и разбрах какво е чувството когато те прецака човек на който си се доверил да ти пази сървъра .
Пораснах .
Поради това , че веригата има модове които не разбирам имам много свободно време и реших да помагам тук , но тук вместо да се гледа сегашното време се ровите в миналото като изтъркани грамофони плочи едно и също повтаряте просто не си правите труда да видите промяната .
Не ви пука за сървъра за който кандидатствам просто някой казва нещо лошо и вие сте защо пък да не дай да го наакаме и да си оди , щото не ни дреме за сървъра важното е да не допуснем този че не ни е приятен другото не е важно ;)
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Кандидатура за админ DARK WOLF

Мнениеот Mrusnica » 21 Ное 2016, 00:24

по тази кандитура оставам без мнение .... да се счита за въздържане от коментар.
Изображение
Аватар
Mrusnica
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 619
Регистриран на: 04 Юли 2012, 12:16
Местоположение: Бургас
Име в игра: Mrusnica
Skype: the_love600

Re: Кандидатура за админ DARK WOLF

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 21 Ное 2016, 20:11

Напротив.Много ни пука за веригата и точно за това не те искаме в нея,за да не я опропастиш с лъжите и интригите си.Точка по въпроса.
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Кандидатура за админ DARK WOLF

Мнениеот EsCapE » 21 Ное 2016, 20:19

ReDBuLL_Bg написа:Напротив.Много ни пука за веригата и точно за това не те искаме в нея,за да не я опропастиш с лъжите и интригите си.Точка по въпроса.

Остави го да се оправя. Само ще те провокира да ти изпроси ново наказание. Не си заслужава.
EsCapE
 
Предупреждения: 0

Re: Кандидатура за админ DARK WOLF

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 23 Ное 2016, 18:23

няма как да ме провокира ,от мен зависи дали ще имам предупреждение или не .:D
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

ПредишнаСледваща

Назад към Неодобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта