Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за Админ - 2JZ

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Кандидатура за Админ - 2JZ

Мнениеот TORCH » 07 Мар 2019, 19:43

Седмичке недеи така да извърташ нещата. Аз поне по думите на играча съдя че е пич на място. За много неща е прав плюс това и обеща да няма псувни. Какво искаш повече да ти каже да не сме на по 15 год.
Ако може като тестов да му се гласува доверие може, ако не няма да свърши светът това има в предвид.
Колкотождо тона му аз го намирам за нормален за разлика от твоя :D
El jefe ли беше
Аватар
TORCH
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 74
Регистриран на: 16 Юли 2016, 11:00
Име в игра: :)

Re: Кандидатура за Админ - 2JZ

Мнениеот KoKaL » 07 Мар 2019, 20:10

Седмака правилно го е написал: важно е отношението към другите, независимо те какво ти пишат.
Често са ме обиждали и псували играчи, без да знаят факта че съм админ , но аз подминавам обидата без да наложа гаг, и играча си млъква. "Убий го с мълчание" - това правило има въздействие върху 90% от обиждащите. Тогава отсрещния разбира че си има работа с някой който не е от неговото "профанско" ниво и млъква, дали засрамен или му става тъпо - няма значение, но е факт че млъква.

Що се отнася до вчера, то ти 2JZ можеше да ми сигнализираш, и аз да наложа на играча "putken" съответния gag. Просто е!
Понякога пропускам подробности от чата покрай всички системни простотии, но ника си го виждам веднага.
Сигнализирай!

В предният си пост реагирах първосигнално с твърдо НЕ, в предвид факта че ти бе неспасяем случай преди време - нещо като Antonio Montana.
За тези 10 години откакто те познавам като играч, си личи че си пораснал, като си загърбил дебилското си отношение от преди време, и вървиш в правилна посока. Дано! Сериозен играч си , и почти ме убеди да ти дадем права на "тест админ", но трябва да знаеш че е задължително да спазиш обещанието си по-доло, защото права се дават и вземат.

Успех.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Кандидатура за Админ - 2JZ

Мнениеот Faster » 07 Мар 2019, 20:47

Правата лесно могат да бъдат отнети , давам За и успех за един тестов период за кандидата . Играе във вечерно часове в които не винаги има администратор за да смени картата и е добре дошъл най - малко за това . Лесно излизат играчите посред тези часове когато не им харесва картата .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Кандидатура за Админ - 2JZ

Мнениеот 2JZ » 08 Мар 2019, 02:20

Искам да кажа че щом съм сметнал да кандидатсвам значи има защо,щом съм кандидатствал ми е пределно ясно за псувните.Държа да кажа че прочитам всеки един ваш съвет и го приемам на сериозно за да съм успешен админ и аз и вие да сте доволни.Вслушвам се в всяко мнение и си вземам поука от всяка грешка.Прави сте за някой неща които ще коригирам с времето и всичко ще се сведе до минимум грешки или без грешки. IA3I - както виждаш съм се изразил напълно нормално никъде не съм написал "нещете" а съм написал ако не искате живи и здрави това са пожелания които са най важни да чувате,а не е казано за да замести определена дума. :) Благодаря на всеки който си е изразил мнението както и на останалите с които те първа ще се запозная.
Аватар
2JZ
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 6
Регистриран на: 07 Мар 2019, 03:22
Име в игра: 2JZ

Re: Кандидатура за Админ - 2JZ

Мнениеот Admin » 08 Мар 2019, 07:58

Доста пъти сме играли заедно и съм останал с добро впечатление, в мое присъствие не е имало обиди след загуба.
Разбира се не търпя обиди от играчи а от админи два пъти повече.
Както доста пъти съм казвал, права се дават лесно, но по лесно се взимат.
Ще ти се доверя, за тази цел ми пиши във facebook
за повече подробности.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Кандидатура за Админ - 2JZ

Мнениеот 2JZ » 08 Мар 2019, 23:00

Бъдещ колега предполагам тази вечер си направих скайп който ще ти оставя тук и ще го напиша в чата ще бъда благодарен ако можеш да ми разясниш и обясниш как седяха нещата с демото и активирането на правата защото съм бил админ но беше доста отдавна преди минимум 6 години.Благодаря : )~


Skype: nafarfori42 името ми е 2JZ : )
Аватар
2JZ
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 6
Регистриран на: 07 Мар 2019, 03:22
Име в игра: 2JZ

Предишна

Назад към Одобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта