Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за Админ - 2JZ

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кандидатура за Админ - 2JZ

Мнениеот 2JZ » 07 Мар 2019, 03:48

1. Ник с който играете в сървърите CS MegaGaming : 2JZ
2. На колко години сте. /Кандидата не трябва да е под 16 години/ : 21
3. От колко време играете в сървърите CS MegaGaming : 2 години
4. От колко време играете ЦС. Над 10 години.
5. Предишен опит като Админ.Да,но отдавна.
6. Колко време ще прекарвате в сървъра.1,2,3 часа на ден зависи от ангажиментите ми в личен план.
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ. Само в един искам и той е GunGame.
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming:За да мога да сменя карта когато няма кой да смени,и да гагвам хора който псуват мен и останалите (преди съм псувал с извинение,по редовните могат да кажат от бая време не съм),и ако има някой с хак който реално е да го бан защото когато няма никой човека с хака изпразва сървъра и играта спира. :)
9. Скайп за обратна връзка.Нямам скайп,но ако е нужен ще си направя. :)
10. Колко /според вас/ играча може да поканите да играят в сървърите на CS MegaGaming : Едва ли много защото кръга с познатите ми е тесен и никой не играе CS.
11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. 3 или 4 винаги съм бил одоволетворен (Благодарности). :)
12. Разкажете с две думи нещо за вас, от къде сте, с какво се занимавате и т.н. : От Велико Търново съм занимавам се с коли на части предимно BMW. Когато ми е слаб дена го убивам в GunGame сървъра. :Р
13. Запознати ли сте с Правилата на форума и Права и задължение на админите?Да.
НОВО 14. Добавете линк към ника Ви в http://www.gametracker.com или http://www.gametracker.bg с изиграното време в сървъра за който кандидатствате.https://gametracker.bg/player/2JZ , не съм сигурен дали съм го направил правилно но повечето играчи и админи ме знаят . Благодаря предварително : )~
Аватар
2JZ
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 6
Регистриран на: 07 Мар 2019, 03:22
Име в игра: 2JZ

Re: Кандидатура за Админ - 2JZ

Мнениеот MORTAL » 07 Мар 2019, 09:16

CREATiVE написа:Проблема е че нямаш 2 месечна регистрация иначе бих подкрепил кандидатурата, но аз съм ПАС :)

Можеш да си промениш мнението, изискването за 2 месеца регистрация отпадна още на 25.09.2016 г.
2JZ написа:преди съм псувал с извинение,по редовните могат да кажат от бая време не съм

Потвърждавам. Онзи ден играхме, бях единствен админ в сървъра, никой не разбра че има админ, а когато взех играта, не ме напсува.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Кандидатура за Админ - 2JZ

Мнениеот Masta_Killa » 07 Мар 2019, 10:59

честно казано играча ми беше в списъка с псуващите :) последно го засякох преди 2 дни, когато нямаше проблем, но и все пак бяхме 3-ма човека в сървъра тогава
Аватар
Masta_Killa
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 142
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:06
Име в игра: Masta_Killa
Skype: -

Re: Кандидатура за Админ - 2JZ

Мнениеот v0z1 » 07 Мар 2019, 11:09

Masta_Killa написа:честно казано играча ми беше в списъка с псуващите :) последно го засякох преди 2 дни, когато нямаше проблем, но и все пак бяхме 3-ма човека в сървъра тогава


Подкрепям Росен :) Преди редовно го гагвах ... скоро не съм. НЕ мога да кажа За или Против
Кръвна Група AUDI
Аватар
v0z1
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 49
Регистриран на: 12 Фев 2017, 14:19
Местоположение: София
Име в игра: v0z1
Skype: нямам

Re: Кандидатура за Админ - 2JZ

Мнениеот TORCH » 07 Мар 2019, 11:36

Сериозен играч! Преди доста време и с мен имаше проблеми с нареждания и псувания, но от доста време не е имало проблеми или някакви оплаквания. Аз съм ЗА
Аватар
TORCH
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 74
Регистриран на: 16 Юли 2016, 11:00
Име в игра: :)

Re: Кандидатура за Админ - 2JZ

Мнениеот Energy Style ^ » 07 Мар 2019, 13:09

Не съм от активните в ГГ. но след като не спазва правилата и псува от мен има НЕ!
NRg |
Изображение


_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
Energy Style ^
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1039
Регистриран на: 06 Сеп 2012, 09:49
Местоположение: Обединено кралство
Име в игра: NRg | Energy Style ^

Re: Кандидатура за Админ - 2JZ

Мнениеот Siska » 07 Мар 2019, 14:54

(hi)
Имала съм много срещи с този кандидат админ. Играе добре, но е малко променчив характер ли как да го кажа...
Веднъж се държи прилично , друг път пише глупости. Аз съм пас за сега. Може би следващия месец , ако през това време покаже желание да помага наистина. От друга страна ми поомръзна "gungame" и сега играя в другите сървъри повече и съответно влизам по-рядко на "gungame". Може би другите колеги ще дадат друго мнение. Ако пък имаме спешна нужда от админи за "gungame" , тогава може да му сложите пробния период и да видим, но ще трябва колегите , които са по редовни в този сървър да го наблюдават.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Кандидатура за Админ - 2JZ

Мнениеот KoKaL » 07 Мар 2019, 15:34

Познавам 2GZ от много години, и винаги си е псувал на воля. И въпреки че в последно време се поуспокои, не вярвам да е сменил нрава си.
Пресен случай от вчера - сложих му gag за обиди, нищо че бе провокиран от друг играч.
И тоя същия има наглостта днес да пуска кандидатура за админ ?
ТВЪРДО НЕ !
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Кандидатура за Админ - 2JZ

Мнениеот 2JZ » 07 Мар 2019, 19:06

Искам да вметна нещо за псувните както е в реалния живот така и в играта когато някой ме псува и нямам права как очаквате да му отвърна ппц да може да се измайтапя нещо но когато прекали няма как да мълча а ако съм админ просто гаг и се преключва с псувните ако искате ме следете няма да псувам по никаква причина (ОБЕЩАНО). Другото за което кандидатсвам е заради хакери и защото няма кой да смени картата като сме 3ма 4ма играча и повечето излизат или казват много е голяма аз излизам а от това няма смисъл и губиме игри и хората който свършват късно работа или са до късно вечер и като се преберат им се цъка и като влязат няма хора им става тъпичко не казвам че като стана админ ще има постоянна игра но аз съм човек с принципи и повярвайте взема ли отговорност за нещо ще съм отговорен също така мисля че седя доста време в сървъра и ще мога да се справям с моите задължения.Като цяло това го казвам не да се натискам да стана админ а да ви покажа че не съм един играч който псува а който държи на реда и иска всичко да е ок в сервера като искат хората смяна да я получават като има виден хак да се банва.Това е.Ако искате ме направете админ ако не искате живи и здрави . :) :)
Аватар
2JZ
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 6
Регистриран на: 07 Мар 2019, 03:22
Име в игра: 2JZ

Re: Кандидатура за Админ - 2JZ

Мнениеот Siska » 07 Мар 2019, 19:43

2JZ написа:Искам да вметна нещо за псувните както е в реалния живот така и в играта когато някой ме псува и нямам права как очаквате да му отвърна ппц да може да се измайтапя нещо но когато прекали няма как да мълча а ако съм админ просто гаг и се преключва с псувните ако искате ме следете няма да псувам по никаква причина (ОБЕЩАНО). Другото за което кандидатсвам е заради хакери и защото няма кой да смени картата като сме 3ма 4ма играча и повечето излизат или казват много е голяма аз излизам а от това няма смисъл и губиме игри и хората който свършват късно работа или са до късно вечер и като се преберат им се цъка и като влязат няма хора им става тъпичко не казвам че като стана админ ще има постоянна игра но аз съм човек с принципи и повярвайте взема ли отговорност за нещо ще съм отговорен също така мисля че седя доста време в сървъра и ще мога да се справям с моите задължения.Като цяло това го казвам не да се натискам да стана админ а да ви покажа че не съм един играч който псува а който държи на реда и иска всичко да е ок в сервера като искат хората смяна да я получават като има виден хак да се банва.Това е.Ако искате ме направете админ ако не искате живи и здрави . :) :)


Той седмака го е написал , но и аз ще добавя. В реалния живот , че постъпваш еди как си , по какво определяш , че така е правилно ? В сървъра някой като обижда, защо трябва да отвръщаш, както постъпваш в реалния си живот ?
Това са неща , които трябва да промениш в сървъра, за да бъдеш админ, а и в реалния ти живот няма да ти навреди , ако спреш да отвръщаш на невъзпитани хора. И пак ще напиша, че не е проблем , ако си тест-админ, пък то ще се види...
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Следваща

Назад към Одобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта