Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за Админ

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кандидатура за Админ

Мнениеот Loud » 23 Май 2020, 18:45

. Ник с който играете в сървърите CS MegaGaming: Zhidich
2. На колко години сте. /Кандидата не трябва да е под 16 години/: 22
3. От колко време играете в сървърите CS MegaGaming:Мисля че от 2014.
4.От колко време играете ЦС. : Над 10 години.
5. Предишен опит като Админ. Да.
6. Колко време ще прекарвате в сървъра. Зависи изцяло от деня.
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ. /Може само в един сървър/- D2
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming: Имам опит със който мисля че ще съм полезен.
9. Скайп за обратна връзка.:uniquelaw7
10. Колко /според вас/ играча може да поканите да играят в сървърите на CS MegaGaming:Не останаха познати които играят 1.6
11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. -
12. Разкажете с две думи нещо за вас, от къде сте, с какво се занимавате и т.н.: Работя в Холандия и главно инвестирам в татуси (blush)
13. Запознати ли сте с Правилата на форума и Права и задължение на админите? Да
НОВО 14. Добавете линк към ника Ви https://www.gametracker.com/player/Zhid ... .59:27015/
Аватар
Loud
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 57
Регистриран на: 10 Фев 2015, 22:27
Име в игра: Zhidich
Skype: uniquelaw7

Re: Кандидатура за Админ

Мнениеот Escape » 23 Май 2020, 21:23

Здрасти, Сидо (handshake) Имам няколко въпроса:
1. Колко ще си редовен в сървърите?
2. Мислиш ли, че си променил държанието си към определени играчи и админи?
3. Научи ли се да различаваш по добрите играчи от теб и да не бързаш да ги пишеш в графата "Хакери"
4. Тази кандидатура не е просто проба колко ще ти дадат ЗА или Против?
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: Кандидатура за Админ

Мнениеот Loud » 23 Май 2020, 22:58

Здравей
1. Колко ще си редовен в сървърите? Няма да е много.
2. Мислиш ли, че си променил държанието си към определени играчи и админи? Дали съм си променил държанието към играчите, не защото съм се държал окей със всеки от играчите за админите също, нямам добри отношения до колкото помня само със Дзак и то не по причини просто не се харесваме взаимно. Аз съм директен човек може би това е причината по която си мислиш че държанието ми е зле.
3. Научи ли се да различаваш по добрите играчи от теб и да не бързаш да ги пишеш в графата "Хакери". Винаги съм ги различавал и не съм слагал добър играч под графа "Хакер". Ако има добър играч съм го гледал дали е добър или е добър поради "Хакове". Пък друга мисъл ме води към това че споменаваш Елитен, който си беше он/оф. Не съм очаквал всеки да каже Да! Хак е. Това е моя преценка и точно поради това всеки админ се различава със нещо в което е добър.
4.Тази кандидатура не е просто проба колко ще ти дадат ЗА или Против? Не защо изобщо да го правя, кандидатурата е поради това че последните 5-6 години съм ги прекарал във тази верига от малък до сега и мисълта с която я пуснах е защото бих искал да принеса със нещо макар и малко.Радвам се че реши да ми чуеш мнението. Благодаря !
Аватар
Loud
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 57
Регистриран на: 10 Фев 2015, 22:27
Име в игра: Zhidich
Skype: uniquelaw7

Re: Кандидатура за Админ

Мнениеот IZVESTNIQATAN E JIV » 24 Май 2020, 00:32

HE
Последна промяна dzak на 24 Май 2020, 02:22, променена общо 1 път
Причина: Само хора от екипа могат да дават мнения по кандидатурите.
Аватар
IZVESTNIQATAN E JIV
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 3
Регистриран на: 21 Апр 2020, 19:43
Име в игра: 1
Skype: 1
facebook: 1
Twitter: 1
google+: 1

Re: Кандидатура за Админ

Мнениеот kamikadze » 24 Май 2020, 05:11

играхме снощи добро впечетление ми направи от мен имаш да
Аватар
kamikadze
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 447
Регистриран на: 08 Фев 2013, 11:09
Име в игра: NRg | kamikadze
Skype: dj.ceco.progressive.radio

Re: Кандидатура за Админ

Мнениеот Escape » 24 Май 2020, 06:47

Loud написа:Здравей
1. Колко ще си редовен в сървърите? Няма да е много.
2. Мислиш ли, че си променил държанието си към определени играчи и админи? Дали съм си променил държанието към играчите, не защото съм се държал окей със всеки от играчите за админите също, нямам добри отношения до колкото помня само със Дзак и то не по причини просто не се харесваме взаимно. Аз съм директен човек може би това е причината по която си мислиш че държанието ми е зле.
3. Научи ли се да различаваш по добрите играчи от теб и да не бързаш да ги пишеш в графата "Хакери". Винаги съм ги различавал и не съм слагал добър играч под графа "Хакер". Ако има добър играч съм го гледал дали е добър или е добър поради "Хакове". Пък друга мисъл ме води към това че споменаваш Елитен, който си беше он/оф. Не съм очаквал всеки да каже Да! Хак е. Това е моя преценка и точно поради това всеки админ се различава със нещо в което е добър.
4.Тази кандидатура не е просто проба колко ще ти дадат ЗА или Против? Не защо изобщо да го правя, кандидатурата е поради това че последните 5-6 години съм ги прекарал във тази верига от малък до сега и мисълта с която я пуснах е защото бих искал да принеса със нещо макар и малко.Радвам се че реши да ми чуеш мнението. Благодаря !


Благодаря, че отдели време да отговориш. Надявам се, че ако Админ ти гласува доверие, ще отделиш повече време за сървърите. Аз съм ЗА, да се върнеш в екипа.
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: Кандидатура за Админ

Мнениеот TORCH » 24 Май 2020, 08:18

+1
Аватар
TORCH
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 74
Регистриран на: 16 Юли 2016, 11:00
Име в игра: :)

Re: Кандидатура за Админ

Мнениеот dzak » 24 Май 2020, 16:03

Значи, хем няма да си редовен, ама хем ще си админ? Защо? От 2 години не сме те засичали, сега се върна за ден-два и отново искаш права.
Преди време ти казах, ти сигурно ще си един от най-малко задържалите се админи. Така и стана.
Сега те питам, какво ще стане, ако отново ти гласуват доверието, което не си заслужил?
Пас, ще видим колко време ще се задържиш в сървъра.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Кандидатура за Админ

Мнениеот Loud » 24 Май 2020, 18:12

dzak написа:Значи, хем няма да си редовен, ама хем ще си админ? Защо? От 2 години не сме те засичали, сега се върна за ден-два и отново искаш права.
Преди време ти казах, ти сигурно ще си един от най-малко задържалите се админи. Така и стана.
Сега те питам, какво ще стане, ако отново ти гласуват доверието, което не си заслужил?
Пас, ще видим колко време ще се задържиш в сървъра.

Под редовен искам да кажа че максимум на ден 3 или 4 часа и то ако не съм зает. Не сме се засичали поради това че играех цс го през свободното си време и бях във друга държава пък от там си е малко объркано със влизанията а това не означава че не хвърлям поглед. А за задържането Да не се задържах много поради работа и причини. Доверие което не съм заслужил ? Виж не съм човек който намесва виртуалното с реалното не търся приятелства, ако съм заслужил ще имам права или по точно ако преценят. Не съм дошъл да създавам виртуални приятелства дошъл съм да помогна със нещо (банвам гагвам гледам демота) другото мен не ме интересува.
Аватар
Loud
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 57
Регистриран на: 10 Фев 2015, 22:27
Име в игра: Zhidich
Skype: uniquelaw7

Re: Кандидатура за Админ

Мнениеот SNAIP » 25 Май 2020, 19:38

От мен имаш "Да".
Успех!
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Следваща

Назад към Одобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта