Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за Админ - Top Mrusnica <3 {}

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Кандидатура за Админ - Top Mrusnica <3 {}

Мнениеот IYI » 30 Дек 2012, 11:42

Ще ти дам ЗА от мен само и единствено,че си редовна в сървъра другите ти качества ще ги видим в последствие ако Главните те одобрят.Но ще те следя внимателно за изказването ти по точка 8 от кандидатурата ти !!! Цитирам ( За да вкарам малко ред в сървъра ) аз по това изказване разбирам,че в сървъра е пълен хаос и никой от колегите включително и аз не си върши работата.Нищо лично просто ми е интересно какъв ред ще вкараш в сървъра мога и да науча нещо от теб !!!
Глупакът никога не може да бъде някой, но винаги може да бъде всеки.-Хърбърт Уелс
Аватар
IYI
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 434
Регистриран на: 19 Ное 2011, 16:40
Местоположение: Берковица
Име в игра: IYI
Skype: ******

Re: Кандидатура за Админ - Top Mrusnica <3 {}

Мнениеот HeBuHHa » 30 Дек 2012, 12:37

IYI написа:Ще ти дам ЗА от мен само и единствено,че си редовна в сървъра другите ти качества ще ги видим в последствие ако Главните те одобрят.Но ще те следя внимателно за изказването ти по точка 8 от кандидатурата ти !!! Цитирам ( За да вкарам малко ред в сървъра ) аз по това изказване разбирам,че в сървъра е пълен хаос и никой от колегите включително и аз не си върши работата.Нищо лично просто ми е интересно какъв ред ще вкараш в сървъра мога и да науча нещо от теб !!!



Имах предвид, че онази вечер нямаше админ в сървъра. И един нахалник почна да се заяжда с мен и да ме обижда. А когато има вътре админ си има дисциплина, не съм казала че не си вършите работата. Разбрал си ме погрешно. :)
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: Кандидатура за Админ - Top Mrusnica <3 {}

Мнениеот Admin » 30 Дек 2012, 12:38

Мисля, че ти дойде времето. Пиши довечера в скайп за подробности.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Предишна

Назад към Одобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта