Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за Админ - G.Georgiev

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кандидатура за Админ - G.Georgiev

Мнениеот GGeorgiev » 26 Ное 2013, 18:53

1. Ник с който играете в сървърите CS MegaGaming - G.Georgiev /Но тъй като играя и с други никове ще си позволя да поставя това :) http://picbg.net/img.php?file=1bd77e8aff2777a8.png
2. На колко години сте. /Кандидата не трябва да е под 16 години/ 16 годишен.
3. От колко време играете в сървърите CS MegaGaming - Между 4 - 5 месеца някъде .
4. От колко време играете ЦС. - от 6 годишен съм почнал да играя с приятели 10 години тоест.
5. Предишен опит като Админ. - Бил съм във Mania за около 2 месеца игра обаче смс админ и във верига на приятел му поддържах сървъра приятен за игра .
6. Колко време ще прекарвате в сървъра. - Прекарвам по няколко часа на ден общо във всички сървъри на мега гейминг така че хората могат да ме потърсят почти по всяко време :)
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ. /Може само в един сървър/ - CS MegaGaming Classic
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming - Прекарвам по доста време във сървърите ви и мога да бъда доста полезен ако бъда приет :)
9. Скайп за обратна връзка. - gosho_kiler
10. Колко /според вас/ играча може да поканите да играят в сървърите на CS MegaGaming - Ами в скайпа си имам около 150 абоната може и повече и всички играят ЦС с повечето даже се имам още и ако им дам линк веднага ще влязат да играем така че мога да поканя поне 50 играча само че няма да се поберат във сървърите :D
11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. /ориентировъчно/ - във форума 2 писал съм и на доктора веднъж в скаип а когато съм в игра минавам спек по някога и помагам :)

Пуснал съм кандидата по рано съгласно Admin .
Силните приемат загубата с гордо вдигната глава , само слабите показват гняв. (y)
Аватар
GGeorgiev
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 203
Регистриран на: 14 Окт 2013, 11:53
Име в игра: G.Georgiev
Skype: ЛС :)

Re: Кандидатура за Админ - G.Georgiev

Мнениеот Vito » 26 Ное 2013, 19:15

От 3-дена съм по-редовен в класика и всяка вечер те засичам имам добро мнение за теб +1
Изображение
Аватар
Vito
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 637
Регистриран на: 16 Яну 2012, 23:29
Местоположение: Козлодуй
Име в игра: Vito
Skype: Само на лично

Re: Кандидатура за Админ - G.Georgiev

Мнениеот zxcv ;> » 26 Ное 2013, 19:35

Сериозно момче си. Напоследък наистина си редовен и за това имаш и моето ЗА, желая ти успех!
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Кандидатура за Админ - G.Georgiev

Мнениеот uzurpatorka » 26 Ное 2013, 19:37

Против!
Не ми харесва държанието ти.
Успех.
Силната жена е толкова отблъскваща за мъжа, колкото слабият мъж за жената...
Аватар
uzurpatorka
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Апр 2012, 22:25
Име в игра: uzurpatorka
Skype: samodiva90

Re: Кандидатура за Админ - G.Georgiev

Мнениеот CaMo-MuHaX » 26 Ное 2013, 19:39

Против.Според мен нямаш адекватна преценка за хакер. Успех !
Аватар
CaMo-MuHaX
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 180
Регистриран на: 13 Ное 2011, 15:27
Име в игра: asd
Skype: asd

Re: Кандидатура за Админ - G.Georgiev

Мнениеот MBP » 26 Ное 2013, 19:43

viewtopic.php?f=49&t=4723
Държанието ти е зле.Затова аз казвам НЕ
Успех..
:)
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
MBP
V.I.P.
V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 890
Регистриран на: 18 Апр 2013, 17:28
Местоположение: Бургас
Име в игра: MBP

Re: Кандидатура за Админ - G.Georgiev

Мнениеот SEXY_M » 26 Ное 2013, 19:56

На мен лично ми е направил впечатление че е много редовен в сървъра за който кандидатства.
Но, на скоро имаше един голям спам в админ чата и то за глупости. Което много не ми хареса на мен, все пак кандидатът е на 16 години да не забравяме. Другото което не ми харесва е че още с кандидатурата си, мисля че малко прекалява и което се вижда в точка 10.
В сървъра много пъти ми е споделял в кого се съмнява и се е опитвал да помага, също така пак ще отбележа че е прекалено редовен според мен и ако му се даде шанс може да ни е от полза. Въпреки тези неща който не ми харесаха на мен ти давам моята подкрепа и се надявам ако те одобрят да не изложих хората които ти гласуваме доверие. С голям риск ти давам одобрение от мен, само заради годините ти се съмнявам че няма да се справиш с напрежението което има в сървърите и те съветвам ако ни станеш колега запознай се с правилата за админите - viewtopic.php?f=2&t=1022, защото си много надъхан което се вижда в сървъра и дано си ни в полза а не да те загубим бързо, бързо.
и да добавя - http://csmegagaming.com/bans/ban_list.php?bid=839

Промених си мнението след поста на MBP и съм против
Аватар
SEXY_M
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 905
Регистриран на: 30 Ное 2010, 14:29
Местоположение: Ихтиман
Име в игра: BoT & SEXY_M
Skype: petar_19862

Re: Кандидатура за Админ - G.Georgiev

Мнениеот Imp Skype » 26 Ное 2013, 20:06

MBP написа:http://csmegagaming.com/forum/viewtopic.php?f=49&t=4723
Държанието ти е зле.Затова аз казвам НЕ
Успех..
:)


За мен това не е никаква обида .. от това се обиждат баш геймърите на които това им е живота :)
Доста си редовен и не само в класика и когато си казвал за хак докато играеш си бил прав в 70-80 % от случайте при положение , че не си гледал дадения играч :D имаш моето ЗА! :)
Изображение
Аватар
Imp Skype
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1757
Регистриран на: 24 Ное 2010, 00:48
Местоположение: Русе
Име в игра: Play with me
Skype: ls

Re: Кандидатура за Админ - G.Georgiev

Мнениеот GGeorgiev » 26 Ное 2013, 20:22

SEXY_M написа:На мен лично ми е направил впечатление че е много редовен в сървъра за който кандидатства.
Но, на скоро имаше един голям спам в админ чата и то за глупости. Което много не ми хареса на мен, все пак кандидатът е на 16 години да не забравяме. Другото което не ми харесва е че още с кандидатурата си, мисля че малко прекалява и което се вижда в точка 10.
В сървъра много пъти ми е споделял в кого се съмнява и се е опитвал да помага, също така пак ще отбележа че е прекалено редовен според мен и ако му се даде шанс може да ни е от полза. Въпреки тези неща който не ми харесаха на мен ти давам моята подкрепа и се надявам ако те одобрят да не изложих хората които ти гласуваме доверие. С голям риск ти давам одобрение от мен, само заради годините ти се съмнявам че няма да се справиш с напрежението което има в сървърите и те съветвам ако ни станеш колега запознай се с правилата за админите - viewtopic.php?f=2&t=1022, защото си много надъхан което се вижда в сървъра и дано си ни в полза а не да те загубим бързо, бързо.
и да добавя - http://csmegagaming.com/bans/ban_list.php?bid=839

Промених си мнението след поста на MBP и съм против


Този бан беше 6 часа начално но го намалиха на 3 тогава просто се изнервих много и бях изказал мнението си 2 до 3 пъти вече играча седеше само Б с АВП а това си е доста досадно и не мисля че съм единствения който реагира така експлозивно след такава игра от страна на противника а и мисля че наказанието ми беше предимно заради преувеличеното му изказване в темата като каза че съм го псувал а не мисля че това да кажеш на някого ламер означава нещо свързано към обида свързана с майка му или баща му лично аз много рядко смея да твърдя почти никога не употребявам въобще такива изрази свързани с накърняването на нечии родители или роднини въобще :)
Имам си все пак макар и елементарна култура не твърдя че съм от най образованите и културните но се опитвам да поддържам все някаква култура в сървърите на csmegagaiming :)

А колкото до правилата още щом разбрах за сайта или предимно казано за форума винаги първото ми задължение което съм си наложил сам е да прочета правилата ми тоест какво мога да правя или не. Може да се попитат даже някои админи че понякога не само за бан помагам ами и за други нарушени правила :)
Така че смея да твърдя че съм си научил уроците спрямо правилата :)
Силните приемат загубата с гордо вдигната глава , само слабите показват гняв. (y)
Аватар
GGeorgiev
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 203
Регистриран на: 14 Окт 2013, 11:53
Име в игра: G.Georgiev
Skype: ЛС :)

Re: Кандидатура за Админ - G.Georgiev

Мнениеот Bat-Miro » 26 Ное 2013, 20:43

има моето ЗА редовен е и разпознава хакерите, ако е по цял ден в сървърите ще ни е от полза
Аватар
Bat-Miro
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 518
Регистриран на: 17 Дек 2010, 21:26
Име в игра: [Speed Zone] ^^ Mirelka ^^
Skype: miro_rapa1

Следваща

Назад към Одобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта