Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за админ

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кандидатура за админ

Мнениеот SEXY_M » 17 Юни 2014, 09:29

1. Imp*SEXY_M
2. 27
3. 3-4 години
4. 10
5. ДА
6. Различно
7. За мен няма значение, само да не е rats. Имам проблем с този сървър и не мога да влизам
8. За да помагам за приятната игра на играчите и развитието на форума и решаването на проблемите свързани със сървърите
9. petar_19862
10. 0
11. Доста са, не знам точно колко са
Аватар
SEXY_M
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 905
Регистриран на: 30 Ное 2010, 14:29
Местоположение: Ихтиман
Име в игра: BoT & SEXY_M
Skype: petar_19862

Re: Кандидатура за админ

Мнениеот ViSiOn » 17 Юни 2014, 09:37

Да не си се отказвал .От мен не
Еййй много мразя подмазвачи,двуличници,близачи и прочие.
Аватар
ViSiOn
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 766
Регистриран на: 19 Фев 2012, 15:31
Местоположение: Варна
Име в игра: [Speed Zone] ^^ViSiOn.>< ^^/simsa
Skype: simsaaa1

Re: Кандидатура за админ

Мнениеот MORTAL » 17 Юни 2014, 09:46

Знам, че неудобните хора, които вадят кирливите ризи на играчи и админи не ги харесвате, но пък помагат на нас да виждаме какво става, когато ни няма в игра. От мен +1 за упоритостта и за това, че след всичко което се е случило пак си при нас.
PS: Mynimal, по кандидатурите трябва да се изказваш с някакво мнение, а не с цитат и +1, това е несериозно.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Кандидатура за админ

Мнениеот IYI » 17 Юни 2014, 10:05

Винаги съм те подкрепял,поради простата причина,че си стар кадър във веригата,доказан администратор,както се казва ''старо куче'' си !!!! Знаеш плюсовете и минусите на веригата,даваш обективно мнение независимо в какво естество е дадената тема която се дискутира !!! Но искам да обещаеш,че ако Админ ти даде отново права,никога-ама никога да не захвърляш правата си с ''лека'' ръка,както направи последният път,заради нещо незначително,(знам,че беше в знак на протест)но това е много не сериозно от твоя страна !!! (handshake)

От мен имаш Да !!!
Глупакът никога не може да бъде някой, но винаги може да бъде всеки.-Хърбърт Уелс
Аватар
IYI
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 434
Регистриран на: 19 Ное 2011, 16:40
Местоположение: Берковица
Име в игра: IYI
Skype: ******

Re: Кандидатура за админ

Мнениеот SEXY_M » 17 Юни 2014, 10:14

IYI написа:Винаги съм те подкрепял,поради простата причина,че си стар кадър във веригата,доказан администратор,както се казва ''старо куче'' си !!!! Знаеш плюсовете и минусите на веригата,даваш обективно мнение независимо в какво естество е дадената тема която се дискутира !!! Но искам да обещаеш,че ако Админ ти даде отново права,никога-ама никога да не захвърляш правата си с ''лека'' ръка,както направи последният път,заради нещо незначително,(знам,че беше в знак на протест)но това е много не сериозно от твоя страна !!! (handshake)

От мен имаш Да !!!



Благодаря за този пост, също така и за предишният ти пост пак по моята кандидатура. След като съм решил да се върна съм решил да се налага ред и справедливост. Доста правила бяха променени след мой коментари и доста дупки в правилата за форума и сървърите бяха коригирани. Това е много добра стъпка на екипа. В момента както се казва по правилата не мога да помагам на веригата и за това пак пускам кандидатура за да се опитам да помогна с още няколко неща. А относно махането ми от веригата беше свързано с един стар казус и както ти го каза това беше като знак на протест и в крайна сметка този казус пак се реши. Дори и мен да ме нямаше и даже някои стари админи които също забелязах че са се махнали в подобен казус :) Та IYI за обещания не мога да дам но ще се опитвам отново да се възлага ред в тази верига в която съм от самото и създаване :) И ще се старая както да защитавам веригата така и играчите, както съм го правил винаги :)
Аватар
SEXY_M
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 905
Регистриран на: 30 Ное 2010, 14:29
Местоположение: Ихтиман
Име в игра: BoT & SEXY_M
Skype: petar_19862

Re: Кандидатура за админ

Мнениеот Admin » 17 Юни 2014, 11:22

Понеже винаги казвам, че не съм злопаметен ще ти дам шанс и то най - вече защото спази правилата за кандидатстване което е уважение към всички които работим за развитие на сървърите.
Пиши по късно в скайп за да уточним сървъра в който ще имаш права.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Кандидатура за админ

Мнениеот Report » 17 Юни 2014, 11:30

Темата е приключена!


Изпратено от Samsung mobile
Изображение

I DO NOT TECHNICAL SUPPORT over PM´s

Изображение
Аватар
Report
V.I.P.
V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 678
Регистриран на: 30 Ное 2010, 17:13
Местоположение: Burton on Trent, United kingdom
Име в игра: *FBI*Russian Federation
Skype: use Viber only


Назад към Одобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта