Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за админ

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кандидатура за админ

Мнениеот Faster » 12 Сеп 2014, 00:08

1. Ник с който играете в сървърите CS MegaGaming > (FBI)s0f*Faster
2. На колко години сте? > 23
3. От колко време играете в сървърите CS MegaGaming > Година и нещо мисля , че . . .
4. От колко време играете ЦС. - 4 години
5. Предишен опит като Админ. - Имам . . . Тук бях админ , но се отказах защото нямах време да влизам , но ето че сега пак се старя да вляза в екипа
6. Колко време ще прекарвате в сървъра? > Прекарвам почти цялото си свободно време тук , всеки ден различно
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ? Играя често в War и за това си пускам кандидатурата
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming? > Харесва ми веригата и екипът който я подържа
9. Скайп за обратна връзка. bobinceto24
10. Колко /според вас/ играча може да поканите да играят в сървърите на CS MegaGaming който запалянко на цс срещна първата ми работа ще е да го запозная с веригата
11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. Мисля , че около 2 или 3 на IYI защото него най често срещам в този сървър и по - точно само него знам че има права там другите админи не ги знам явно
Разкажете с две думи нещо за вас, от къде сте, с какво се занимавате и т.н.
От град Средец съм област Бургаска . Работя във фирма преработваща пласмасови изделия и изработка на найлон , торбичките на магазините който ви дават легени кофи корита и т.н
Faster
 
Предупреждения: 0

Re: Кандидатура за админ

Мнениеот MORTAL » 12 Сеп 2014, 08:30

От 15 август до момента си в тестов период, няма как да администрираш в два сървъра :) Заключвам темата, но няма да я местя в неодобрени. Когато станеш сървърен админ, тогава ще я отключа.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666


Назад към Одобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта