Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за Админ - famozen

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кандидатура за Админ - famozen

Мнениеот Retro » 27 Сеп 2014, 23:30

1. Ник с който играете в сървърите CS MegaGaming - famozen
2. На колко години сте. - 20 06.01.1994
3. От колко време играете в сървърите CS MegaGaming - Повече от година но с различни никове..
4. От колко време играете ЦС. - Повече от 6 години.
5. Предишен опит като Админ. - Имах собствена верига сървъри.
6. Колко време ще прекарвате в сървъра. - Час, два дневно.
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ. - ДМ
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming - Честите набези на чийтъри. Също повечето играчи влизат заради определени мапове и след като се сменят те излизат. Може да помагам като пускам често вотове за мапове, които играчите желаят та така да ги задържаме по дълго в сървъра.
9. Скайп за обратна връзка. - crazyboydge
10. Колко /според вас/ играча може да поканите да играят в сървърите на CS MegaGaming - 4
11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. /ориентировъчно/ Около 10
12. Разкажете с две думи нещо за вас, от къде сте, с какво се занимавате и т.н.
Казвам се Боби на 20 години от град Плевен. Ходя на работа редовна смяна и влизам в сървъра да се забавлявам и да разпускам. Незнам как ме свързахте с човек от Велико Търново, който аз дори и непознавам. Интернета ми е Софийски.. ип-то ми се ползва от още поне 20 човека да нее и повече. Незнам как мога да си направя регистрация от Велико Търново, а да живея в Плевен.. Мога само да кажа, че в този сайт имам само 1 регистрация и това е тая от която пиша в момента. Ще видя да засека въпросния играч в сървъра или форума и да ви споделя някакво доказателство, че този човек няма нищо общо с мене. За хората които неми вярват мога и тс или скайп разговор да направя и да потвърдя, че нямам нищо общо с този акаунт.
Последна промяна Retro на 28 Сеп 2014, 18:06, променена общо 7 пъти
Аватар
Retro
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 37
Регистриран на: 07 Апр 2013, 19:35
Име в игра: famozeN
Skype: crazyboydge

Re: Кандидатура за Админ - famozen

Мнениеот ThorN » 28 Сеп 2014, 07:36

http://www.gametracker.com/player/HMBG% ... 217:27017/ , http://www.gametracker.com/player/famoz ... 217:27017/ , viewtopic.php?f=57&t=6969 Това е старата ти кандидатура, която е от преди 1 седмица. Мисля, че си прочел регламента... Нямаш право да пускаш кандидатура не по рано от 2 месеца след предишната.. И 10 регистрации да си направиш, ефекта ще е същия.
Какво щеше да правиш ако те нямаше ?!
Аватар
ThorN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 109
Регистриран на: 20 Яну 2014, 21:57
Име в игра: <-- Can`t Touch This !!!
Skype: lovesucks_

Re: Кандидатура за Админ - famozen

Мнениеот nrjhs » 28 Сеп 2014, 08:37

Защо не си попълнил 12 точка от формуляра за кандидатстване ?
Напиши нещо за себе си, за да имам по-голяма представа за теб.
Иначе съм склонен да дам ЗА.Редовен си доста и имаш много сигнали за хакери завършили с бан.
Не съм те засичал да обиждаш и отговаряш за годините.Ще дам категоричен отговор след като попълниш 12. !
Изображение
Изображение
'77 '78 '81 '84 '05
Аватар
nrjhs
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 263
Регистриран на: 06 Юли 2013, 15:35
Местоположение: София
Име в игра: endz0nE
Skype: Л.С.

Re: Кандидатура за Админ - famozen

Мнениеот Admin » 28 Сеп 2014, 09:37

ThorN написа:http://www.gametracker.com/player/HMBG%20%7C%20Alegria%20Mirone./77.70.73.217:27017/ , http://www.gametracker.com/player/famoz ... 217:27017/ , viewtopic.php?f=57&t=6969 Това е старата ти кандидатура, която е от преди 1 седмица. Мисля, че си прочел регламента... Нямаш право да пускаш кандидатура не по рано от 2 месеца след предишната.. И 10 регистрации да си направиш, ефекта ще е същия.

Искам да получа отговор на този въпрос и по конкретно, тази кандидатура по горе наистина ли е твоя?! Знам те като фамозен, но ако е твоя си нарушил две правила.

Чакам отговор.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Кандидатура за Админ - famozen

Мнениеот Retro » 28 Сеп 2014, 16:43

ThorN написа:http://www.gametracker.com/player/HMBG%20%7C%20Alegria%20Mirone./77.70.73.217:27017/ , http://www.gametracker.com/player/famoz ... 217:27017/ , viewtopic.php?f=57&t=6969 Това е старата ти кандидатура, която е от преди 1 седмица. Мисля, че си прочел регламента... Нямаш право да пускаш кандидатура не по рано от 2 месеца след предишната.. И 10 регистрации да си направиш, ефекта ще е същия.


Пхахаха какви са тия простотии? Незнам от къде сметнахте, че тази кандидатура е моя. Имам само едина регистрация в този сайт и тя е Retro. Този потребител изобщо него познавам но съм го засичал в сървъра и мога да докажа, че сме различни хора.

Открийте 5те разлики!!
1-во Датата на регистрация - Аз съм регистриран много преди човека да знае, че съществува такава верига..
2-ро Дата на раждане - Моята 06.01.1994, a на Alegria Mirone e 23.05.1994
3-то Скайп Моят е crazyboydge, а на Alegria Mirone e draconian_94
4-то Местоположение Аз живея в Плевен, а Alegria Mirone e от В. Търново
5-то Професия - Аз ходя на работа, а на Alegria Mirone на профила пише, че е студент..
Аватар
Retro
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 37
Регистриран на: 07 Апр 2013, 19:35
Име в игра: famozeN
Skype: crazyboydge

Re: Кандидатура за Админ - famozen

Мнениеот Admin » 28 Сеп 2014, 18:14

Да прав си, проверих и кандидатурите са различни. Пиши в скайп за подробности. Имаш моето ЗА.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Одобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron