Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за Админ - Discipline|Careful

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кандидатура за Админ - Discipline|Careful

Мнениеот Careful » 21 Юли 2015, 15:08

1. Ник с който играете в сървърите CS MegaGaming - Discipline|Careful
2. На колко години сте. /Кандидата не трябва да е под 16 години/ - 26
3. От колко време играете в сървърите CS MegaGaming - Преди играех редовно,бях админ тук.Прекъснах да играя поради лични проблеми и помолих Admin да ми махне правата , за да не бъда админ само за бройка.
4. От колко време играете ЦС. - От малък , доста са :)
5. Предишен опит като Админ. - В дъст2 онли и класика около година.Доста банове имам и държа да отбележа,че няма нито едно основателно оплакване срещу мен,за този период.
6. Колко време ще прекарвате в сървъра. - През работните дни след работа съм тук.Събота и Неделя по повече.
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ. /Може само в един сървър/ - Дъст2 играя предимно и Класик
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming - Мнението ми е,че постоянно трябва да има поне един админ онлине.Много пъти ми се случва да влизам и да няма,а да има проблемен играч,било хак,било теамфлаш и т.н.Разваля се играта на всички.Мога да запълня тази дупка.
9. Скайп за обратна връзка. don_papi4465
10. Колко /според вас/ играча може да поканите да играят в сървърите на CS MegaGaming - Не бих влизал в други сървъри да каня хора.От децата около блока и малкото ми приятели,които играят тази игра - на всичките съм казал.
11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. /ориентировъчно/ - Брат ми е админ и когато има съмнителен хак или друг проблем го викам него.Проблема е когато го няма в къщи.Тогава съм писал в чата,някой да дойде.Доста пъти се е случвало.
12. Разкажете с две думи нещо за вас, от къде сте, с какво се занимавате и т.н. От Червен бряг съм , работя в така неприятната на всички фирма "ЧЕЗ" :) или в енергото по простичко казано.
НОВО 13. Запознати ли сте с Правилата на форума и Права и задължение на админите? - Тези неща ги знаех на изуст,има нови за времето в което не съм играл.Запознат съм.
Аватар
Careful
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 275
Регистриран на: 22 Окт 2012, 21:43
Местоположение: Червен бряг
Име в игра: Discipline|Careful
Skype: don_papi4465

Re: Кандидатура за Админ - Discipline|Careful

Мнениеот Imp Skype » 21 Юли 2015, 22:10

Аз съм за :) Преди сте справяше добре и беше доста редовен. Надявам се ако станеш пак админ да си пак редовен.
Изображение
Аватар
Imp Skype
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1757
Регистриран на: 24 Ное 2010, 00:48
Местоположение: Русе
Име в игра: Play with me
Skype: ls

Re: Кандидатура за Админ - Discipline|Careful

Мнениеот wat da fak » 21 Юли 2015, 22:14

ВАЖНО ! ! !

Офтопик:
Проверете логовете от вчера да видите що за стока е тоя и не ми казвайте, че някой му е копирал ника, защото знам, че в д2 му е защитен ! И си вдигнете малко изискванията за админ, не може всеки дето цъка малко по - редовно, пуснал 5 доклада на аймерчета и не се заяжда да го правите админ. Слаби админи = слаби резултати.

П.С: Кунов няма право на глас понеже 2мата са братя ! Все едно да играят финал на световното по футбол България - Бразилия и българин да е рефер bitch please
Аватар
wat da fak
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Юли 2015, 23:26
Име в игра: -
Skype: -

Re: Кандидатура за Админ - Discipline|Careful

Мнениеот Admin » 22 Юли 2015, 11:31

Понеже много обичам да се хвърлят думи в пространството без доказателства аз си направих труда и категорично заявявам, единствената обидна дума от кандидата през последните 4 дни е DEAD* Discipline|Careful : Fuck, не е срещу някой а за себе си го е казал. Също ще добавя, че наказателя доста се е постарал да го провокира и няма да кача обидните изрази и въпреки това кандидата не е отговорил нито веднъж а като дойде админ пожела да го накаже според правилата.

Не ти трия мнението, не защото е правилно а да се види, че не може да се говори без доказателство, това важи и за чата и най вече за ThebesD, ако не си един и същ.

Ще се изкажа по кандидатурата след като го направят и останалите от екипа.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Кандидатура за Админ - Discipline|Careful

Мнениеот wat da fak » 22 Юли 2015, 11:41

а начи ти си от пристрастните, ми що не каза как всеки път някой като ме убиеше се радваше кат малко циганче на баничка и викаше: доло ламер, тапак и т.н ти или явно си кьорав или пристрастен аре не ме занимавай не съм единствения дето казва че храни. тва как да го разбирам а ? и за кво ше му давате права кат той преспокойно си ползва правата на кунов не един път, най - явния пример беше кат му копирах ника нахрани ме и вика цитирам дословно: "ей са влизам с другия ник и те банвам" директно отиде на компа на братчето щот не му изнасяше и си използва правата, абсолютно никой не може да разбере кога играе кунов и кога оня му брат. той за тва иска правата че да му е спокойна играта щот половинта сървър го гаври как не пуска шифта и не ходи да обезврежда ц4 и всички го чакат и се изреждат да му теглят по една дълга ей за тва са му правата. аре напрайте го админ да си серете на метеното
и не не сме един и същ с оня бесд сам можеш да провериш
Аватар
wat da fak
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Юли 2015, 23:26
Име в игра: -
Skype: -

Re: Кандидатура за Админ - Discipline|Careful

Мнениеот MORTAL » 22 Юли 2015, 14:13

appearance, нямаш право да пишеш в тази тема.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Кандидатура за Админ - Discipline|Careful

Мнениеот Miss Dupe 2011 » 23 Юли 2015, 00:53

Като чета кандидатурата си мисля,че би бил добро попълнение в екипа,но на този етап ще гласувам с против.Просто съм на мнение,че за всичко в този живот човек трябва да се потруди,за да го оцени след това.В този аспект бих дал за пример брат ти.Когато той кандидатства за админ,беше перфектното попълнение,защото преди това се беше постарал това да е така и никой не можеше да го оспори. :)
Аватар
Miss Dupe 2011
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 324
Регистриран на: 14 Мар 2014, 23:18
Име в игра: FENOMENALNA
Skype: nqmanishtu

Re: Кандидатура за Админ - Discipline|Careful

Мнениеот Careful » 23 Юли 2015, 12:50

Много мразех преди,кандидата да пише след всеки отговор по неговата тема.И за това въпреки,че всеки ден проверявам оговорите се въздържах от коментар.Не те разбрах с това да се "потруда" какво искаш да кажеш , но няма значение , не ми отговаряй.Това си е твое мнение.Искам само да кажа,че това е втория коментар в който намесвате брат ми.Моля Ви,кандидатурата е моя и ако ще да съм син на главния,няма никакво значение.Ако имаше и ставаше така нямаше да пускам кандидатура.Дайте си мнението за мен конкретно,каквото и да е то.Стига с това "брат ти".Благодаря
Аватар
Careful
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 275
Регистриран на: 22 Окт 2012, 21:43
Местоположение: Червен бряг
Име в игра: Discipline|Careful
Skype: don_papi4465

Re: Кандидатура за Админ - Discipline|Careful

Мнениеот Miss Dupe 2011 » 23 Юли 2015, 19:27

Бил си админ и ме питаш какво имам предвид ли?Еми ще ти отговоря.В кандидатурата си казваш,че не си подавал сигнали за нарушения ,защото има човек до тебе ,който е админ и в същото време пускаш кандидатура,защото се случва много често да засичаш различни нарушения и хакери ,а него да го няма!Та мисълта ми е ,че в тези толкова зачестели случай,можеше да се "потрудиш" малко и да направиш поне едно демо на някой хакер,нали?По този начин примерно лично за мен щеше кандидатурата да има по-голяма тежест...... но все пак това е лично мое мнение,с което не ангажирам никого!
Аватар
Miss Dupe 2011
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 324
Регистриран на: 14 Мар 2014, 23:18
Име в игра: FENOMENALNA
Skype: nqmanishtu

Re: Кандидатура за Админ - Discipline|Careful

Мнениеот Sik » 24 Юли 2015, 01:24

Абе с две думи направете дядо му,баба му или целият му род та да е спокоен че ще има админ на линия винаги :D Ей голяма пародия сте тука ,чесно ви казвам! Сто админа и само 10 не са деца :D Всяко второ лапе админ ,та даже и братята им :D
Двама братя и искат права и двамата :D че единия не знае ли паролата на другия или живете в отделни къщи ма сте с едно и също Ip :D
Пълна аматьорщина усещам тука ,даже след днещното изпълнение ,Админ пиши на латиница в чата и отгоре на това си позволява да обижда ,но обаче Модератора вместо да го накаже му изтри резила и нищо не е станало :D Е Бррррраво :D Ма модераторче Морталче нали има правила написани за всички или не са за всички?????????
Последна промяна Admin на 24 Юли 2015, 06:42, променена общо 1 път
Причина: Запознай се с правилата, преди на хулиш и обиждаш.
Аватар
Sik
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 20
Регистриран на: 17 Юли 2015, 11:06
Име в игра: Sik
Skype: gogo97

Следваща

Назад към Одобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


cron