Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за Админ - Discipline|Careful

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Кандидатура за Админ - Discipline|Careful

Мнениеот Sik » 24 Юли 2015, 09:54

Офтопик:
Какво да ти се запознавам с правилата кaтo точни вие ги нарушавате който сте ги писали :D
Чак ми препоръчаха тая верига "влез да видиш много е яка " :D О боже за краткия си период тука какво видях ,слаби играчи ,слаби админи,нито един сървар не се напълни по никое време ,дори Д2 където по другите вериги се пълни винаги ,тук не можах да видя за 7дена да има повече от 20 играча :D А сега главния пак кажи че не казвам истината а хуля :D
Чета всеки ден какво пишете тук и имам чувството че 5 полуидиота само те пишат колко са неоправдани и още 10 полуидиота админи им отговарят и в крайна сметка нищо не се променя ,нито има пълни сървари нито влизат добри играчи
Та Админчо за какво да ти уча правилата като няма да влизам нито тука за да не затъпея ,нито в сърварите ви да бе ми падне нивото на игра
Последна промяна Admin на 24 Юли 2015, 19:13, променена общо 1 път
Причина: Морти ти го е казал а злобата край няма.
Аватар
Sik
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 20
Регистриран на: 17 Юли 2015, 11:06
Име в игра: Sik
Skype: gogo97

Re: Кандидатура за Админ - Discipline|Careful

Мнениеот MORTAL » 24 Юли 2015, 10:28

Офтопик:
Sik написа:Какво да ти се запознавам с правилата кaтo точни вие ги нарушавате който сте ги писали :D
Чак ми препоръчаха тая верига "влез да видиш много е яка " :D О боже за краткия си период тука какво видях ,слаби играчи ,слаби админи,нито един сървар не се напълни по никое време ,дори Д2 където по другите вериги се пълни винаги ,тук не можах да видя за 7дена да има повече от 20 играча :D А сега главния пак кажи че не казвам истината а хуля :D
Чета всеки ден какво пишете тук и имам чувството че 5 полуидиота само те пишат колко са неоправдани и още 10 полуидиота админи им отговарят и в крайна сметка нищо не се променя ,нито има пълни сървари нито влизат добри играчи
Та Админчо за какво да ти уча правилата като няма да влизам нито тука за да не затъпея ,нито в сърварите ви да бе ми падне нивото на игра


Никой не те задържа тук. Направи си още сто акаунта и пиши и през тях ако искаш.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Кандидатура за Админ - Discipline|Careful

Мнениеот Admin » 28 Юли 2015, 09:23

Ок, ще ти дам шанс да се докажеш отново. Пиши в скайп за подробности.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Предишна

Назад към Одобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


cron