Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за администратор в gun game

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кандидатура за администратор в gun game

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 22 Окт 2015, 16:29

1. Ник:ReDBuLL
2. На колко години сте. 27
3. От колко време играете в сървърите CS MegaGaming.1 година постоянно но и преди съм влизал
4. От колко време играете ЦС.16 -17 години
5. Предишен опит като Админ.да бил съм преди админ в две вериги
6. Колко време ще прекарвате в сървъра.средно по 3 -4 часа на ден
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ. /Може само в един сървър/gun game
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming. За да помагам на веригата да става все по добра
9. Скайп за обратна връзка.мисля че е по добре да го дам на ЛС но ако се налага и тук мога да го дам
10. Колко /според вас/ играча може да поканите да играят в сървърите на CS MegaGaming. до тук съм поканил няколко играча които играят във веригата
11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. /ориентировъчно/. поне 20 сигнала
12. Разкажете с две думи нещо за вас, от къде сте, с какво се занимавате и т.н.работя но имам доста свободно време.
НОВО 13. Запознати ли сте с Правилата на форума и Права и задължение на админите? да
Последна промяна ReDBuLL_Bg на 22 Окт 2015, 17:04, променена общо 5 пъти
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Кандидатура за администратор в gun game i dust2

Мнениеот valkata12 » 22 Окт 2015, 16:51

Ходи и научи правилата !!!! Защото можеш само в един сървър :)
valkata12
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 350
Регистриран на: 23 Сеп 2013, 20:04
Име в игра: ,
Skype: ,

Re: Кандидатура за администратор в gun game i dust2

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 22 Окт 2015, 17:00

еми просто обърках заглавието защото имах писано за гън гаме и дъст и направо го цъкнах и не видях че пише и за дъст извинявам се искам само за гън гаме
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Кандидатура за администратор в gun game i dust2

Мнениеот Az fox » 22 Окт 2015, 18:27

Офтопик:
valkata12 написа:Ходи и научи правилата !!!! Защото можеш само в един сървър :)

Ало помощника ти до вчера сричаше и не знаеше къде е Enter и вече много бързо порасна и почна да даваш акъл! Напиши нещо дали става или не ма ти едва ли го знаеш като играч?

Направете щом е мераклия ,защото може да играе добре и разбира от хакери , че ми писна по време на игра при наличието на двама админи спек да им пиша кой е wall и кой aim и админ от Екип банове Кунов ( голямо разочарование за мен ) да го чакам 2 мапа да ги гледа и един аим даже го изпусна и да ми вика не е аим ,как ще е аим като го спря след като наби 17 поредни хеада и стигна до М16 ,а другите бяха на пистолети още ,май Кунов не знае какво е on/off.
Правете го пича разбира и може ще върши работа ,ако е приятел с Faster
Последна промяна SEXY_M на 22 Окт 2015, 18:53, променена общо 1 път
Причина: Следващото ти писане ще бъде наказано с предупреждение
Аватар
Az fox
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1
Регистриран на: 22 Окт 2015, 17:56
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Кандидатура за администратор в gun game i dust2

Мнениеот nrjhs » 22 Окт 2015, 18:34

Az fox написа:
valkata12 написа:Ходи и научи правилата !!!! Защото можеш само в един сървър :)

Ало помощника ти до вчера сричаше и не знаеше къде е Enter и вече много бързо порасна и почна да даваш акъл! Напиши нещо дали става или не ма ти едва ли го знаеш като играч?

Направете щом е мераклия ,защото може да играе добре и разбира от хакери , че ми писна по време на игра при наличието на двама админи спек да им пиша кой е wall и кой aim и админ от Екип банове Кунов ( голямо разочарование за мен ) да го чакам 2 мапа да ги гледа и един аим даже го изпусна и да ми вика не е аим ,как ще е аим като го спря след като наби 17 поредни хеада и стигна до М16 ,а другите бяха на пистолети още ,май Кунов не знае какво е on/off.
Правете го пича разбира и може ще върши работа ,ако е приятел с Faster

Офтопик:
Фокс, само тебе открай време се опитвам да те разбера защо си мислиш, че някой е хакер, ако е набил определен брой хс или има определен процент хс ? По това ли съдиш кой е хак и кой не ?
Последна промяна SEXY_M на 22 Окт 2015, 18:54, променена общо 1 път
Причина: Следващото ти писане ще бъде наказано с предупреждение
Изображение
Изображение
'77 '78 '81 '84 '05
Аватар
nrjhs
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 263
Регистриран на: 06 Юли 2013, 15:35
Местоположение: София
Име в игра: endz0nE
Skype: Л.С.

Re: Кандидатура за администратор в gun game

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 22 Окт 2015, 18:58

едно и също ми копираш fox моля по компетентни отговори правилата ги знам както казах.Не съм този ReDBuLlL и не играя rats и по принцип във форума имам само един сигнал защото се принудих да направя демо на този играч защото го засичам късно към 1- 2 през нощта и тогава по принцип няма много администратори и тъкмо играта си вървеше добре и тои прогони всички и вече на другия ден бях длъжен да направя демо,другите ми сигнали са в сървъра гън гаим или влизам в дъст2 и там ако има администратор сигнализирам на него и така .
Последна промяна ReDBuLL_Bg на 24 Окт 2015, 20:24, променена общо 1 път
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Кандидатура за администратор в gun game

Мнениеот SNAIP » 22 Окт 2015, 20:24

Подкрепям кандидатурата! Играеш на добро ниво. Имаш присъствие в сървъра. Работил съм твои сигнали във
форума.
Дано само приятелят ти ( известен тук като Faster, Lone wolf - с вече изтрити стари акаунти, а от скоро го
гледам е почнал на чисто с нов, но няма да го издавам за сега ) не ти повлияе зле върху определени решения.
Казвам го, защото съм го виждал по време на игра да ти влияе, че определен играч е с wallhack.
Този играч бях аз.

П.П. Относно сигналите - в чата на сайта също е съобщавал и съм реагирал, както и в игра.
Със сигурност няма нищо общо с ReDBuLlL
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Кандидатура за администратор в gun game

Мнениеот SEXY_M » 22 Окт 2015, 22:38

SNAIP написа:Работил съм твои сигнали във форума.


Във форума има един сигнал кандидата и най-вече е за айм. Не мисля че е много трудно да се хване аймер.

SNAIP написа:Дано само приятелят ти ( известен тук като Faster, Lone wolf - с вече изтрити стари акаунти, а от скоро го
гледам е почнал на чисто с нов, но няма да го издавам за сега ) не ти повлияе зле върху определени решения.
Казвам го, защото съм го виждал по време на игра да ти влияе, че определен играч е с wallhack.
Този играч бях аз.


А от това бих казал че явно няма да е добър админ и ако стане Админ ще има доста грешни банове заради други хора :)





В определения сървър за когото кандидатства, съм го засичал само днес или може би се бъркам с един подобен ник който доста често нарушава правилата за игра http://csmegagaming.com/bans/ban_list.php?bid=1132
с актуални 20 банна към момента....

Приликата ви с него не е само името а и така наречения NET :) Виваком.

По кандидатурата съм пас . Не мога към момента да докажа изказаното от мен но ако е така ще се докаже рано или късно :) Успех и не коментирай след всеки пост. Освен ако някой колега не те попита нещо
Аватар
SEXY_M
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 905
Регистриран на: 30 Ное 2010, 14:29
Местоположение: Ихтиман
Име в игра: BoT & SEXY_M
Skype: petar_19862

Re: Кандидатура за администратор в gun game

Мнениеот shit happens » 23 Окт 2015, 00:01

Ти не играеше ли и в rats преди?
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: Кандидатура за администратор в gun game

Мнениеот SNAIP » 23 Окт 2015, 13:00

Виждам, че имаш права и в друга верига. От тук ти идва и объркването на заглавието :D
Въпросът ми към теб е. Ще можеш ли да отделяш достатъчно време за тук в случай, че бъдеш приет в екипа?
https://gyazo.com/3f86409d7de049cbe10994dbe8b197a6

Офтопик:
То и аз имам (не при теб), но при мен нещата стоят по друг начин. Просто там Главният не иска да ми ги махне въпреки, че се оттеглих преди много време. Уважава ме човека, аз него също много го уважавам. И той много добре знае, че никога не бих злоупотребил или навредил, което означава много за мен.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Следваща

Назад към Одобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron