Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за администратор в gun game

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Кандидатура за администратор в gun game

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 23 Окт 2015, 20:32

нека да уточня нещата ,моят приятел дето ми казваш Faster N.O.G.O. и всичките му никове ,тои не ми е никакъв приятел и неможе да ми повлияе изобщо на решението ми за даден играч .тои само ми се прави на приятел и търси провокации прави си стотици никове и настроива хората един срещу друг даже бих предложил да не му се дават никога права защото тои обиколи всички вериги и навсякъде създава само интриги и за нищо не става не разпознава кои е аим и кои не а за wall да не говорим,така като беше в рони администатор провали цялата верига сумати банове гагове за нищо, на мен лично ми е много противен и нямам нищо общо с него и не искам да го допускате да провали и тази верига.А за играча дето играе с подобен ник ReDBuLlL мога да ви обясня.този играч които сигурно е на 12 години има съвпадение на моито ип и е на виваком тои ме преследва още като играех в рони още там изгони много хора като си реска рутера и влиза с моя ник и като ми сложиха парола на ника започна да се пише малко по различно но там не предприеха мерки и тои им изгони иргачите не допускаите и тук да го направи аз лично изядох няколко бана заради него дори и тук в CsMegaGaming и в рони ,а що се отнася до времето ми аз в друга верига не играя освен в тази .Рони одавна е затворена страница за мен там просто правата си ми седят еи така докато не ми ги махне някои, изобщо там не влизам времето ще ми е отделено само за CsMegaGaming и това бързо ще се провери ако ми дадат права а що се късае до бановете аз банове несправедливи не слагам .Аим си личи от далеч а wall първо се гледа и се проверява да съм сигурен до тук съм казал на на ваши колеги поне 10 играча с wall и всичките си изядоха бановете .това е от мен за сега 4ао


и още един път да кажа не съм аз този ReDBuLlL нарочно влиза с моя ник за да ям бановете аз ако бях аз когато имах бан щях да си ресна рутера а не да пускам теми да ми махнат бана само че аз съм съм с реално ип и немога да рескам рутера



SEXY_M - Използвай бутона Промени ако искаш да добавяш нещо в мнението си
Последна промяна SEXY_M на 23 Окт 2015, 20:47, променена общо 1 път
Причина: Събрани мнения
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Кандидатура за администратор в gun game

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 23 Окт 2015, 21:40

вече го използвах ама веднага ми копираха това дето съм написал и така
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Кандидатура за администратор в gun game

Мнениеот Adanos » 24 Окт 2015, 00:25

Имам един въпрос: Подигравате се с екипа на веригата и мислите всички тук за някакви балъци ли ?
let be the rock (rock)

Изображение
Аватар
Adanos
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 133
Регистриран на: 09 Яну 2014, 14:50
Местоположение: София
Име в игра: k
Skype: k

Re: Кандидатура за администратор в gun game

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 24 Окт 2015, 06:42

с кое по точно се подиграваме или нямаше предвид мен
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Кандидатура за администратор в gun game

Мнениеот Adanos » 25 Окт 2015, 11:26

12. Разкажете с две думи нещо за вас, от къде сте, с какво се занимавате и т.н. работя но имам доста свободно време.
Не разбрах от къде си? Хем работиш, хем имаш и доста свободно време! А и това, че не си приятел с Faster, също нещо не ми се връзва.....
Имам какво да кажа, но ще изчакам твоя отговор и мнението на още няколко колеги, ако си направят труда да пишат по твоята кандидатура.
let be the rock (rock)

Изображение
Аватар
Adanos
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 133
Регистриран на: 09 Яну 2014, 14:50
Местоположение: София
Име в игра: k
Skype: k

Re: Кандидатура за администратор в gun game

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 25 Окт 2015, 12:40

Не съм приятел с Faster ,по точно тои ми се правеше на приятел, но аз знаех от самото начало какъв болен мозък е ,прави си стотици никове и създава само интриги, после чака уважение дори сега пише на главния да не ми дава права, защото е комплексар и неможе да допусне ,че има вариант да ми дадат на мен права а тои да се самосъжалява какъв болен човек е .Това ,че тои казваше ,че съм му приятел не означава ,че съм му бил такъв ,просто тои си търси приятели защото няма такива ,но няма и как да има след като се нуждае от лечение ,но по добре да не му се обръща внимание както правя аз ,нека да се самоизяде от яд и да потъне в собствените си интриги които сам създава ,такива хора са за лечение ако изобщо има такова за тях.И само едно не мога да разбера защо след като е натирен като мръсно коте от тази верига още си вре носа в този форум ,нали си има друга верига в която си мисли че е някои ,макар че и там скоро ще го изритат .Защо пише на Люси да не ми дава права него какво го засяга аз какво правя -точно това показва че е комплексар да си ходи в другите вериги и без това обиколи всички вериги и резултата беше един и същ.А сега да отговоря на въпроса ти.От София съм ,работя но тръгвам сутрин към 6 и се връщам към 10 ,11 което означава че имам много свободно време,за парите които взимам съм добре не се оплаквам но това вече е друга тема.3-4 часа работа си е нищо в сравненние с 8,12 часа на ден.А това което ще кажеш аз знам какво е.Сега ще кажеш че преди когато ми сложи бан за wallhack а аз ти дадох демо и доказах ,че не съм,но ти пак настояваше и казваше ,че съм хак ,но това няма значение сега ,тогава Faster знаеше че имам бан и ми каза ,че ще пише на главния но тогава беше късно и нямаше колега от екип банове и така трябваше да изчакам на другия ден за да види някои демото но тогава Faster искаше да ми се направи на приятел уж ,че ми помога и за това тои се зае да ти прати демото ,но пак казвам тои не ми е никакъв приятел даже така като гледам заради него всички си правят грешно мнение за мен но аз нямам нищо общо с него дори тои прави всичко възможно да не взема права като пише какви ли не глупости на главния ама нека то това са комплексарите.Сега очаквам да влезне и да види какво съм написал и пак да се комплексира и да започне да пише на Главния ама то това е ясно само незнам защо като няма нищо общо с тази верига още се навира тука като канален плъх.4ао за сега и поздрави на всички
Последна промяна ReDBuLL_Bg на 25 Окт 2015, 12:53, променена общо 4 пъти
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Кандидатура за администратор в gun game

Мнениеот Adanos » 25 Окт 2015, 12:46

Мерси за пояснението, беше достатъчно изчерпателен (y)
let be the rock (rock)

Изображение
Аватар
Adanos
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 133
Регистриран на: 09 Яну 2014, 14:50
Местоположение: София
Име в игра: k
Skype: k

Re: Кандидатура за администратор в gun game

Мнениеот Curkata » 25 Окт 2015, 13:47

От мене имаш ЗА, защото виждам, че се интересуваш от веригата и по-специално от ГГ. Докладвал си ми за хакери, държиш се на ниво и си редовен. Никой не е перфектен, всички доклади za Wallhack, които специално на мен си докладвал са били баннати и смятам, че ще се справиш в сървъра. Колегите да решат дали има достатъчно админи в сървъра и дали има нужда от добавяне на такъв. Успех!
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Кандидатура за администратор в gun game

Мнениеот Admin » 28 Окт 2015, 13:02

Ще ти дам шанс да докажеш, че всичко което си казал е така. Пиши по късно в скайп за подробности.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Предишна

Назад към Одобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


cron