Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за Админ ||7||

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот drago23 » 15 Май 2018, 22:30

От мене има ЗА.Мисля, че ще се справи без проблем .
Аватар
drago23
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 6
Регистриран на: 16 Юни 2014, 16:05
Име в игра: drago23
Skype: cjjc

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот kamikadze » 16 Май 2018, 02:03

Понеже си тарикат който все обижда колегите съм против да станеш част от екипа
Последна промяна kamikadze на 16 Май 2018, 12:24, променена общо 2 пъти
Аватар
kamikadze
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 447
Регистриран на: 08 Фев 2013, 11:09
Име в игра: NRg | kamikadze
Skype: dj.ceco.progressive.radio

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот BARCELONA FAN » 16 Май 2018, 02:29

IA3I написа:
Офтопик:
Понеже нямам право там да пиша - моля забележете оплакването viewtopic.php?f=49&t=9954 от mrtv... Погледнете и демото на mrtv... а 75те % от лилавите никове викат мииии аз такоа не видях хак... ОЧЕИЗВАДЕН дори не гледах цялото демо само до там където mrtv пише :D и наистина е :D щом дори такъв хакер не могат а разпознаят какво остава за такъв който се крие...


Искам да кандидатствам и за екип банове. Там е брутално зле... Тая тема (по-горе) е отличен пример - произволно оплакване и реакция на екип банове разделени на 25/75%

След като сървърите с автоматизирани почти напълно едно от моите малко задължения ще бъде да следя за хакери... Е как да стане с екип банове който не може да разпознае очеваден хак след като колегата им го е показал дори?



Ама ти мислиш, че е с хак ли? АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА и такъв ще става админ АХАХАХАХАХАХАХАХАХА. Значи получаваш права и банваш на воля? И накрая ще си останем само админите. И после ние сме били некадърни. Чак вече те съжалявам... То само да лаеш не става, ама като нямаш зъби да хапеш - няма и да стане.
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот Spinderman » 16 Май 2018, 08:44

Понеже утрото е по-мъдро от вечерта, имаш Не от мен.
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот Spinderman » 16 Май 2018, 12:22

Постоянно обиждаш хората от екипа, тоя не ставал, онзи не ставал, даже тема си пуснал!?! Ти ли си най-можещия и най-кадърния?Не ми отговаряй, ако беше така щяха да те искат навсякъде и нямаше да е нужно да пускаш кандидатура, Админ сам щеше да те поиска в екипа. Като гледам достатъчно интриги се въртят, още един интиргант не ни е нужен. Това е моето мнение.
Още вчера щях да го напиша, но без снимки и демо са празни приказки, но спомена в мен е доста ярък за една игра в която ти пак "напук" на всички в сървъра (не повече от 5 играча) ходеше на Б и след като не се разбра от приказка един играч лефтна. Аз ти написах, че заради теб дадения играч напусна, а ти ми отговори, друг ще дойде. Ето колко мислиш да раздвижиш сървърите и да ги напълниш с играчи...
П.с. Имаш някой хубави идеи, но нямаш отношние към другите играчи, да не говорим към екипа. Ето за това е моето НЕ! :)
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот Spinderman » 16 Май 2018, 12:59

Казах каквото имам да казвам, няма да коментирам повече темата. Желая ти всичко най-хубаво и успех.
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот Energy Style ^ » 16 Май 2018, 12:59

IA3I написа:
Постоянно обиждаш хората от екипа, тоя не ставал, онзи не ставал, даже тема си пуснал!?

А ако съм прав обида ли е? Темата е толкова неизбежна колкото фрапираща е грешката!!

още един интиргант не ни е нужен. Това е моето мнение.

Когато казвам "тоя какво търси в екип банове" интриганствам ?

колко мислиш да раздвижиш сървърите и да ги напълниш с играчи...

те са празни - колко по-зле може да бъде ?

Кога съм имал негативно отношение към играчите без да са нарушители? Виж към екипа е друго но какво ако те са в нарушение ?


Е тогава какво очакваш след като нямаш уважението на екипа и чакаш да влизаш в екипа... Не обсъждай хората след като твоето разбиране за хак е толкова ниско , като на новородено бебе , не е само мое мнение и доста колеги са го забелязали ! И извинявай но как искаш и да станеш от екип банове ... :x :x Та ти не различаваш хаковете ... Както каза 1 колега , най добре излез подишай въздух и помисли малко ,че не можеш да съдиш хората след като ти самия не си перфектен !
NRg |
Изображение


_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
Energy Style ^
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1039
Регистриран на: 06 Сеп 2012, 09:49
Местоположение: Обединено кралство
Име в игра: NRg | Energy Style ^

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот Skoklev » 16 Май 2018, 13:43

Твърдо НЕ! За анализатор Да, но не и за администратор. А за тези сървъри за които предлага че ще ти напълни, та той самия като влизаше в дъст2 опразваше сървъра :D . Deathmatcha що-годе върви все още, има интерес но за ггтп мисля че трябва да бъде заменен с класика.
Аватар
Skoklev
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 53
Регистриран на: 19 Сеп 2010, 00:13
Име в игра: MostWanted

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот Faster » 17 Май 2018, 22:41

Обичаме писателите на романи е добре .
Както се вижда има хора които са против теб 7 , защо ли е така ?
Екипът е създаден от хора , а какво знаем за хората ?
Хората за разлика от машините не можем да се защитим от грешки , грешим в живота си , че какво говорим за форум или игра . В цялата си кандидатура , ти приятелю продължи да плюеш , създаде си и други теми за да покажеш едва ли не колко "некомпетентни" са лилавите , а ти може би да трупаш някакви точки за два сървъра , които ние наистина имаме вина , че не сме с достатъчно свободно време за да следим .
Ти уж разбираш това и уж за това искаш да си админ там , уж те да тръгнат - до тук добре , съгласен съм , че е хубаво като идея да се дадат права на някой за там щом има желание , но този човек не смятам че си ти .
Ако искаш го приемай лично , ако искаш изпиши един роман от един , два , три , четири или пет тома в твоя стил , образно казано ще си го преместя от единия крачол в другия както ти не зачиташ мненията на хората които не те одобряват .
Аз не те одобрявам защото се заяждаш и не говоря за дъста , което там си беше също заяждане и го правие съвсем умишлено и тъй тъй гои споменах дъста :
Спомняш ли си как се оплакваше от хората които предприемаха мерки срещу теб ( прави или не ) наричаше ги по всякакви начини , сменяше си никовете с цел провокация и прочие . Сега ще ми кажеш дай доказателство и ще се тупнеш по гърдите защото аз ще ти кажа , че нямам , не съм искал и не съм правил защото ако дам стари доказателства ще излезе , че е от чиста злоба и прочие , което е глупост .
Защо трябва да напомням на всички темите в които се държа лошо с колегите ни ?
Говориш , че някой от екип банове защитава хакер или каква там глупост , аз питам защо някои защитават теб и забравят всичко това , което казах по - горе ?
Защото други играчи които са си позволявали да обиждат колеги в темите си за оплакване не бяха разглеждани и дори банвани , само ти минава покрай капките .
Не исках да пиша , но колега няколко пъти ме сръчка , ето за това не исках че и аз мога да напиша роман за теб .
Никой не е света вода ненапита , но ти се заяждаш и го правиш за кеф , за да гледаш шоу кой как ще реагира и едва ли не кой как ще сеи зкаже и ако получи наказание ще си много щастлив , че си постигнал нещо в животеца си .
Седенето по 20 часа на компютъра зад монитора играйки цс или пишейки романи след всеки пост , ако го прекарваше да излизаш с приятели или да бачкаш до сега щеше да си уреден от всякъде .
Това е последното ми изказване за теб !
Почвайте да ме плюете и колеги и потребители и ми казвайте колко некадърен съм и аз .
Пълен неудачник съм , но не се заяждам със всеки и аз съм го правил и виждам , че не съм бил прав и ще разбера всеки който ще ме нареди , екипа е за да се държим и да сме единни , бая години ми трябваха да се приспособя тук и знам че имам вина и аз , но вече открих ключа макар и на скоро , не ни трябва друг интригант в този екип имаме си достатъчно ( имат си мен ( в кръгът на шегата , та нека завърша шеговито поне ))
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот p0werka » 17 Май 2018, 23:08

Последна промяна dzak на 17 Май 2018, 23:29, променена общо 1 път
Причина: Моля, когато даваш гласа си, аргументирай се.
Аватар
p0werka
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 12
Регистриран на: 09 Дек 2014, 17:36
Име в игра: p0werka
Skype: N/A

ПредишнаСледваща

Назад към Одобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта