Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за Админ ||7||

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот KoKaL » 14 Май 2018, 22:14

Аз давам едно голямо ДА.
7 играе от много време тук, и макар че вкарва някои нестандартни идеи мисля че ще е от полза за веригата.
Вижте, админите и играчите си идват и заминават.Люси знае най-добре това. Малко са играчите като 7 които остават верни на веригата. От такива хора имаме нужда.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот Energy Style ^ » 14 Май 2018, 22:16

Голямо НЕ от мен ! такъв колега като теб не искам ! Поради много причини Не се държиш добре в сървърите в които съм те виждал и дири е имало моменти заради теб хората излизат ! Нямаш никаква колегиалност така че, .... (n)

П;п Дзак не мисли много че, празна глава не боли и няма какво да мислиш А просто си спазвай правилата и прави балансче ;)
Последна промяна Energy Style ^ на 14 Май 2018, 22:24, променена общо 1 път
NRg |
Изображение


_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
Energy Style ^
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1039
Регистриран на: 06 Сеп 2012, 09:49
Местоположение: Обединено кралство
Име в игра: NRg | Energy Style ^

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот dzak » 14 Май 2018, 22:21

Energy Style ^ написа:Голямо НЕ от мен ! такъв колега като теб не искам ! Поради много причини Не се държиш добре в сървърите в които съм те виждал и дири е имало моменти заради теб хората излизат ! Нямаш никаква колегиалност така че, .... (n)

Защо си мисля, че тези думи се отнасят повече за теб (giggle).

Не съм най-големият фен и редовен играч на споменатите сървъри, но определено заслужава шанс да покаже дали наистина иска да помага. Достатъчно зрял е, за да си използва правата по предназначение и цялото му отношение към сървърите е повече от добро.
Разбира се, аз в преценката му за хакове не съм на 100% убеден, но не пречи да видим как ще се справи. Права се дават и права се вземат.

За.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот Energy Style ^ » 14 Май 2018, 22:39

IA3I написа:KoKaL ти си 75те процента. Шефа направо и той не знае защото бях с друг ник а ти пък хич не знаеш. Иронията вече не е забавна колега ;) Мерси за подкрепата!

Energy Style Приличаме си – и аз не искам такъв колега като тебе. Ти си от колко ? 2 минути администратор тука ? И вече ти личи колко не ти и трябва. Но мерси за бързата реакция!

А трябва колега (по модераторска линия) dzak! А би трябвало да сте им фен – там няма място за чакали! Аз вече показах дали искам да помагам но сте прав – когато става въпрос за гонене на вредни хора от сървъра и аз си нямам доверие! Но по-добре да го проверим от колкото да го оставим ;)


Извинявай но и по регистрацията може да видиш дали съм от 2 минути администратор тук , и 2-ро не може всички да ти дават положителен глас , след като не са видели нищо положително !
NRg |
Изображение


_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
Energy Style ^
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1039
Регистриран на: 06 Сеп 2012, 09:49
Местоположение: Обединено кралство
Име в игра: NRg | Energy Style ^

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот KoKaL » 14 Май 2018, 22:49

||7||, не вкарвам никаква ирония в поста си !!!
Аз наистина уважавам хора които мислят с главата си, и имат минимална култура като хора и играчи. Ти си от тях. Така съм преценил, колкото и странно да се вижда това на другите колеги. Подкрепям те без някакъв намек за ирония или подигравка.
Ти си критричен и самокритичен. Може да покажеш някои моменти в които ние грешим, и да дадеш предложение за нещо ново в нужния момент.
Дано обаче не си прекалено мнителен. Ако ме разбираш какво искам да кажа.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 14 Май 2018, 22:51

мисля ,че ще се справи и може да му се даде шанс, да докаже всичко ,което досега е говорил ,само ,че от страната на администратор,а не на потребител.
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот KoKaL » 14 Май 2018, 23:00

IA3I написа:
ReDBuLL_Bg написа:мисля ,че ще се справи и може да му се даде шанс, да докаже всичко ,което досега е говорил ,само ,че от страната на администратор,а не на потребител.


Превод - Ся ще видиш падна ли ми! Имам няколко ботчета дето ще влизат само за да те провокират.


Въпреки моята подкрепа, съмненията ми за моята мнителност се потвърдиха още с този ти пост. Не стават така нещата приятелю.
РЕД те подкрепи,а ти мислиш че те нарежда, че и превод даваш. Не става така.

Оттеглям подкрепата си за теб. Мисля че ще вкарваш повече интриги, отколкото полза за веригата.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот Faster » 14 Май 2018, 23:13

KoKaL написа:
IA3I написа:
ReDBuLL_Bg написа:мисля ,че ще се справи и може да му се даде шанс, да докаже всичко ,което досега е говорил ,само ,че от страната на администратор,а не на потребител.


Превод - Ся ще видиш падна ли ми! Имам няколко ботчета дето ще влизат само за да те провокират.


Въпреки моята подкрепа, съмненията ми за моята мнителност се потвърдиха още с този ти пост. Не стават така нещата приятелю.
РЕД те подкрепи,а ти мислиш че те нарежда, че и превод даваш. Не става така.

Оттеглям подкрепата си за теб. Мисля че ще вкарваш повече интриги, отколкото полза за веригата.

Имаш Не и от мен , много пъти си обиждал екипа и колеги , в момента това го приемам и за заплаха .
Дори и с мен често се заяждаш и провокираш и съм сигурен , че думите които си написал не са просто ей така , а си си го навил на пръста .
+ по принцип клонях за Да защото те обсъждахме и щях ти го дам , но ми напомни какъв характер си и аз като Energy Style ^ не искам да съм в един отбор с теб .
Лека вечер !
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Кандидатура за Админ ||7|| в ДМ и ГГТП

Мнениеот MORTAL » 14 Май 2018, 23:31

Криско бийтс, Христос воскресе, -[pWnEd]- и Милош от Сърбия дават своята подкрепа. Имам наблюдения върху играча, старае се да е интересна играта за всички. Освен това не ми е направил лошо впечатление, както се изказват други колеги. По-скоро е каквото повикало...
IA3I написа:Кажи какво сте си говорили за мен ?

Нямаме право да обсъждаме с потребители дискусии от администраторския раздел на форума. Ако имаш късмет, ще прочетеш сам след време.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 14 Май 2018, 23:38

превода беше не точно такъв ,ами нещо от сорта на сега да видиш дали е лесно да си администратор и да угодиш на всеки ,но не и на себе си :Д
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Следваща

Назад към Одобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта