Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за Админ ||7||

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот Eagle » 15 Май 2018, 10:31

IA3I написа:mrtv ти си 25% чака ни работа :) За сега само в тия два сървъра.

spinderman – спам за сега.

v0z1 – а пък аз от теб съм видял лошо :) всеки път мн лоши глави раздаваш. И от далече и от близо!

Eagle не се опитвай да си прокараш идеята за 2та сървъра. Един ти е добре за сега ;) На други един им е много! Кандидатствам за 2 защото виждам проблем с тях - и двата са проблема. А виж в каква обстановка се опитвам да го оправя тоя проблем. Псувал съм бил...

:D Просто отбелязвам, хубавите и лошите неща, които виждам, а и както казах хубаво е да има изключения.
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот MORTAL » 15 Май 2018, 10:51

Офтопик:
7 за, 6 против, 1 въздържал се
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот SNAIP » 15 Май 2018, 12:57

Във въпросните сървъри влизат админи единствено, когато видят, че има играчи. Да влезнат 2-3 от екипа и да увлекат други?! Такова нещо няма или аз не съм видял просто. Влизал съм под други никове да видя настройките в ggtp и той веднага влиза. Права лесно се дават и отнемат. За от мен.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот BARCELONA FAN » 15 Май 2018, 16:15

Тази кандидатура се очакваше и все пак дойде, макар с малко закъснение. С тия номерца, които въртеше през времето, и тия обидни думички, които използваше срещу същият този ЕКИП, в който сега искаш да влезеш, как изобщо си мислиш, че ще бъдеш приет при нас некадърните? Може би кандидатурата е пусната, за да ни гледаш сеира? Всичко при твоята болна личност се прави с някаква цел. И изобщо не си мисли, че сме толкова глупави да ти повярваме. Един Fox си имахме, втори не искаме! Не изключвам и варианта ти да си Fox. Единственото хубаво нещо, което правиш е че пускаш някакви предложения за сървърите. Но това е крайно недостатъчно. От там нататък - трагедия! Ще приключа в твой стил:

превод - Ти място в този некадърен екип нямаш. Подарявам ти своето НАЙ-ОГРОМНО ПРОТИВ!
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот Vasilios Petresis B » 15 Май 2018, 16:45

знам че ще се справиш имам ти доверие За
Аватар
Vasilios Petresis B
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 96
Регистриран на: 27 Яну 2016, 20:15
Име в игра: xxNobodyCanDragMeDownxx
Skype: predator.shampion

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот BARCELONA FAN » 15 Май 2018, 16:51

Офтопик:
ГГ винаги ще е моята ера и винаги когато съм в игра ще блестя, но това е друга тема, към която не случайно се отклоняваш. Излез, времето се стопли, разходи се, вдишай чист въздух, мини през редовния контролен преглед и ще видиш че живота е хубав. Пред компютрите деградирате и ето го резултата - твоята болна личност. Повече нямам какво да добавя, всичко е казано в по-горния пост.
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 15 Май 2018, 19:35

Нека Люси да прецени,или Снайп .Горе долу са по равно за и против гласовете.Но на гласове не може да се разчита,защото тези,които не са гласували , утре ще кажат кой го взе този в екипа или обратното.Е да де ,ами ти къде беше като се гласува за този дето е в екипа.АЗ давам За.Ще се справи с по голямата част от задълженията,плюс това аз влизам и в ггтп и ще помагам с каквото мога,все пак аз влизам ,най много в сървъра ,за който съм пуснал кандидатурата и не мога да съм на три места едновременно,но все пак влизам и в дъста и в гг и в ггтп също мяткам по някое око.Нека да го развием ггтп и ще видим как ще тръгнат нещата.
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот MORTAL » 15 Май 2018, 21:26

Офтопик:
10 за, 7 против, 1 въздържал се
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот Faster » 15 Май 2018, 21:58

Офтопик:
BARCELONA FAN написа:Тази кандидатура се очакваше и все пак дойде, макар с малко закъснение. С тия номерца, които въртеше през времето, и тия обидни думички, които използваше срещу същият този ЕКИП, в който сега искаш да влезеш, как изобщо си мислиш, че ще бъдеш приет при нас некадърните? Може би кандидатурата е пусната, за да ни гледаш сеира? Всичко при твоята болна личност се прави с някаква цел. И изобщо не си мисли, че сме толкова глупави да ти повярваме. Един Fox си имахме, втори не искаме! Не изключвам и варианта ти да си Fox. Единственото хубаво нещо, което правиш е че пускаш някакви предложения за сървърите. Но това е крайно недостатъчно. От там нататък - трагедия! Ще приключа в твой стил:

превод - Ти място в този некадърен екип нямаш. Подарявам ти своето НАЙ-ОГРОМНО ПРОТИВ!


Точно този екип , който обиждаше го приема и мисля , че резултата вече е почти ясен ! Ще видим резултата и кой ще се окаже прав ние които сме против или тези , които забравиха държанието му в теми и в сървъри .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот SladuR » 15 Май 2018, 21:59

Пас,който клони повече към НЕ(пас защото си редовен и добър играч, НЕ защото си изпускаш нервите и заради Б :). Извадка от най-активната тема на играча-" Говедо такова спри да ми разваляш играта!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.." Срещу "Мирелка нещо си".
Аватар
SladuR
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 306
Регистриран на: 18 Фев 2013, 03:39
Име в игра: SladuR
Skype: s_l_a_d_u_r_

ПредишнаСледваща

Назад към Одобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта