Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за Админ ||7||

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот headbreaker » 15 Май 2018, 00:52

Твърдо НЕ !!! постоянно се заяжда с админите и пречи винаги на играта
Аватар
headbreaker
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 98
Регистриран на: 07 Дек 2014, 11:21
Име в игра: headbreaker
Skype: usmen_92

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот Energy Style ^ » 15 Май 2018, 00:53

IA3I написа:Аз знам - лесно е. Пробвай да бъдеш квантов физик! Вие не влизате - аз се намесвам - сега когато има добре оформени сървъри които имат шанс за развитие.

Моите действия са следствие на вашите - Там администратори няма - малкото хора които ги посещават са на произвола на съдбата. Вие се интересувате само от цифричките в tab-а до толкова че не можете да излезете от gg-a само и само да "взема още една победа". Извращенията на която е подложена една отборна игра... превърната в средство за мерене на егота от екипа всъщност предимно... Нека не започваме с това какво става когато се появи ново его.

...НО не знам защо така се юрнахте освен да ми се покажете кои сте...отново... Аз си ви знам - знайте и вие това тия сървъри не са за вас ;) Вие така се държите - искате си точките!! Приемете ги като северното крило на "веригата" ако искате :) "Вашия сървър" ще си е ваш аз там претенции нямам. Както бъгс бъни подчерта приемате го като заплаха а ние ще бъдем в различни сървъри.

Вярвам че идеята въпреки моите предпочитания е да се напълни максимално всеки сървър.Мисля да работя по този въпрос - Истината е че ми трябва помощ но от кой... екипа е зает (хмм) в другите сървъри (да кажем). Ако се напълнят постепенно ще е по-лесен подбора на свесни редовни клиенти но ще отнеме много време. С пари ще е бързо ама като дойдат 1000 маймуни екипа пак ще е зает и ще е произвол вътре...


Извинявай но тука би трябвало да дават администраторите оценка за теб ..А не ти да даваш за колегите ...За пореден път показваш колко си нагъл Искаш да влизаш в екипа а плюеш хората от екипа ... е така няма как да бъдеш част от нас ... Доста колеги могат да го потвърдят наглото и гадно държание от теб !
NRg |
Изображение


_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
Energy Style ^
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1039
Регистриран на: 06 Сеп 2012, 09:49
Местоположение: Обединено кралство
Име в игра: NRg | Energy Style ^

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот Bat-Miro » 15 Май 2018, 01:26

Твърдо против,не разпознава хакери псува и обижда,ще изгони хората за 2 дена,защото не зачита мненията на хората и не се съобразява с никой,имам над 20 снимки,да си играя ли да ги качвам пак как обижда и псува,кандидатурата му не е по образец, Х имал Б имал,има си правила,ще си направиш скайп, да не си най хитрия тука да нямаш, отделих ти 5 минути да пиша в темата, много са и затова са и последни
Аватар
Bat-Miro
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 518
Регистриран на: 17 Дек 2010, 21:26
Име в игра: [Speed Zone] ^^ Mirelka ^^
Skype: miro_rapa1

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот CREATiVE » 15 Май 2018, 07:15

НЕ. Псува играчи и ги гони дори съм виждал как се заяждаш със колегите.
НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!

_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
CREATiVE
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 134
Регистриран на: 08 Сеп 2017, 13:35
Местоположение: --
Име в игра: --
Skype: -

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот BeTePuHaP » 15 Май 2018, 08:47

Това е първата кандидатура по която си позволявам да взема отношение (другите в които съм писал не отговаряха на протокола така или иначе). Отношението му е по-сериозно отколкото показва, тона му е по-остър от необходимото, но е прав, че в тези сървъри админи няма. Защо тогава да не се даде възможност на някой, който иска да се занимава. Редовно е вътре, но това може да се провери и по друг начин. Що касае твърдението, че псува, аз не съм видял подобно нещо. Аз подкрепям кандидатурата!
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот MORTAL » 15 Май 2018, 09:25

Офтопик:
До момента имаш 4 За и 6 Против. А половината от тези които са против, не обичат да се ходи Б, когато са казали "ярд и ст", а ти правиш точно това - заяждаш се с тях, защото ходиш на Б (clap) (clap) (clap) :D :D :D Нямам нищо против колегите, но като искате да се спазват правилата спазвайте ги и вие.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот mrtv » 15 Май 2018, 10:01

Не пиша по кандидатури, но тази ще я подкрепя стига да спазва правилата.
Аватар
mrtv
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 304
Регистриран на: 26 Дек 2012, 13:05
Местоположение: Czech Republic
Име в игра: mrtv
Skype: edko.vasilev

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот Spinderman » 15 Май 2018, 10:06

Въздържал се, за сега :) :D
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот v0z1 » 15 Май 2018, 10:13

За ... лошо от него не съм видял ... все пак всеки си има мнение :)
Кръвна Група AUDI
Аватар
v0z1
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 49
Регистриран на: 12 Фев 2017, 14:19
Местоположение: София
Име в игра: v0z1
Skype: нямам

Re: Кандидатура за Админ ||7||

Мнениеот Eagle » 15 Май 2018, 10:15

Според мен ще бъде добро попълнение в екипа, той е един от малкото, които мислят за развитието на веригата. Повечето не се разбират с него, защото той се държи така, както те с него. Каквото повикало, такова се обадило.
Не мисля че ще изгони играчи, но за админи... може :D
Единственото нещо, което не ми харесва по кандидатурата е, че кандидатстваш за два сървъра, но и аз не харесвам това правило, би трябвало да има изключения.
За. Успех.
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

ПредишнаСледваща

Назад към Одобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта