Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за вота в Classic

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложение за вота в Classic

Мнениеот RacistPenguin » 30 Ное 2018, 15:58

Забелязах, че в главната страница на сайта има анкета за това дали да остане вота за карти. Според мен не е лошо да остане, но с лека промяна.

В момента вотът излиза по време на игра и е много лесно да се направи избор по погрешка (особено от такива като мен, които постоянно си играят със смяна на оръжията (giggle) ). Често виждам по няколко избора, направени в момента, в който е излязъл вота, което предполага, че и други имат този проблем.

Решението, което предлагам е този вот да се появи след края на последния рунд, когато играта "замръзва" за няколко секунди. Предложението ми е това време да се удължи малко и вота да излиза примерно 1-2 секунди след като играта "замръзне". След това да има още няколко секунди (примерно 5-10) време за вот и на базата на резултата да се сменя картата. Да, ще се удължи малко времето, в което не се играе, но все пак това е classic сървър, а не GG/Deathmach/etc, при които идеята е "екшън във всяка възможна секунда".

Сега, не знам дали това е възможно да се осъществи - това ще кажат хората, които са се занимавали/се занимават с направа/поддръжка на сървъри/модове/плъгини и т.н. Но ако може да се направи - мисля, че ще е идеалният вариант.
Аватар
RacistPenguin
Gold V.I.P.
Gold V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 114
Регистриран на: 21 Ное 2017, 23:53
Име в игра: Human is dead. Mismatch.

Re: Предложение за вота в Classic

Мнениеот Masta_Killa » 30 Ное 2018, 16:03

RacistPenguin написа:Забелязах, че в главната страница на сайта има анкета за това дали да остане вота за карти. Според мен не е лошо да остане, но с лека промяна.

В момента вотът излиза по време на игра и е много лесно да се направи избор по погрешка (особено от такива като мен, които постоянно си играят със смяна на оръжията (giggle) ). Често виждам по няколко избора, направени в момента, в който е излязъл вота, което предполага, че и други имат този проблем.

Решението, което предлагам е този вот да се появи след края на последния рунд, когато играта "замръзва" за няколко секунди. Предложението ми е това време да се удължи малко и вота да излиза примерно 1-2 секунди след като играта "замръзне". След това да има още няколко секунди (примерно 5-10) време за вот и на базата на резултата да се сменя картата. Да, ще се удължи малко времето, в което не се играе, но все пак това е classic сървър, а не GG/Deathmach/etc, при които идеята е "екшън във всяка възможна секунда".

Сега, не знам дали това е възможно да се осъществи - това ще кажат хората, които са се занимавали/се занимават с направа/поддръжка на сървъри/модове/плъгини и т.н. Но ако може да се направи - мисля, че ще е идеалният вариант.


Да, при мен се получаваше същото - гласувам без да знам :) подкрепям предложението.
Аватар
Masta_Killa
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 142
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:06
Име в игра: Masta_Killa
Skype: -

Re: Предложение за вота в Classic

Мнениеот MORTAL » 30 Ное 2018, 16:18

Подкрепям
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за вота в Classic

Мнениеот Spinderman » 30 Ное 2018, 17:18

И аз съм за!
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Предложение за вота в Classic

Мнениеот Escape » 30 Ное 2018, 20:07

+1
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: Предложение за вота в Classic

Мнениеот HeBuHHa » 30 Ное 2018, 20:58

И аз съм ЗА ! Ако си в момент на стрелба и ти излезе вота се чудиш да гласуваш ли.. или да стреляш ! :)
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: Предложение за вота в Classic

Мнениеот dzak » 01 Дек 2018, 01:00

Като идея добре.
Не не мисля, че е измислен такъв плъгин все още(и вероятно едва ли ще има). То "забиването" става заради смяната на мапа, не защото си забива. Т.е. ако мапа не тръгне да се сменя, няма да забива така последния рунд.
Решение за мен е без вот, мапцикъл.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложение за вота в Classic

Мнениеот Siska » 01 Дек 2018, 01:40

dzak написа:Като идея добре.
Не не мисля, че е измислен такъв плъгин все още(и вероятно едва ли ще има). То "забиването" става заради смяната на мапа, не защото си забива. Т.е. ако мапа не тръгне да се сменя, няма да забива така последния рунд.
Решение за мен е без вот, мапцикъл.


Щом го има в други сървъри , значи може и при нас. Ако няма кой да го направи в крайна сметка не е болка за умиране.
Но е хубаво да има начин за смяна на карта. Дали ще е админ, аутовот, ртв, вотемап добре е да има някакъв начин :)
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Предложение за вота в Classic

Мнениеот dzak » 01 Дек 2018, 02:57

Кой Къде каза че го има в други сървъри?
Последна промяна dzak на 01 Дек 2018, 03:32, променена общо 1 път
Причина: edit
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложение за вота в Classic

Мнениеот Siska » 01 Дек 2018, 12:46

Взех да се повтарям , но откакто играя при вас ги пиша тези неща. Това , че никой не ми обръща внимание е друг въпрос.
Както казах и на Люси, като видя нещо хубаво в други сървъри го предлагам и при нас да го направим.
Работата е там ,че не се занимавам със сървъри и плъгини , а само ги трупам. Имам много плъгинчета, някои даже не знам за какво са точно. Както и да е отклоних се.

Значи , в един warcraft сървър бяха направили вота да излиза три пъти през няколко секунди, за да може да не се гласува случайно. В последствие решиха , че така не се получава и направиха промени. Така го направиха в крайна сметка , че накрая на картата играта спира и тогава излиза вота. Тогава играчите не могат да се движат , играта спира и така всеки може да гласува спокойно. Нямам абсолютно никаква представа как точно се прави това.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Следваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming Classic

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта