Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

cs_mansion (предложения за карти в MG Classic)

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: cs_mansion (предложения за карти в MG Classic)

Мнениеот Eagle » 06 Май 2019, 09:34

И от тази тема картите :)
viewtopic.php?f=76&t=10354&p=97010#p97010
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: cs_mansion (предложения за карти в MG Classic)

Мнениеот Siska » 06 Май 2019, 22:22

Eagle написа:И от тази тема картите :)
viewtopic.php?f=76&t=10354&p=97010#p97010


Не разбрах дали има опция да се слагат карти извън мап-листа и дали има смисъл от това ?
Ето картите , които може да се добавят.

CS_Assault1337 - https://imgur.com/a/aEMUZUU - Същата , обаче има прозорци на тавана и капак за влизане директно при заложниците... Струва ми се , че може да се замени с тази , която е в момента. За да имат CT повече възможности за влизане. Не знам дали е нужно. Както решите...

Някои искаха Train, обаче както е разположена ми се струва голяма. Не е по-голяма от други карти , но разположението и е такова според мен.

Тези ми се виждат задължителни, защото са достатъчно малки за малко хора и достатъчно големи за много хора.
Три CS_ карти : cs_max, cs_bank и cs_place. Последната се намира малко трудно в нета, ако има проблем аз я имам на компютъра си.

Някои искат дъст , ако ще се слага дъст предлагам да е de_dawn, която има една опция в повече за терористите от дясната част на картата.

Някои искаха 5star - (хотела) и 747 - (самолета). Хотела беше хубава карта , но дали ще се играе сега не зная, а самолета не я харесвам изобщо. Така че нека АДМИН да реши кои да качи.

Отделно от тези карти има поне 5-10 други класически карти. Ако искате пишете кои са те и да играем и на тях. Разни от рода на "офис" , "кейбъл" и други такива. И пак да питам карти извън мап-листа ще се качват ли, защото тогава ситуацията се променя ?
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: cs_mansion (предложения за карти в MG Classic)

Мнениеот Eagle » 06 Май 2019, 22:27

Не знам, това е коментирано, просто го пращам, за да админ да го види.
Би било по- хубаво да се въртят всички карти, според мен, иначе има голям шанс да се играят само 3, както е сега.
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: cs_mansion (предложения за карти в MG Classic)

Мнениеот BeTePuHaP » 06 Май 2019, 22:37

И сега се въртят всички...
Siska написа:
CS_Assault1337 - https://imgur.com/a/aEMUZUU - Същата , обаче има прозорци на тавана и капак за влизане директно при заложниците... Струва ми се , че може да се замени с тази , която е в момента. За да имат CT повече възможности за влизане. Не знам дали е нужно. Както решите...

Подкрепям!
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: cs_mansion (предложения за карти в MG Classic)

Мнениеот Siska » 13 Май 2019, 01:29

(think)
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Предишна

Назад към Предложения за CS MegaGaming Classic

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта