Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложения за bullet damage и FF в класика

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кое от предложенията бихте подкрепили

1. Подкрепям предложението bullet damage плъгина да бъде премахнат от CS MegaGaming Classic
16
62%
2. Подкрепям предложението да бъде въведен приятелски огън в CS MegaGaming Classic
5
19%
3. Харесвам CS MegaGaming Classic такъв какъвто е и не искам да се променя
5
19%
 
Общо гласове : 26

Re: Предложения за bullet damage и FF в класика

Мнениеот BeTePuHaP » 07 Мар 2019, 18:42

Тая тема малко на чат стана, но все пак ще пиша пак... Първо да се махне каспър ефекта (както каза ти) е доста голяма стъпка към класическото. Хората с това да свикнат. Второ, да добавим повечко карти за разнообразие. В този ред на мисли да обърнем внимание на тази тема: viewtopic.php?f=76&t=10339#p96652. Трето, да се оправи проблема с избиване на заложниците (hostagepenalty нещо си на 1). Четвърто, с никой не се карам. И пето - enjoy gaming (nod)
Нека направим тези неща, да видим как ще тръгне пък... кой знае след време... (happy)
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Предложения за bullet damage и FF в класика

Мнениеот polina » 09 Мар 2019, 12:39

Пълна тъпотия е ФФ. Аз само едно не мога да разбера - Siska до тук ти е изброила поне 10 причини, защо ФФ трябва да се махне, а ти снощи в чата, тук в сайта и казваш “довода ти до тука е “това е голяма глупост човек” “. В класик сървъра всяка вечер играем абсолютно едни и същи хора, и досега не съм видяла на един да му харесва. Колкото до теб, аз не знам изобщо ти защо влизаш да играеш, като само се обясняваш и пишеш романи, и по този начин не виждаш, че напрагяш всички. А колкото до привличането на нови играчи в класика - снощи влезнаха 3ма нови играча (лично аз не бях ги виждала досега), та момчетата си играха и след няма и 5 мин лефтнаха, когато Маста ги предупреди, че има ФФ в сървъра. Това ли е привличането на нови играчи? Защото нещо не се получава май. В сървъра сме едни същи всяка вечер и на никой не му харесва да играе с ФФ, случва се без да искаш да уцелиш съотборник и не е само до това да внимаваш. Не знам защо се правиш, че не виждаш, че ФФ не се харесва от играчите в този сървър, но да седиш и да ни казваш на всичките, че сме “деца” само защото не ни допада е смешно. И в крайна сметка от всички, които играем там, май само на теб ти харесва ФФ.
polina
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 5
Регистриран на: 27 Яну 2019, 22:53
Име в игра: polina

Re: Предложения за bullet damage и FF в класика

Мнениеот Masta_Killa » 09 Мар 2019, 13:17

Напълно съм съгласен с казаното от Поли. По моите наблюдения до сега в сървъра, хората които не са казали "FF е много гадно", са казали "Все ми е тая с или без FF" . Седмицата е единствения от когото съм чул, че му се наслаждава. То пък чак и плъги да се слагат за това... на снощната игра всеки път когато изкачаше от някъде ти взимах damage (един път беше нарочно, признавам си :) ), но при останалите си беше рефлекс да стрелям. А какво остава да има и наказания за това, че съм стрелял по съотборник. Всяка игра ще съм наказн значи, голям кеф. Ами ако с гранатата го раня ? Разбирам, че е по реално с FF, но мен определено не ми харесва. Останах с впечаатлението, че и с повечето хора влизащи в сървъра е така.
Аватар
Masta_Killa
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 142
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:06
Име в игра: Masta_Killa
Skype: -

Re: Предложения за bullet damage и FF в класика

Мнениеот Faster » 09 Мар 2019, 13:43

Анкетата показва категорично кой какво желае !
Много рано се пусна този приятелски огън , а дори темата не е приключила , при положение че масата от играчите които са гласували са дали одобрение само за първата част от предложението - именно да бъде спрян bullet damage , това е добре , но за FF има само 5 гласували , а то става бъркотия защото повечето са свикнали без този модел на игра . Лично мен не ме бърка и не ми е толкова голям проблем , но при условие , че масата която влиза от играчи е 98% едни и същи и голяма голяма част от тях са против приятелския огън , за момента по - добре да се спре . Сега всеки от вас е захапал кокала един да има други да няма приятелски огън . Но повечето които дърпат са за да няма има ли нужда от още обсъждане преди да бъде спрян за сега . Ако нещата се обърнат пак може да бъде пуснат .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Предложения за bullet damage и FF в класика

Мнениеот Eagle » 09 Мар 2019, 13:45

CS като стратегическа игра е важно да можеш да играеш отборно. А ако играеш отборно, ще следиш по-добре играта и няма как да хвърлиш граната или флаш, където има твои.
Идеята е добра, 7 е прав, че не сте свикнали, но и Siska e права, че ако се развие сървъра(да стане истински масак(16+човека)), ff ще бъде малко или много в минус.
Не сте свикнали, защото не искате да промените стила си на игра и най- вече защото не си давате време и отказвате да опитате.
При по пълен сървър, нещата стават по трудни за следене(не е невъзможно), но нагласата на хората в сървъра трябва да е положителна поне.
Както казах в предишното си мнение, сървъра не трябва да се бооства, защото хората които влизат са свикнали да играят по един начин(без ff) и докато осъзнаят какво се случва- става мазало(обиди, умишлено убиване и тн)

ПП: Ако може 7 да промени анкетата и да добави още 1 опция- Против ff
Изображение
Изображение
Аватар
Eagle
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 14 Май 2014, 15:27
Име в игра: Eagle
Skype: ...

Re: Предложения за bullet damage и FF в класика

Мнениеот MORTAL » 11 Мар 2019, 09:54

Истината е една - хората са свикнали да не се съобразяват със съотборниците си, не играят отборно, не гледат къде стрелят, нито къде се движат и излизат пред куршумите на своите. Това няма как да се промени, защото всеки който е свикнал на лесното, ще ти намери от 99990 дерета вода, че трудното е гадно. Ако внимавате да не ходите пред съотборниците, както и да внимавате къде стреляте, играта ще стане много по-обмислена и приятна. НО никой от вас не желае да си промени навиците и стила на игра. Това е. Древна китайска поговорка гласи: "Ако нещо не ти харесва, опитай да промениш нагласата си към него, вместо да се мъчиш да го променяш."
Темата е "Предложения за bullet damage и FF в класика". Е? Приеха се. Има ФФ и bullet damage е спрян, т.е. предложенията са приети. На когото не му харесва, има форум, прави се нова тема с предложение за премахване на тези настройки и се обсъжда.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложения за bullet damage и FF в класика

Мнениеот BeTePuHaP » 11 Мар 2019, 10:26

MORTAL написа:Истината е една - хората са свикнали да не се съобразяват със съотборниците си, не играят отборно, не гледат къде стрелят...

Напълно съм съгласен. Това всички го знаем и искаме (поне аз и Siska) да остане без FF, не защото ми е неприятно или трудно. Влиза някой, прави "мармалад" и излиза. Може и неволно да е, но е факт. После не plug in, ами каквото ще да е... Като излезеш 2-3 пъти на 50hp от базата... F4 и това е. Както и да е... Омръзна ми да пиша едно и също...Толкова от мен!


пп.

Извинявам се за острия тон!
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Предложения за bullet damage и FF в класика

Мнениеот v0z1 » 11 Мар 2019, 13:42

Пробвайте обратната версия ... Вместо стрелящия да взима ДМГ на съотборника си ... да взима на себе си - Тогава иска не иска или няма да стреля по приятели или ако стреля той ще си МРЕ - Така повече би внимавал човек. Да класик е съгласен съм че не трябва да е така но така е по гадно за тези къде нарочно стрелят по своя отбор.
:D :D :D От друга страна както Mortal каза ... вре се между шамарите и съотборника му го отнася :D :D :D
Кръвна Група AUDI
Аватар
v0z1
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 49
Регистриран на: 12 Фев 2017, 14:19
Местоположение: София
Име в игра: v0z1
Skype: нямам

Re: Предложения за bullet damage и FF в класика

Мнениеот Admin » 11 Мар 2019, 14:16

Това, че спряхме bullet damage и пуснахме FF го направи по различен от д2, което е идеята. Времето ще покаже дали е правилно, аз лично предпочитам FF да го няма, но трябва да се тества. Не влизам в други сървъри и не знам дали някъде го има, но е различно.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложения за bullet damage и FF в класика

Мнениеот MORTAL » 11 Мар 2019, 16:59

А какво правим, ако малоумен съотборник ти изскочи на стрелбата, но за нещастие си останал на 1 живот? Убиват него, а ти се самоубваш заради него. Резултата е победа за противника... По-добре да си има нормален ФФ, който да взима само 50% дмг, както беше едно време
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming Classic

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


cron