Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

[classic] продължителност на рунда

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: [classic] продължителност на рунда

Мнениеот BeTePuHaP » 12 Мар 2019, 17:18

MORTAL написа:...заложниците се вадят средно за около 50-60 секунди. Но това е само ако няма терористи които да пречат. Смятам, че 2 минути са достатъчно... няма време за губене и за чакане.

И аз това казвам, но "неаргументирано" :S На демото, се вижда точно това. Опитах и на Italy2. Там е същото! Времето се увеличи с 15 сек, не с 1,5 мин. Писах в първия пост, че такива са моите наблюдения в сървъра. Динамиката на играта на този етап е такава, че за малко не стига времето да се изведат заложниците. Свършва някъде по пътя към зоната за евакуация (или както се казва).
Моето мнение е, че ще е грешка ако се увеличи над 120 сек и не е добре, когато е по-малко!
Други аргументи нямам, ако приемате, че изложеното до тук е някакъв аргумент. За мен така е идеално.
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: [classic] продължителност на рунда

Мнениеот Siska » 12 Мар 2019, 18:18

BeTePuHaP написа:
MORTAL написа:...заложниците се вадят средно за около 50-60 секунди. Но това е само ако няма терористи които да пречат. Смятам, че 2 минути са достатъчно... няма време за губене и за чакане.

И аз това казвам, но "неаргументирано" :S На демото, се вижда точно това. Опитах и на Italy2. Там е същото! Времето се увеличи с 15 сек, не с 1,5 мин. Писах в първия пост, че такива са моите наблюдения в сървъра. Динамиката на играта на този етап е такава, че за малко не стига времето да се изведат заложниците. Свършва някъде по пътя към зоната за евакуация (или както се казва).
Моето мнение е, че ще е грешка ако се увеличи над 120 сек и не е добре, когато е по-малко!
Други аргументи нямам, ако приемате, че изложеното до тук е някакъв аргумент. За мен така е идеално.


Сещате ли се , че така или иначе при игра със заложници, обикновено се изтрепваме много преди някой да се сети за тях изобщо...
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: [classic] продължителност на рунда

Мнениеот dzak » 12 Мар 2019, 18:27

MORTAL написа: Заложниците се вадят средно за около 50-60 секунди.

И остават 20-25 секунди да "почакаш" някъде.
И сега станах почти 3:30 минути "средно" чакане из мапа.
На кой ще му се задържи интереса да чака по 3 минути ?!?!
Сами ще си играете в сървъра 3 до 5 човека, с предизвестен край - shut down (спиране на сървъра).
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: [classic] продължителност на рунда

Мнениеот BeTePuHaP » 12 Мар 2019, 18:28

Не!
Офтопик:
Моята цел е да прибера заложниците или да заложа С4. Трепането е междувременно. Не обикалям да търся противниците за да ги убия, гледам да спечеля рунда според замисъла на играта.



пп.

Dzak ме е преварил в постовете.


ппп.

Dzak, рунда беше 105 сек. Предложих да стане 120 сек и Admin го увеличи на 120 сек. За какви 3:30 мин говориш???? Нещо не мога да разбера тук!?
Последна промяна BeTePuHaP на 12 Мар 2019, 18:33, променена общо 1 път
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: [classic] продължителност на рунда

Мнениеот roundup » 12 Мар 2019, 18:59

BeTePuHaP написа:
MORTAL написа:...заложниците се вадят средно за около 50-60 секунди. Но това е само ако няма терористи които да пречат. Смятам, че 2 минути са достатъчно... няма време за губене и за чакане.

И аз това казвам, но "неаргументирано" :S На демото, се вижда точно това. Опитах и на Italy2. Там е същото! Времето се увеличи с 15 сек, не с 1,5 мин. Писах в първия пост, че такива са моите наблюдения в сървъра. Динамиката на играта на този етап е такава, че за малко не стига времето да се изведат заложниците. Свършва някъде по пътя към зоната за евакуация (или както се казва).
Моето мнение е, че ще е грешка ако се увеличи над 120 сек и не е добре, когато е по-малко!
Други аргументи нямам, ако приемате, че изложеното до тук е някакъв аргумент. За мен така е идеално.

Напълно се съгласявам.Рунд повече от 2 мин. би било прекалено много и дразнещо да чакаш ако си умрял на 10-та секунда примерно и другото, което е и на мен ми се случи няколко пъти поради невъзможността да открия терористите на italy2 и assault понякога да не успея да изведа заложниците за 1:45.
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: [classic] продължителност на рунда

Мнениеот MORTAL » 12 Мар 2019, 23:08

roundup написа:... поради невъзможността да открия терористите на italy2 и assault понякога да не успея да изведа заложниците за 1:45.

Това го знаеш, но аз пак шеговито ще го кажа - работата не е да откриеш терористите, а да изведеш заложниците. Пък ако някъде по пътя видиш терорист, редно е да го убиеш, преди той да направи същото с теб.

Рунда сега е 2 минути, одеве играх на cs_assault и успях да изкарам заложниците, въпреки че имаше 5 терориста да пречат.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: [classic] продължителност на рунда

Мнениеот SNAIP » 13 Мар 2019, 13:42

Минимално 1:45
Максимално 2:00
Аз съм привърженик на 1:45
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: [classic] продължителност на рунда

Мнениеот MORTAL » 13 Мар 2019, 15:38

SNAIP написа:Минимално 1:45
Максимално 2:00
Аз съм привърженик на 1:45

При повече от 8 човека в сървъра, на карта Assault трудно ще извадиш заложниците за това време, ако терористите играят добре. А на cs_militia само пътя до къщата и обратно е около 1:20...
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: [classic] продължителност на рунда

Мнениеот SNAIP » 13 Мар 2019, 16:07

Извън темата ви предлагам да махнете всички cs карти и да оставите само de такива.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Предишна

Назад към Предложения за CS MegaGaming Classic

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта