Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

[classic] продължителност на рунда

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

[classic] продължителност на рунда

Мнениеот BeTePuHaP » 12 Мар 2019, 13:18

Наблюденията ми са, че 105 сек са малко за CS картите. За това време обикновенно се стига до заложниците и рунда свършва. Предлагам да се увеличи времето за рунд на 120 сек. Така хем играта няма да проточва в прекалено чакане, хем няма да свърши на средата на пътя докато се спасяват заложниците. Повече време за рунд (от 120 сек) ще направи играта мудна според мен.

Офтопик:
Заглавието звучи идиотски, но става ясно за какво става въпрос :D
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: [classic] продължителност на рунда

Мнениеот Escape » 12 Мар 2019, 13:28

Съгласен съм с теб. Две минути е перфектно време за рунд на CS карти. За другите е без значение, тъй като времето за обезвреждане е идеално балансирано за момента.
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: [classic] продължителност на рунда

Мнениеот Masta_Killa » 12 Мар 2019, 13:35

и аз мисля, че е добро предложение за 120 сек
Аватар
Masta_Killa
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 142
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:06
Име в игра: Masta_Killa
Skype: -

Re: [classic] продължителност на рунда

Мнениеот BeTePuHaP » 12 Мар 2019, 13:58

Времето вече е 120 сек за рунд. Благодаря! Тези +15 сек ще окажат положително влияние върху играта (nod)


пп.

Едно кратко демо, колко време е нужно за извеждане на заложниците от cs_assoult cs_assault.
Мисля, че сега е екстра времето!
https://dox.abv.bg/download?id=69d7d9546d# -> линк за сваляне
Последна промяна dzak на 12 Мар 2019, 16:29, променена общо 2 пъти
Причина: edit
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: [classic] продължителност на рунда

Мнениеот BeTePuHaP » 12 Мар 2019, 15:17

IA3I написа:... хората обичат да ходяяяят да чакааат...


Е точно затова 120 сек! Все пак трябва да има някаква динамика в играта... иначе ще си разваляме взаимно кефа... те моя като ги чакам и аз техния като ги шамаросвам и слейвам да не се мотаят по кьошетата.
Пък с повече време всеки като настъпи шифта... (bandit) така поне те кара да се разтичаш малко :D
Още +15 сек максимум, но и те ще са в повече (think)

edit: печатна грешка :)
Последна промяна BeTePuHaP на 12 Мар 2019, 16:03, променена общо 1 път
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: [classic] продължителност на рунда

Мнениеот dzak » 12 Мар 2019, 15:54

Escape написа:Съгласен съм с теб. Две минути е перфектно време за рунд на CS карти. За другите е без значение, тъй като времето за обезвреждане е идеално балансирано за момента.

Я пак? Че пак нещо аз няма да съм разбрал.
Значи, направете го 5 минути, защото някой може и да не знаят пътя до заложниците, или да са си сложили тиксо на walk-а, а защо не и 2-те. Тогава и 20 минути рунд да им дадеш, никога няма да стигнат навреме до заложниците.
Кажете ми голяма карта, в която е нужно една минута да стигнеш до заложниците (и респективно още 1, за да се върнеш до базата) и ще млъкна (без cs_militia). Дотогава - спрете с идиотските предложения.
Маповете със заложници(cs_) - терористите са в позиция на чакащи, полицаите нападат. Другото е въпрос на изненада от страна на двата отбора.
Мапове с Ц4 (de_,cpl_). Е тук, затова ви слапвам на ярда на д2, когато се застоите повече от 20 секунди, без да мърдате, или с шифта (walk). Полицаите са в чакаща позиция. Другото е въпрос на изненадата и ламерсто от страна на терористите (най-вече).

edit:
Минута и двадесет (1,2 минути).
Да, иронично е.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: [classic] продължителност на рунда

Мнениеот KoKaL » 12 Мар 2019, 16:36

Седем, Дзакито иска да каже, че е излишно това увеличаване на рунда, което е и мое мнение.
Не може бай-полицай да ми шифтва на асолт от базата си още, и да иска да му стига времето за заложници.
Против предложението съм!

П.П. Друг е въпроса, че сървъра ни е почти празен, и всеки доловен звук е от полза. В пълен масак го няма това със шифта.
Последна промяна KoKaL на 14 Мар 2019, 20:39, променена общо 5 пъти
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: [classic] продължителност на рунда

Мнениеот dzak » 12 Мар 2019, 16:43

IA3I написа:... Приканвам ви да помислите за бидоните!

Slap, slay, kick, та дори и ban. Това е за "бидоните", които не знаят какво играят и защо го играят. Като толкова искат тия така наречени от теб играчи да не им пречи никой, пускайте си "бидони" (ботове) на signle player и ако искате само с лявата стрелка на клавиатурата. Там сте сами и не пречите на никой друг, освен на себе си да играете counter-strike.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: [classic] продължителност на рунда

Мнениеот dzak » 12 Мар 2019, 17:05

И всички сме яли бан точно затова. Дори в менюто го има съвсем ясно написано - laming. Обобщава всички това, което "бидончетата" може да сътворите. Дори т.5 в правилата е ясна -
Admin написа:Чл. 5. Чакането с цел бавене на играта е ЗАБРАНЕНО. Същевременно е ЗАБРАНЕНО чакането "от страх да не Ви убият"!

Получава се хубава дискусия на фона на "неаргументираните" предложения последно време, и то от екипа.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: [classic] продължителност на рунда

Мнениеот MORTAL » 12 Мар 2019, 17:12

В момента времето е 2 минути. Заложниците се вадят средно за около 50-60 секунди. Но това е само ако няма терористи които да пречат. Смятам, че 2 минути са достатъчно, но ако в сървъра са 8:8, не мисля че милиционерите ще успеят да ги спасят, просто няма да имат време. Но самото име на картата подсказва какво се прави на нея - assault! Няма време за губене и за чакане.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Следваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming Classic

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта