Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за спиране на FF

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложение за спиране на FF

Анкетата свършва на 14 Апр 2019, 15:51

За
15
75%
Против
5
25%
 
Общо гласове : 20

Предложение за спиране на FF

Мнениеот Faster » 07 Апр 2019, 15:51

Предлагам спирането на FF .
Прилагам демо за доказване , че има играчи които не ги спира убиването от рунда , след като са убили съотборник . Това гони играчите .
https://dox.abv.bg/download?id=b145fed79e# - Линк за сваляне
*****
Аз лично спирам с рекламите на този сървър , докато тази опция е включена .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Предложение за спиране на FF

Мнениеот Faster » 07 Апр 2019, 16:05

Докато се настрои по неща които очакваш ще си отидат и малкото играчи . Аз си давам предложението по това , което виждам като обикновен играч . Мен ме изгони и няма да вляза в класика повече докато е с такава настройка . От тук нататък ще следя какво се случва да знам дали да остане във фаворитите ми или не . Друго няма да пиша по темата всичко което има съм го казал .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Предложение за спиране на FF

Мнениеот Oh Sugar » 07 Апр 2019, 16:23

Много ясно , че това гони хора и аз не влизам писна ми да ме стрелят или да ми вземат хп с ножа ама според професора всичко е точно .......... и 100 реклами да има като е влязъл играч преди това и са го убивали няма да влезне пак
Аз не играя аз преподавам ! bau 1 i Arctic

Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
Oh Sugar
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 61
Регистриран на: 28 Дек 2016, 12:25
Местоположение: bau 1 i Arctic
Име в игра: .
Skype: bau 1 i Arctic
facebook: bau 1 i Arctic
Twitter: bau 1 i Arctic
google+: bau 1 i Arctic

Re: Предложение за спиране на FF

Мнениеот Siska » 07 Апр 2019, 17:37

Всичко това е ясно от първата секунда в която Админ реши да го направи.
Също така той ви обясни , че иска сървъра му да е по-различен с нещо.
Стана ясно , че така не става и сега можем спокойно да се върнем към добавянето на карти.
На всеки му е ясно, че така , както е в момента сървъра няма да има посетители.
Дори виждате , че и с буст не влизат хора. Значи, този сървър трябва да е различен с нещо, но не с фф , а с хубавите карти , които предложихме.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Предложение за спиране на FF

Мнениеот Siska » 07 Апр 2019, 18:00

IA3I написа:
Siska написа:Всичко това е ясно от първата секунда в която Админ реши да го направи.
Също така той ви обясни , че иска сървъра му да е по-различен с нещо.
Стана ясно , че така не става и сега можем спокойно да се върнем към добавянето на карти.
На всеки му е ясно, че така , както е в момента сървъра няма да има посетители.
Дори виждате , че и с буст не влизат хора. Значи, този сървър трябва да е различен с нещо, но не с фф , а с хубавите карти , които предложихме.


Хубавите карти както каза dzak НИКОЙ не ги е чувал а тия които са ги чували не играят вече... Вместо да висите в тая тема от един час играем в класика защо не дойдете ?


Уж никой не ги е чувал , а пък всеки иска да ги играе. Как става това ? Сами взехте да си противоречите. Нищо друго не му трябва на този сървър, освен карти и връщане на нормалните настройки. Повтаряме едно и също вече седмици.
Всички спряхме да играем в този сървър. Не смятам да повтарям повече елементарни и ясни на всекиму неща.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Предложение за спиране на FF

Мнениеот Oh Sugar » 07 Апр 2019, 19:14

От кое не съм доволен бе професоре от тъпите ти предложения ли май не съм само аз както виждам
Аз не играя аз преподавам ! bau 1 i Arctic

Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
Oh Sugar
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 61
Регистриран на: 28 Дек 2016, 12:25
Местоположение: bau 1 i Arctic
Име в игра: .
Skype: bau 1 i Arctic
facebook: bau 1 i Arctic
Twitter: bau 1 i Arctic
google+: bau 1 i Arctic

Re: Предложение за спиране на FF

Мнениеот roundup » 07 Апр 2019, 19:33

Темата е точна и ясна.Аз лично мога да играя и с ФФ и съм го казвал и в друг път, но ако от премахването му зависи увеличаване на популацията много ясно, че съм За.

П.С. И само да добавя, че последните 2 мнения на IA3I отново не са по темата и отново разтяга локуми и трябва да бъдат изтрити.
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Предложение за спиране на FF

Мнениеот dzak » 07 Апр 2019, 20:08

Колкото FF направи "различен" сървъра, толкова и новите предложения за мапове ще го направят.
Факт е, че тези "нови" неща, като краен продукт няма да привлекат нови хора. Причините не са в тях. Със или без FF сървъра ще си стои празен. Няма постоянна маса хора, които да играят. Навсякъде е така, по разните вериги за пълни 1 до 2 максимум сървъра. Класик ли ще е, деатмач ли ще е, резултата никога няма да бъде същия, както преди време.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложение за спиране на FF

Мнениеот Siska » 07 Апр 2019, 20:29

dzak написа:Колкото FF направи "различен" сървъра, толкова и новите предложения за мапове ще го направят.
Факт е, че тези "нови" неща, като краен продукт няма да привлекат нови хора. Причините не са в тях. Със или без FF сървъра ще си стои празен. Няма постоянна маса хора, които да играят. Навсякъде е така, по разните вериги за пълни 1 до 2 максимум сървъра. Класик ли ще е, деатмач ли ще е, резултата никога няма да бъде същия, както преди време.


Това е сигурно dzak, но поне можем ние тука десетина човека да играем различни карти и покрай нас ще влязат и други, да се надяваме.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Предложение за спиране на FF

Мнениеот Siska » 07 Апр 2019, 21:45

Не всички сме като тебе да висим денонощно и да се заяждаме с хората без причина.
Спри да правиш предположения с болния си и ограничен мозък, за това кой какво искал да каже или кой защо не бил влязъл еди кога си...
Всеки ще си играе където си поиска...
И най-важното , което виждам аз е , че ти си най-долното, противно и гнусно същество , което може да съществува.
Вече си ми прозрачен и номерата ти при мен не минават. Мистър сваляч на админи...
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Следваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming Classic

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта