Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за спиране на FF

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложение за спиране на FF

Анкетата свършва на 14 Апр 2019, 15:51

За
15
75%
Против
5
25%
 
Общо гласове : 20

Re: Предложение за спиране на FF

Мнениеот Faster » 07 Апр 2019, 21:52

Siska написа:Не всички сме като тебе да висим денонощно и да се заяждаме с хората без причина.
Спри да правиш предположения с болния си и ограничен мозък, за това кой какво искал да каже или кой защо не бил влязъл еди кога си...
Всеки ще си играе където си поиска...
И най-важното , което виждам аз е , че ти си най-долното, противно и гнусно същество , което може да съществува.
Вече си ми прозрачен и номерата ти при мен не минават. Мистър сваляч на админи...


Няма нужда от нерви , за съжаление очаквах , че и тази тема ще стане боза и за това пуснах анкетата . Да се надяваме , че няма да бъде манипулирана и ще е точна и ще повлияе на решението на червените . Другото е ясно , някой като каже против веднага ще има контра отговор . Аз не манипулирам , аз казвам че на мен не ми харесва сървърът в това състояние и няма да влизам , със мен без мен все тая . Обаче когато още 9 човека са на същото мнение и ако и те решат същото не е ок срещу двама които са против махането на тази настройка . Захапваш се като куче за кокал ръмжиш и не пускаш , накрая да не се налага да пишем тема за пускане на ботове с които да си играеш сам класика . Ето за това хората скачат срещу теб , не знаеш кога да спреш .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Предложение за спиране на FF

Мнениеот Escape » 07 Апр 2019, 23:02

dzak написа:Колкото FF направи "различен" сървъра, толкова и новите предложения за мапове ще го направят.
Факт е, че тези "нови" неща, като краен продукт няма да привлекат нови хора. Причините не са в тях. Със или без FF сървъра ще си стои празен. Няма постоянна маса хора, които да играят. Навсякъде е така, по разните вериги за пълни 1 до 2 максимум сървъра. Класик ли ще е, деатмач ли ще е, резултата никога няма да бъде същия, както преди време.


Само ще добавя, че вместо да седите тук и да се заяждате с глупости, по добре влизайте в сървъра и играйте. Ако поне половината от тези дето искахте класик, влизахте, щеше да има хора. Админите са първите които трябва да напълнят сървъра. А това дали има ФФ или няма, дали има 100 карти или 10, е без значение.

И не забравяте, че това е форум за ЦС, не за махленски разправии. Бойко е пуснал анкета, придържайте се към темата.

Офтопик:
п.п. Аз също подкрепих махането на ФФ, но се съмнявам, че ще промени нещо.
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: Предложение за спиране на FF

Мнениеот BeTePuHaP » 07 Апр 2019, 23:43

Против! Иначе споделям мнението на Escape и Dzak в по-голямата им част.
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Предложение за спиране на FF

Мнениеот MORTAL » 08 Апр 2019, 09:36

IA3I написа:Тази тема е в противоречие с друга все още АКТИВНА тема!

Трябва Админ да настрои сървъра в съответствие с другата тема, за да видим какво ще се получи. Заек, предложението ти е основателно, но ако се нагласи сървъра така, както е предложението в другата тема, тогава може би ще си на различно мнение. Но ще е хубаво да се спре ФФ докато не се въведат другите настройки, което се надявам да стане съвсем скоро, само Админ да намери време.
ПП. За сега гласувам против махането на ФФ. След добавянето на нещата от другата тема, може и да си променя мисленето.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за спиране на FF

Мнениеот Admin » 08 Апр 2019, 17:10

Чесно казано и аз не го одобрявам, но ще направя настройките да тестваме.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение за спиране на FF

Мнениеот MORTAL » 09 Апр 2019, 08:49

Админ, това е плъгина, взех го от темата с предложението за ФФ в класик:
https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=973172
До колкото прочетох в кода на плъгина, умножава дмг който правиш на съотборник и го прилага на теб. Ако опиташ да убиеш някой свой, вероятно ще умреш преди да си му взел и 50%. Така играчите ще се научат да внимават в играта и
няма да се стрелят нарочно, защото ще ги боли. Ако има проблем, може би ще можем да направим плъгина така, че да взима повече от живота на този който стреля по съотборниците.
Плъгина игнорира щетите от граната, т.е. не можеш да убиеш свой с граната, не е тествано, но така пише :D
Нямам възможност да го тествам, предполагам че и Админ няма да има време, за това когато бъде пуснат плъгина, ще помоля 3 играча да влязат и да го тестват и да пишат в темата.
Играйте с броня и каска!
1. Граната прави ли дмг на съотборник?
2. Ако прави на съотборник, колко от щетите се връщат към този който я е хвърлил:
- вариант 1 - граната по съотборник без да сте близо до него.
- вариант 2 - граната по съотборник когато сте близо до него, така че хем да вземе на вас от живота, хем да ви вземе и още поради плъгина.
3. Удар с ножа, знаем че взима 65 от живота, а колко ще вземе на нападателя?
4. Стрелба с АВП - взима 108, а колко взима на стрелящия?
5. Стрелба с АВП по съотборник зад който има противник, все едно съотборника е минал случайно пред нас докато стреляме. Това ще вземе ли от живота на съотборника и от вашия?
Ами май това са тестовете които трябва да се направят. Ще го видим как работи и ще го регулираме ако е нужно. Например... съотборник ви удря със силния удар на ножа и умира на място :D
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за спиране на FF

Мнениеот roundup » 09 Апр 2019, 12:52

Не можахте да разберете, че този плъгин няма с нищо да помогне.Или оставете ФФ изцяло без плъгини и други глупости(все пак играем в класик сървър) или го премахнете.Този плъгин аз не виждам с какво ще помогне.Целта е играчите да се научат да играят отборно и да не се стрелят по между без нещо, което да ги наказва ако го направят дори и неволно.Още по-голям обратен ефект ще има.
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Предишна

Назад към Предложения за CS MegaGaming Classic

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


cron