Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

CS MegaGaming Classic

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

CS MegaGaming Classic

Мнениеот Siska » 21 Апр 2019, 03:29

Какво ще кажете , след като някой бъде убит , да остава след него не само оръжието му, но и бомбите , които носи ?
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: CS MegaGaming Classic

Мнениеот Faster » 21 Апр 2019, 06:07

Siska написа:Какво ще кажете , след като някой бъде убит , да остава след него не само оръжието му, но и бомбите , които носи ?


То не е ли така , ако не е би трябвало да стане .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: CS MegaGaming Classic

Мнениеот Siska » 21 Апр 2019, 14:51

IA3I написа:
Faster написа:
Siska написа:Какво ще кажете , след като някой бъде убит , да остава след него не само оръжието му, но и бомбите , които носи ?


То не е ли така , ако не е би трябвало да стане .


O мила моя контро (giggle) НЕ не е така И не не би трябвало да е така. Ти колко класически сървъра си видял такива ? 0 ? -1 ? Колко изобщо сървъра си видял такива ? Би трябвало да стане - А защо бих попитал ? А отговор едва ли ще получа защото просто няма обяснение ;) Counter-Strike не е такава игра - дори в някои разновидности оръжието на противника нямаш право да вземеш камо ли гранатите му. Дори в д2 ще промени прекалено много нещата - просто да говорим за класика е нелепо ама пък ние и други неща нелепи сме обсъждали - викате защо не... Ами примерно защото не се замисляте как ще се отрази - а просто ви е хрумнало и айде да го сложим... Излагате се като не размишлявате на собствените си предложения


За себе си ли пишеш не мога да разбера. Изпразни сървъра , а сега ние искаме да върнем хората обратно. Предложението е чудесно. По-подходящо за класика няма накъде. Нека всички да коментират дали им харесва или не. Господин шестак стана ясно мнението ти. Можеш да не пишеш повече тук.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: CS MegaGaming Classic

Мнениеот Faster » 21 Апр 2019, 15:25

Почваш да бягаш от добрият тон . Казах ти , всеки който не е на едно мнение с теб в измисленият ти живот е твой враг . Аз бях от малкото , които се опитаха да ти дадат шанс за разбиране , но ти не заслужаваш .
Ето за това хората не те и няма да те харесват .
Относно сървъра , първите класици в които играх преди години си беше точно така . Каквото си купил го губиш като те убият и другите го взимат за това съм съгласен със Сиска . Ти пак го прие , коментара като контра спрямо теб . Животът не се върти само около твоята личност , колкото по - бързо го разбереш толкова по - добре .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: CS MegaGaming Classic

Мнениеот RacistPenguin » 21 Апр 2019, 18:31

|АЗ|, 7-ми Април:
IA3I написа:И още нещо - това го обсъждахме но може би сте забравили - класика във вида му който беше пуснат стига до спиране поради непопулярност ! 2019 не може да пуснете д2 с класически карти и да очаквате нещо по-различно. Трябва ни нещо уникално иначе е обречен! (да - обречен - преди беше така както го искате и беше спрян в последствие... помнете историята за да не я повтаряме!!!)

Извод: иска нещо уникално за сървъра, което другаде го няма.

|АЗ|, 21-ви Април:
IA3I написа:Ти колко класически сървъра си видял такива ? 0 ? -1 ? Колко изобщо сървъра си видял такива ?

IA3I написа:Няма ли накъде по-подходящо за класика - ти изобщо вред ли си ? Я ми покажи един класи сървър в който е така ?

Извод: не иска нещо уникално за сървъра, което другаде го няма. (giggle)

Седем, веднага ти казвам къде е така - CS:GO. Там при умиране пада последното (от граната/флашка/димка/молотов), което си държал в ръцете си, заедно с оръжието.

Та, до сега тезата ти против плъгина е "другаде го няма". Това ли е решаващият фактор дали нещо да се вкара в сървъра или не?
Аватар
RacistPenguin
Gold V.I.P.
Gold V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 114
Регистриран на: 21 Ное 2017, 23:53
Име в игра: Human is dead. Mismatch.

Re: CS MegaGaming Classic

Мнениеот RacistPenguin » 21 Апр 2019, 18:43

И кой определя кое предложение е подходящо за класик сървър? Ето виж - Valve са го вкарали в competitive на CS:GO (аналогът на класик при 1.6) - значи те са смятали, че е подходящо. И всички, които го играят, също явно го смятат за подходящо. Останалите хора в тази тема, които го подкрепят - също. Или само твоето мнение има значение?
Аватар
RacistPenguin
Gold V.I.P.
Gold V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 114
Регистриран на: 21 Ное 2017, 23:53
Име в игра: Human is dead. Mismatch.

Re: CS MegaGaming Classic

Мнениеот RacistPenguin » 21 Апр 2019, 19:00

Понякога се чудя защо въобще се занимавам с такива като теб... и не мога да намеря отговор. Те хората са си го казали - със стена не се спори. Лека вечер.
Аватар
RacistPenguin
Gold V.I.P.
Gold V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 114
Регистриран на: 21 Ное 2017, 23:53
Име в игра: Human is dead. Mismatch.

Re: CS MegaGaming Classic

Мнениеот Admin » 21 Апр 2019, 20:53

Siska написа:Какво ще кажете , след като някой бъде убит , да остава след него не само оръжието му, но и бомбите , които носи ?

На мен идеята ми допада, също ще спра и фф. Намерих плъгин да изписа накрая кой е победител и т.н., ще го сложа и него. Ще видя и темата с картите при първа възможност.

IA3I наистина прекаляваш от доста време и не си взе забележка от зумите ми, затова ти отнемам правото да пишеш в темите, можеш да си направиш твои, но ако преценя ще ги оставям. Не ти отнемам ВИП-а заради пратените смс-и, но ти ще си изключение и няма да пишеш в темите.
Ще го кажа така, едва ли всички са срещу теб случайно, това, че аз не чета всичко което пишеш не значи, че другите не го правят.
Не ми пращай лични съобщения с обосновки и т.н.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: CS MegaGaming Classic

Мнениеот roundup » 21 Апр 2019, 21:26

RacistPenguin написа:И кой определя кое предложение е подходящо за класик сървър? Ето виж - Valve са го вкарали в competitive на CS:GO (аналогът на класик при 1.6) - значи те са смятали, че е подходящо. И всички, които го играят, също явно го смятат за подходящо. Останалите хора в тази тема, които го подкрепят - също. Или само твоето мнение има значение?

Точно така и аз съм на същото мнение, не го слушай всезнайкото.CS:GO нямало нищо общо с класическия CS вика, мале мале и си вярва на всичкото отгоре :D
Предложението е добро, даже доста добро.Аз съм За.
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: CS MegaGaming Classic

Мнениеот Escape » 21 Апр 2019, 22:30

Не мога да ви разбера, какви са тези спорове и разправии! Всеки може да предлага варианти на нещо различно, както за класик, така и за всеки един от сървърите. Взима се решение, слага се, не върви, маха се. Най-доброто е проба-грешка. И точно сега е момента за експериментиране на варианти както за класика, така и за част от другите сървъри. Когато дойде студеното време и хората вече са пред компютрите, нещата трябва да са избистрени и да им предложиш най-доброто, за да има пълни сървъри.
Аз също съм ЗА предложението. Нека се пробва. В race, също има много неща който могат да бъдат променяни, за да се постигне оптимален вариант за добра игра и играчите да влизат с удоволствие вътре.
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Следваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming Classic

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта