Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение!

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложение!

Мнениеот pachoBB » 28 Май 2012, 02:23

Четох какви ли не дадени "ПРЕДЛОЖЕНИЯ"....
Аз лично като един от старите играчи на сървърите и като бивш собственик на верига сървъри ще си позволя да кажа следното:

1. Не ви трябват каквито и да е плугинни за ефекти и звуци, само най-простите улесняващи админити. Смятам, че дори да няма никакви плъгини по сървъра пак ще има хора да играят в него! Да не забравяне това е Classic Server а не е FUn Server!

2. Най-предпочитаните карти са ясни (de_dust, de_dust2, de_inferno, de_aztec) за да се направи така че да се играят повече карти трябва да се смени плъгина за смяна на картите (аз лично препоръчвам един много добър плугин Galileo Линк ), който ще реши проблема за вотовете и ще бъде много полезен на всички дори и на админите. Моето предложение е:
Като за начало да се премахни de_aztec (на основателна причина лагав карта) и да се добавят също така de_dust2_2006 Линк, de_dustyaztec Линк, de_cpl_mil_32 Линк, de_duhran Линк смятам, че за добавяне е това но има и много за махане! (лично мое мнение)

3. Най-важното нещо за мен лично е лагът в сървърите! Трябва да се наблегне на това, днес имахме няколко човека големи проблеми на с него! има едни моменти където лагът става на 900 за 3-4 секунди се държи така и после спира, но е достатъчно да ме изхвърли и да трябва да си ресна ЦС за да вляза пак... Машините трябва да се проверяват по често за да може да се избягват такива неприятни моменти за играча. Колкото по малко плъгини толкова по малък лаг в сървърите. Според мен трябва да се намали максималният брой играчи в сървърът, защото машината на която е сървърът е слаба или е от самия интернет, но така не е добре трябва да се направи нещо за намаляване на пинга максимално за всички играчи.


Благодаря за отделеното внимание и се извинявам ако съм засегнал някого и се надявам да остана правилно разбран от Администратора.
Надявам се Потребителите да оценят темата и да изкажат мнение по въпроса и се надявам всичко това да бъде одобрено и приложено.

Поздрави: pachoBB (y)
Изображение
Изображение
Аватар
pachoBB
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 9
Регистриран на: 25 Май 2012, 19:28
Местоположение: Русе
Име в игра: NoBLe*
Skype: pa4ko_deni

Re: Предложение!

Мнениеот Imp Skype » 28 Май 2012, 09:55

Според мен едва ли някого си обидил все пак това са предложения , но на de_aztec аз лично нямам лагг.
Обаче за този лаг който каза :
Има едни моменти където лагът става на 900 за 3-4 секунди се държи така и после спира, но е достатъчно да ме изхвърли и да трябва да си ресна ЦС за да вляза пак...
И аз го имам този проглем когато има много хора в сървара.За всичко което написа съм ЗА !!!
Изображение
Аватар
Imp Skype
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1757
Регистриран на: 24 Ное 2010, 00:48
Местоположение: Русе
Име в игра: Play with me
Skype: ls

Re: Предложение!

Мнениеот ViSiOn » 28 Май 2012, 10:11

И аз имам проблем с лага . И аз сам за ! !
Еййй много мразя подмазвачи,двуличници,близачи и прочие.
Аватар
ViSiOn
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 766
Регистриран на: 19 Фев 2012, 15:31
Местоположение: Варна
Име в игра: [Speed Zone] ^^ViSiOn.>< ^^/simsa
Skype: simsaaa1

Re: Предложение!

Мнениеот pachoBB » 28 Май 2012, 12:11

На този карта de_aztec лично на мен не ми лагва, а просто сървърът лагва и се побърква. Радвам се ,че съм бил полезен. ;) NoName ти маи не ме помниш :D
Изображение
Изображение
Аватар
pachoBB
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 9
Регистриран на: 25 Май 2012, 19:28
Местоположение: Русе
Име в игра: NoBLe*
Skype: pa4ko_deni

Re: Предложение!

Мнениеот flow » 28 Май 2012, 14:20

Не мисля , че в класика има излишни плъгини единствено вота !! За лага да , но това е лесно поправимо за това което каза да останат само най-играните карти съм твърдо ПРОТИВ ! ! ! В класик сърварите трябва да има разнообразие не да ми играят само на дъст2 нали за това има отделни сървари дъст2 онли помислете малко .. Моето мнение е да се сложат много карти в класика както в Г Г и да се махне вота ... И аз съм за намаляването на максималния брой играчи да речем да бъде 20 максимум ; Аз лично много харевам сърварите така както са ! Само лага трябва да се намали ; ако ги промените напълно ( без плъгини и с няколко мапа ) ще загубите много хора включително и мен .. Това е моето мнение :) (y)
Изображение
Аватар
flow
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 100
Регистриран на: 22 Май 2012, 14:16
Име в игра: raiN
Skype: niklagon

Re: Предложение!

Мнениеот Imp Skype » 28 Май 2012, 15:21

pachoBB написа:На този карта de_aztec лично на мен не ми лагва, а просто сървърът лагва и се побърква. Радвам се ,че съм бил полезен. ;) NoName ти маи не ме помниш :D


Мисля че те помня ;д Русенския сървър ли държеше ти ?
Изображение
Аватар
Imp Skype
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1757
Регистриран на: 24 Ное 2010, 00:48
Местоположение: Русе
Име в игра: Play with me
Skype: ls

Re: Предложение!

Мнениеот pachoBB » 28 Май 2012, 23:41

Да Русенският сървър беше мои :)

rain никои не е казвал да останат само играните карти!!! Като съм написал да се махат карти това не означава да се махнат всички и да се оставят едни карти... Картите ще останат основните ако искаш мога да ти извадя цял списък с картите да видиш, че не са никак малко! Това да се махне вота за карта е пълна глупост ще има много загуби на играчи! примерно сте 8 човека картата е de_duhran ще играете ли 8 човека или ще излезете, защото е много голяма за 8 човека? Точно за тази цел съм предложил този плъгин които позволя смяната на картата от играчите стига по голяма част от тях да са съгласни и да напишат rtv в чата... Просто и удобно .... Сега искам аз да ти задам няколко въпроса:


Прочетели всичко което съм написал?
Прескача ли редове?
Видя ли плъгина?
А прочети обяснението на плъгина?
Изображение
Изображение
Аватар
pachoBB
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 9
Регистриран на: 25 Май 2012, 19:28
Местоположение: Русе
Име в игра: NoBLe*
Skype: pa4ko_deni

Re: Предложение!

Мнениеот MORTAL1 » 29 Май 2012, 08:47

Звуците за Headshot и Humiliation нека да стоят, те не пречат. Други излишни звуци няма.
Подкрепям идеята за нови и разнообразни карти, вече като видя дъст2 и отивам в гънгейма.
Плъгина с rtv е много добра идея!
MORTAL1
 
Предупреждения: 0

Re: Предложение!

Мнениеот Imp Skype » 29 Май 2012, 11:40

В повечето сървъри е с rtv найстина много помага когато няма админи
Изображение
Аватар
Imp Skype
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1757
Регистриран на: 24 Ное 2010, 00:48
Местоположение: Русе
Име в игра: Play with me
Skype: ls

Re: Предложение!

Мнениеот Admin » 29 Май 2012, 14:23

Отдавна мисля за ртв, може да го пробваме
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Следваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming Classic

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта