Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение!

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение!

Мнениеот Admin » 29 Май 2012, 14:23

Отдавна мисля за ртв, може да го пробваме
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение!

Мнениеот flow » 29 Май 2012, 15:00

pachoBB написа:Да Русенският сървър беше мои :)

rain никои не е казвал да останат само играните карти!!! Като съм написал да се махат карти това не означава да се махнат всички и да се оставят едни карти... Картите ще останат основните ако искаш мога да ти извадя цял списък с картите да видиш, че не са никак малко! Това да се махне вота за карта е пълна глупост ще има много загуби на играчи! примерно сте 8 човека картата е de_duhran ще играете ли 8 човека или ще излезете, защото е много голяма за 8 човека? Точно за тази цел съм предложил този плъгин които позволя смяната на картата от играчите стига по голяма част от тях да са съгласни и да напишат rtv в чата... Просто и удобно .... Сега искам аз да ти задам няколко въпроса:


Прочетели всичко което съм написал?
Прескача ли редове?
Видя ли плъгина?
А прочети обяснението на плъгина?



Да да да и да !! Айде ся ртв много одобна команда да , но излишна нали същата възможност дава вотемап ?? Сега в случая който даваш до някъде съм съгласен , но защо да не се махне вота ?? Когато си има ртв вота се маха ! И причината е ясна всички искат само на дъст2 , а аз като видя тая карта направо излизам от ЦС и влизам във форума . Много хора не знаят всички мапове , а сега като се натрупат много мапове всеки ще избира този който му харесва името ( Говоря за тези които не знаят маповете !! ) вота натоварва сървара като плъгин най-добре е без него много хора са съгласни има си и тема , която доказва всичко . А за въпросите , които ми зададе мисля , че са неумишлени . (y) .... Ами предлагам от 1 юни да се въведат всички новости от типа на махане слагане на плъгина и прочие .. ( Ако съм обидил някой се извинявам )
Изображение
Аватар
flow
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 100
Регистриран на: 22 Май 2012, 14:16
Име в игра: raiN
Skype: niklagon

Re: Предложение!

Мнениеот MORTAL1 » 29 Май 2012, 15:17

Незнам колко е одобна и дали изобщо е удобна командата, но имам наблюдения, че повечето играчи като излезе менюто за гласуване на следваща карта, натискат 1 без изобщо да четат какви са възможностите им за избор. Бързат напред да не би да им се прецака ръшването. А после "Ооо пак ли тоя дъст две...". Като го няма това меню за вот на следваща карта, тя ще се сменя автоматично, ако е неподходяща за случая ще има ртв и тогава внимателно ще изберат карта.
MORTAL1
 
Предупреждения: 0

Re: Предложение!

Мнениеот flow » 29 Май 2012, 17:09

MORTAL написа:Незнам колко е одобна и дали изобщо е удобна командата, но имам наблюдения, че повечето играчи като излезе менюто за гласуване на следваща карта, натискат 1 без изобщо да четат какви са възможностите им за избор. Бързат напред да не би да им се прецака ръшването. А после "Ооо пак ли тоя дъст две...". Като го няма това меню за вот на следваща карта, тя ще се сменя автоматично, ако е неподходяща за случая ще има ртв и тогава внимателно ще изберат карта.

Много си прав ! (y)
Изображение
Аватар
flow
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 100
Регистриран на: 22 Май 2012, 14:16
Име в игра: raiN
Skype: niklagon

Re: Предложение!

Мнениеот Imp Skype » 29 Май 2012, 21:38

raiN написа:
MORTAL написа:Незнам колко е одобна и дали изобщо е удобна командата, но имам наблюдения, че повечето играчи като излезе менюто за гласуване на следваща карта, натискат 1 без изобщо да четат какви са възможностите им за избор. Бързат напред да не би да им се прецака ръшването. А после "Ооо пак ли тоя дъст две...". Като го няма това меню за вот на следваща карта, тя ще се сменя автоматично, ако е неподходяща за случая ще има ртв и тогава внимателно ще изберат карта.

Много си прав ! (y)


Така ще бъде най-добре :)
Изображение
Аватар
Imp Skype
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1757
Регистриран на: 24 Ное 2010, 00:48
Местоположение: Русе
Име в игра: Play with me
Skype: ls

Re: Предложение!

Мнениеот pachoBB » 29 Май 2012, 23:41

raiN Братле според мене идея си нямаш как точно работи този плъгин.... Този плъгин дава 2 вота! Първият път се избират 2 от 6 карти след това излиза вот между 2 карти! Изобщо не ти личи да си чел описанието на плъгина.... След като се смени картата и минат 2 минути може да се даде rtv. Седни и прочети малко дали лагва или не лагва от тоя плъгин преди да коментираш! Точно този плугин с тоязи вот даже е много лек от стандартният на амх мода.... Пишиш пълни глупости според мен! Кажи просто, че си против и искаш да няма вот.... Преди MORTAL да напише нещо викаш излишна команда 2 реда по на долу имвикаш "Много си прав" искаш да ставаш админ и си двуличен ако питаш мен... (y) " Ако искаш може да се махне защото на теб не ти харесва да не я играят и другите така ли? не си криви душата пич...
Изображение
Изображение
Аватар
pachoBB
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 9
Регистриран на: 25 Май 2012, 19:28
Местоположение: Русе
Име в игра: NoBLe*
Skype: pa4ko_deni

Re: Предложение!

Мнениеот flow » 30 Май 2012, 00:08

viewtopic.php?f=11&t=1138
Чети малко ти , че вече ми лазиш по нервите не само аз съм за махане на вота !! Не ми прави циркове и не дей влиза пак в Матрицата !!
Изображение
Аватар
flow
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 100
Регистриран на: 22 Май 2012, 14:16
Име в игра: raiN
Skype: niklagon

Re: Предложение!

Мнениеот pachoBB » 30 Май 2012, 00:22

:D Знам чел съм я темата! Тази тема е съвсем друга тука където пишеш и плуеш по плъгина, за да стане на твоето.... Та няма да коментирам има си админи те си решават! Не ме кефиш... бих ти дал 14 години... Както и да е не коментираи тая тема повече моля те! Разбрахме мнението ти.

Благодаря ти, за отделеното време....
Изображение
Изображение
Аватар
pachoBB
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 9
Регистриран на: 25 Май 2012, 19:28
Местоположение: Русе
Име в игра: NoBLe*
Skype: pa4ko_deni

Re: Предложение!

Мнениеот Imp Skype » 30 Май 2012, 01:03

Може вече да спрете да се заяждате ... Като трябва си пишете на лично в скайп :)
Изображение
Аватар
Imp Skype
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1757
Регистриран на: 24 Ное 2010, 00:48
Местоположение: Русе
Име в игра: Play with me
Skype: ls

Re: Предложение!

Мнениеот Admin » 30 Май 2012, 20:23

[WTF]NoName написа:Може вече да спрете да се заяждате ... Като трябва си пишете на лично в скайп :)

+1
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming Classic

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron