Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за sv_airaccalerate

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение за sv_airaccalerate

Мнениеот dzak » 06 Дек 2012, 20:48

Незнам кой сме мишките и тем подобните му, но преди да четеш разните ни "простотии" се информирай първо за какво пишеш и дали това е плъгин и колко товари сървъра. Аман от стари админи като вас, все едни и същи сте замесени и всеки път се правят, че не ви виждат.
Да, мога да чета и пиша. Колко товарещи излишна плъгина има в класика? Убеден съм, че незнаеш колко са. Но да кажем нещо там, нали можем. Сега ти прочети пак няколко пъти какво съм написал, може и след тридесетият път да ме разбереш.
Последна промяна dzak на 06 Дек 2012, 21:11, променена общо 1 път
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложение за sv_airaccalerate

Мнениеот Careful » 06 Дек 2012, 21:04

Мишок е татко ти като те гледам какъв си излязъл от него.Не седя по цял ден тука да си губя времето в форуми да гледам някакво комплексирано , насрано , саполиво детенце да ми лази по нервите.Ако искате ми отнемайте права,правете каквото искате.Взимайте мерки срещу такива като тоя,аз ще си права кефа в играта.Едно и също нещо го говорим всеки път и плъховете си правят каквото си знаят.Все ми е тая вече няма да влизам в форума повече,това беше последната ми тема по която пиша!!! Съпола жилиран ще ми казва на мене. Пусках оплаквания, никой не взима мерки,заключвате ни темите без наказания и отговор.Аз повече нерви нямам,пък и всеки си има достатъчно проблеми в личен план да се тормозим тук вместо да е обратното да разпускаме.От тук нататък тези сървъри за мене са място само за игра.Успех
Последна промяна KoMnoT на 07 Дек 2012, 04:08, променена общо 2 пъти
Причина: Обидите насочени към когото и да било са строго забранени!
Аватар
Careful
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 275
Регистриран на: 22 Окт 2012, 21:43
Местоположение: Червен бряг
Име в игра: Discipline|Careful
Skype: don_papi4465

Re: Предложение за sv_airaccalerate

Мнениеот Mal6ansa* » 06 Дек 2012, 21:05

dzak написа:Незнам кой сме мишките и тем подобните му, но преди да четеш разните ни "простотии" се информирай първо за какво пишеш и дали това е плъгин и колко товари сървъра. Аман от стари админи като вас, все едни и същи сте замесени и всеки път се правят, че не ви виждат.

Ти първо вземи се научи да пишеш,че тогава ми коментирай мненията ;) Ще е добре и да се научиш да четеш и да мислиш малко ама май няма да ти е лесно (emo) Много добре знам че не е плъгин,дадох като пример другите промени (в които са добавяли излишни плъгини {според мен} ) И не съм написал,че това товари сървъра,а че пречи на нормалната игра.Съветвам те преди да решиш напишеш нещо го прочети, 10-20 пъти бавно и изразително на глас и чак тогава натисни ''Изпрати'' :)
"Колкото е по-лека една жена, толкова са по-тежки разходите по нея. "
Аватар
Mal6ansa*
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 12 Дек 2010, 21:37
Име в игра: Mal6ansa*
Skype: a?

Re: Предложение за sv_airaccalerate

Мнениеот Mal6ansa* » 06 Дек 2012, 21:11

Careful написа:Мишок е татко ти като те гледам какъв си излязъл от него.Не седя по цял ден тука да си губя времето в форуми да гледам някакво комплексирано , насрано , саполиво детенце да ми лази по нервите.Ако искате ми отнемайте права,правете каквото искате.Взимайте мерки срещу такива като тоя,аз ще си права кефа в играта.Едно и също нещо го говорим всеки път и плъховете си правят каквото си знаят.Все ми е тая вече няма да влизам в форума повече,това беше последната ми тема по която пиша!!!

Ей смотаняк ако те хвана така ще ти разкрася лицето,че не знам дали и майка ти ще може да те разпознае. Не те знам от коя дупка се пръкна,но те съветвам да се завираш пак там.
Последна промяна KoMnoT на 07 Дек 2012, 04:11, променена общо 1 път
Причина: Обидите насочени към когото и да било са строго забранени!
"Колкото е по-лека една жена, толкова са по-тежки разходите по нея. "
Аватар
Mal6ansa*
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 12 Дек 2010, 21:37
Име в игра: Mal6ansa*
Skype: a?

Re: Предложение за sv_airaccalerate

Мнениеот Careful » 06 Дек 2012, 21:16

Mal6ansa* написа:
Careful написа:Мишок е татко ти като те гледам какъв си излязъл от него.Не седя по цял ден тука да си губя времето в форуми да гледам някакво комплексирано , насрано , саполиво детенце да ми лази по нервите.Ако искате ми отнемайте права,правете каквото искате.Взимайте мерки срещу такива като тоя,аз ще си права кефа в играта.Едно и също нещо го говорим всеки път и плъховете си правят каквото си знаят.Все ми е тая вече няма да влизам в форума повече,това беше последната ми тема по която пиша!!!

Ей смотаняк ако те хвана така ще ти разкрася лицето,че не знам дали и майка ти ще може да те разпознае. Не те знам от коя дупка се пръкна,но те съветвам да се завираш пак там.


Лайнар не ми говори така,че ми е точно през хуя и за права и за сървъри и за всичко.Никой не ме обижда , ти мърша най-отворен се извъди.Аман от клавиатурни нинджи
Последна промяна KoMnoT на 07 Дек 2012, 04:11, променена общо 1 път
Причина: Обидите насочени към когото и да било са строго забранени!
Аватар
Careful
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 275
Регистриран на: 22 Окт 2012, 21:43
Местоположение: Червен бряг
Име в игра: Discipline|Careful
Skype: don_papi4465

Re: Предложение за sv_airaccalerate

Мнениеот Careful » 06 Дек 2012, 21:18

Моля някой да ми сложи бан в тоя форум да не мога да пиша вече
Аватар
Careful
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 275
Регистриран на: 22 Окт 2012, 21:43
Местоположение: Червен бряг
Име в игра: Discipline|Careful
Skype: don_papi4465

Re: Предложение за sv_airaccalerate

Мнениеот Mal6ansa* » 06 Дек 2012, 21:20

Careful написа:
Mal6ansa* написа:
Careful написа:Мишок е татко ти като те гледам какъв си излязъл от него.Не седя по цял ден тука да си губя времето в форуми да гледам някакво комплексирано , насрано , саполиво детенце да ми лази по нервите.Ако искате ми отнемайте права,правете каквото искате.Взимайте мерки срещу такива като тоя,аз ще си права кефа в играта.Едно и също нещо го говорим всеки път и плъховете си правят каквото си знаят.Все ми е тая вече няма да влизам в форума повече,това беше последната ми тема по която пиша!!!

Ей смотаняк ако те хвана така ще ти разкрася лицето,че не знам дали и майка ти ще може да те разпознае. Не те знам от коя дупка се пръкна,но те съветвам да се завираш пак там.


Лайнар не ми говори така,че ми е точно през хуя и за права и за сървъри и за всичко.Никой не ме обижда , ти мърша най-отворен се извъди.Аман от клавиатурни нинджи

На боклуците така говря ;) Само не знам кой е компютърната нинджа ама ако искаш да се срещнем да ти покажа как си използвам ''клавиатурата''
Последна промяна KoMnoT на 07 Дек 2012, 04:13, променена общо 1 път
Причина: Обидите насочени към когото и да било са строго забранени!
"Колкото е по-лека една жена, толкова са по-тежки разходите по нея. "
Аватар
Mal6ansa*
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 12 Дек 2010, 21:37
Име в игра: Mal6ansa*
Skype: a?

Re: Предложение за sv_airaccalerate

Мнениеот zxcv ;> » 06 Дек 2012, 23:02

Абе вземете се дръжте като големи хора бе... Тая тема стана като публична.
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Предложение за sv_airaccalerate

Мнениеот BARCELONA FAN » 06 Дек 2012, 23:53

НЕМАМ ДУМИ....Иначе съм против!
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: Предложение за sv_airaccalerate

Мнениеот Admin » 07 Дек 2012, 08:48

Тотално прекалихте и за да се научите всички участници в обидите получават бан в форума за 1 седмица до 14.12.2012г. Този път няма да спирам права в сървърите, но само този път при следващ подобен ще си губите правата и във форума. Явно с вас така трябва да се прави защото не разбирате от дума.
Заключвам темата ще пусна анкета и тя ще реши как да го направим.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Предишна

Назад към Предложения за CS MegaGaming Classic

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron