Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за sv_airaccalerate

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение за sv_airaccalerate

Мнениеот Ponyo » 04 Дек 2012, 16:40

За гранатите се пошегувах, ако ги махнат 70% от хората в сървъра няма да ги има . (giggle) Мисълта ми е да не се оплакваме от нещата които ги има нека да играем със тях.

Па току виж се научим и да играем.
Аватар
Ponyo
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 39
Регистриран на: 21 Окт 2012, 19:55
Име в игра: Ponyo
Skype: Lorrainder

Re: Предложение за sv_airaccalerate

Мнениеот Imp Skype » 04 Дек 2012, 19:53

И аз съм ЗА !! На предните теми преди да го махнат се изказах вече няма смисъл и сега.
Изображение
Аватар
Imp Skype
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1757
Регистриран на: 24 Ное 2010, 00:48
Местоположение: Русе
Име в игра: Play with me
Skype: ls

Re: Предложение за sv_airaccalerate

Мнениеот zxcv ;> » 04 Дек 2012, 23:27

[WTF]NoName написа:И аз съм ЗА !! На предните теми преди да го махнат се изказах вече няма смисъл и сега.

Колкото и да се изказваме аз и ти, след като Румяна реши просто си сложи 10аа и точка по въпроса... Кои ли сме ние :)
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Предложение за sv_airaccalerate

Мнениеот dzak » 04 Дек 2012, 23:57

Моля ви, не правете глупости. Има няколко мода, в които спокойно може да си скачаш, защо трябва да разваляте по този начин играта.
Говоря за класическите сървъри, не jump, hns, warcraft, deathrun или всичките му там произволни. Тук мода си е класически. Ако в warcrafta е нормално да се телепортираш по картата, да си връщаш кръв и всичкото останало, тук това е ненормално някой да ти "прелита" картата с два скока. Моето мнение е, че той трябва да си остане такъв, не с най-различните привилегии, които определен играч може да получи. Искате да се научите да скачате по много? - просто играйте в сървърите, които са специално пригодени за това, не в shoot сървър.
Това със скачането си е техника, но вледствие на завишено ускорение - това вече е повече от техника, това ти дава огромно предимство. Който е играл с въпросния играч KACAMUМ, той ще разбере какво неравностойно предимство получава пред останалите.

Офтопик:
Дайте да сложим и по един autoaim, за да може по-слабите играчи да стигнат нивото на по-добрите.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложение за sv_airaccalerate

Мнениеот Ponyo » 05 Дек 2012, 00:09

dzak написа:Моля ви, не правете глупости. Има няколко мода, в които спокойно може да си скачаш, защо трябва да разваляте по този начин играта.
Говоря за класическите сървъри, не jump, hns, warcraft, deathrun или всичките му там произволни. Тук мода си е класически. Ако в warcrafta е нормално да се телепортираш по картата, да си връщаш кръв и всичкото останало, тук това е ненормално някой да ти "прелита" картата с два скока. Моето мнение е, че той трябва да си остане такъв, не с най-различните привилегии, които определен играч може да получи. Искате да се научите да скачате по много? - просто играйте в сървърите, които са специално пригодени за това, не в shoot сървър.
Това със скачането си е техника, но вледствие на завишено ускорение - това вече е повече от техника, това ти дава огромно предимство. Който е играл с въпросния играч KACAMUМ, той ще разбере какво неравностойно предимство получава пред останалите.

Офтопик:
Дайте да сложим и по един autoaim, за да може по-слабите играчи да стигнат нивото на по-добрите.


За теб ,моите думи са глупости а аз виждам твоите по същия начин |(
Вия си знаете правете каквото щете все пак разполагате със сървъра.
Аватар
Ponyo
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 39
Регистриран на: 21 Окт 2012, 19:55
Име в игра: Ponyo
Skype: Lorrainder

Re: Предложение за sv_airaccalerate

Мнениеот dzak » 05 Дек 2012, 01:46

Не разполагам с нищо. Една от целите на форума е за да дискутираме, да обменяме идеи. Всеки си има собствено мнение, затова сме различни хора. Ти изложи своите мотиви, аз изложих моите. Последната дума имат други хора.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложение за sv_airaccalerate

Мнениеот zxcv ;> » 05 Дек 2012, 10:26

dzak написа:Не разполагам с нищо. Една от целите на форума е за да дискутираме, да обменяме идеи. Всеки си има собствено мнение, затова сме различни хора. Ти изложи своите мотиви, аз изложих моите. Последната дума имат други хора.

Еми то не мислиш ли вече, че е ясен крайния резултат ? Ти даде идеята и хоп след 1 час вече е 10аа, хубаво - мисля, че и тук ще кажат, че темата е без мислена и си остава така просто, защото "искаме да сме като другите вериги", а вие "искате сървъра да е класически" Както казах и в други теми - щом искате да ви е естествено - махнете мода, купете си 3D монитори и влезте в играта напълно 8)
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Предложение за sv_airaccalerate

Мнениеот MORTAL » 05 Дек 2012, 10:47

Написах "sv_airaccelerate default value" в Гугъл за да видя колко е стойността по подразбиране. 10 е. Щеше ми се да е 100, но в играта е направено да е 10 за нормална игра (classic).
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за sv_airaccalerate

Мнениеот Careful » 05 Дек 2012, 15:30

Ponyo написа:Нека да премахнем и гранатите ако искате??? Понеже на мен не ми харесват метнат 2-ма човека по една граната и половината теам доло, на мен много ми пречат гранатите :) аз съм За премахването им (rofl) (rofl)


Вместо да пишеш детски лигави коментари, да беше помислил какво се опитвам да ти кажа и да се опиташ да ме разбереш.Ти се нахвърляш веднага.Само казвам,че тази игра я харесвам защото е донякъде истинска.Ако познаваш хора, които с подскачане на ляво на дясно да развиват по голяма скорост... аз такива не съм виждал.Предпочитам играта да остане така, защото ми е по РЕАЛНА.Това е думата.Сега преди да напишеш следващия си коментар с яд,че не мисля като теб,помисли малко поне и уважавай мнението на всички след като си пуснал тема и искаш да се коментира дадения въпрос от нас.Ако не може да търпиш да четеш други мисли различни от твоите другия път пиши лично съобщение с предложението си на Администратор.
Аватар
Careful
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 275
Регистриран на: 22 Окт 2012, 21:43
Местоположение: Червен бряг
Име в игра: Discipline|Careful
Skype: don_papi4465

Re: Предложение за sv_airaccalerate

Мнениеот Energy Style ^ » 05 Дек 2012, 16:15

За.!! (y)
NRg |
Изображение


_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
Energy Style ^
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1039
Регистриран на: 06 Сеп 2012, 09:49
Местоположение: Обединено кралство
Име в игра: NRg | Energy Style ^

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming Classic

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


cron