Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложения за CS MegaGaming Respawn

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложения за CS MegaGaming Respawn

Мнениеот Faster » 09 Ное 2018, 20:04

Admin написа:Това е само, че със боост, като спре стават празни, разгледай сайта и ще видиш. Нашия гг си е добре, с много малко боост, първия в листата, като спре боостването и отпада, затова го подържат постоянно. За мен това е безмислено хвърлени пари на вятъра, 40 лв. на седмица, за седмичния. Дм ще стане класик, ако не тръгне, ще отпадне от нашите сървъри.


За нашият GunGame , boost е само побутване по нанагорнищата , за други сървъри начин на живот , за да ги има . Тъй като съм бил в подобни вериги , знам че правата , се заплащат със смс за boost свършат ли хората , които пращат смс , рано или късно сървъра се затрива , защото да даваш пазри за хост и за подсилване е нещо което доста ти удря джобът . Не знам как се справя Admin със всичките тези сървъри толкова години без смс и прочие и дава всичко от джоба си , чак наскоро започна да има смс админи и смс за подпомагане , но той заслужава за всичкото това време да бъде помогнат от хората които имат тази възможност .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Предложения за CS MegaGaming Respawn

Мнениеот Siska » 09 Ное 2018, 20:20

За повечето сървъри сте прави, но не за всички. То се вижда къде са чужденците и къде има само българи.
Аз , като пиша нещо, не го пиша ей така наизуст. Респоун и детмач са най-играните разнообразни сървъри и чак след това идва гънгейм, че чак след това класик. После warcraft и авп и чак накрая разни jump.


Люси, благодаря, че имаме сървъри. (bow)
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Предложения за CS MegaGaming Respawn

Мнениеот KoKaL » 09 Ное 2018, 21:00

Siska написа:Люси, благодаря, че имаме сървъри. (bow)


И аз благодаря сърдечно !!!
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Предишна

Назад към Предложения за CS MegaGaming DeathMatch

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта