Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за ДМ !

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение за ДМ !

Мнениеот Impheatus » 30 Яну 2013, 13:20

Imp*Skype написа:Явно е нещо от вас незнам , но аз грам лаг нямам в ДМ
Хоста си е супер


+1
Вратите на руските коли имат 3 състояния: отворена, затворена и незатворена. :D
Аватар
Impheatus
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 260
Регистриран на: 24 Дек 2011, 19:50
Име в игра: Impheatus
Skype: [Speed Zone]

Re: Предложение за ДМ !

Мнениеот ana7ol1 » 30 Яну 2013, 13:28

Аз имам на моменти лаг , не винаги но често се случва и аз мисля че е от някоя настроика на сървъра
Аватар
ana7ol1
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 279
Регистриран на: 14 Ное 2010, 23:38
Име в игра: [Speed Zone] ^^ Spynki ^^
Skype: anatoli916

Re: Предложение за ДМ !

Мнениеот android » 30 Яну 2013, 13:36

ако искате ... давайте ИП-та да ви дам ping и до вас ....
нямам идея що ping-a е малък а в сървърите е 3-4-5 пъти по- висок (все едно сте ми международни юзъри (предполагам ако влезе някой от Судан, Нигерия, Египет, Франция... трябва да са с такъв пинг ))


Ами да няма смисъл да си даваме ип - тата при положение че аз влизам в международен сървар и играя с мах 10 пинг а в този д2 вашия пинга ми е от 30 нагоре да не говорим че и нищо не влиза има си настройки които знам че не сте ги въвели но ако си упорит може да се намерят .
Аватар
android
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 10
Регистриран на: 23 Яну 2013, 19:01
Име в игра: ne obi4am
Skype: obi4am

Re: Предложение за ДМ !

Мнениеот Admin » 31 Яну 2013, 12:48

android написа:
ако искате ... давайте ИП-та да ви дам ping и до вас ....
нямам идея що ping-a е малък а в сървърите е 3-4-5 пъти по- висок (все едно сте ми международни юзъри (предполагам ако влезе някой от Судан, Нигерия, Египет, Франция... трябва да са с такъв пинг ))


Ами да няма смисъл да си даваме ип - тата при положение че аз влизам в международен сървар и играя с мах 10 пинг а в този д2 вашия пинга ми е от 30 нагоре да не говорим че и нищо не влиза има си настройки които знам че не сте ги въвели но ако си упорит може да се намерят .


Я дай един спийд тест, защото това с 10 пинг в международен ми се струва надценено.
Също влез и в класика да видим и там колко ти е пинга и тогава да говорим за настройки.

п.п. Питам един приятел- Колко ти харчи колата?! Еми извънградско 5/100км. дизел, ок и след месец го моля да ме закара до Пловдив, като аз ще си платя нафтата.
И тогава се разбра, че харчи не 5/100км. а 8/100км.
Надявам се разбирате идеята на притчата.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Предложение за ДМ !

Мнениеот android » 31 Яну 2013, 13:51

Admin написа:
android написа:
ако искате ... давайте ИП-та да ви дам ping и до вас ....
нямам идея що ping-a е малък а в сървърите е 3-4-5 пъти по- висок (все едно сте ми международни юзъри (предполагам ако влезе някой от Судан, Нигерия, Египет, Франция... трябва да са с такъв пинг ))


Ами да няма смисъл да си даваме ип - тата при положение че аз влизам в международен сървар и играя с мах 10 пинг а в този д2 вашия пинга ми е от 30 нагоре да не говорим че и нищо не влиза има си настройки които знам че не сте ги въвели но ако си упорит може да се намерят .


Я дай един спийд тест, защото това с 10 пинг в международен ми се струва надценено.
Също влез и в класика да видим и там колко ти е пинга и тогава да говорим за настройки.

п.п. Питам един приятел- Колко ти харчи колата?! Еми извънградско 5/100км. дизел, ок и след месец го моля да ме закара до Пловдив, като аз ще си платя нафтата.
И тогава се разбра, че харчи не 5/100км. а 8/100км.
Надявам се разбирате идеята на притчата.



Ами да и в класика влизах има разлика , но тя е минимална тоест 20 пинг максимално интернета ми хубав да кажем че класика го бива ,като може да се понастрои още малко . Като цяло разбирам защо давате този пример с класика поради факта че дъст 2 онли и деатмач се хостват от друг интернет и друга машина различна от класика. Относно международния сървар е истина че ми е 10 пинг ако трябва ще дам ип да се убедите че е така и всичко влиза , също така като играем 5ци защо на (сърварите няма да правя реклама ,който играе 5ци знае кои са най известните бг сървари за 5ци) 10000 fps пинга ми пак е 10 ? Защото са настроени добре и са на хубав интернет това е като цяло д2 не върви добре но се надяваме че ще го оправите и като го видя да ми върви с 10 мах 15 пинг ще влезна да се забавлявам :)

А отностно лекия автомобил зависи с каква скорост го караш и резултата се вижда :)
Аватар
android
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 10
Регистриран на: 23 Яну 2013, 19:01
Име в игра: ne obi4am
Skype: obi4am

Предишна

Назад към Предложения за CS MegaGaming DeathMatch

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта