Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

[GunGame] Deagles Map Management v3.23 plugin by BUNNY

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: [GunGame] Deagles Map Management v3.23 plugin by BUNNY

Мнениеот saD33 » 30 Авг 2018, 20:29

ReDBuLL_Bg написа:играл съм с ртв и повечето играчи не знаят какво се пише и как да дадат вот за карта и другите започват да натискат лапетата и да ги хокат.Айде бе калъф напиши ртв и дай вот 1 глас ни трябва ,и даже до псувни се стига.Няма смисъл при положение ,че 90 % от времето има админ онлайн

Редовен посетител съм на сървъра, а доста често няма кой да смени дадена карта,защото е твърде голяма, а играчите са малко и през повечето време се търсим.Хубаво ще е да има вот плъгина.
Аватар
saD33
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 17
Регистриран на: 01 Юли 2014, 00:34
Име в игра: TASHO BOSS KITEN, saD?
Skype: ....

Re: [GunGame] Deagles Map Management v3.23 plugin by BUNNY

Мнениеот BeTePuHaP » 11 Сеп 2018, 08:20

Ъп!
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: [GunGame] Deagles Map Management v3.23 plugin by BUNNY

Мнениеот Admin » 30 Окт 2018, 10:54

Изпуснал съм я темата, извинявам се.
Всяка ситуация е различна, преди няколко дни играхме поне 7 -8 карти, без да ги сменяме и беше супер, бяхме десетина човека, като повечето редовни. Следващ ден, бяхме повече хора и като дойде карта която не я харесват излизаха или оставаха спец, като си го заявиха откровено, за което не ги киквам, имат право да избират, но лоялни, без да сменят сървъра, което аз уважавам.
Та, всяка ситуация е различна и админа трябва да реши, във втория случай, се принудих да сменям картите и сървъра се напълни пак.
Повечето админи тук са сериозни, грешим всички, но нека им се доверим и да подържаме повече хора, конкретно за гг-мите.
Плъгин няма да реши въпроса, наистина повечето хора натискат 1, затова като пускам вот, 1 винаги е карта която предпочитам аз :D или мисля, че ще събере повече хора.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: [GunGame] Deagles Map Management v3.23 plugin by BUNNY

Мнениеот KoKaL » 30 Окт 2018, 15:26

Плъгин наистина няма да свърши работа, и накрая стигаме до извода, че трябва в сървъра да има редовно админи които да сменят картата ако е голяма при малък брой играчи.
Преди няколко дена умишлено не смених в продължение на 8 мапа, при 10 играча онлайн. Получи се чудесна игра, и преоткрих за себе си забравени карти, които се харесаха и на играчите.

Има обаче нарушения от страна на админите, което не е редно.

Неправилно е да се даде вот примерно за zima_dust или fest при 10-12 играча, защото някой искал, или на админа му е кефнало да смени на фест.
Знам че на "бидончетата" (мнозинството) им харесват zima_dust и fest и ще бъде може-би пълен сървъра цял ден ако се играят само те, но има и други играчи (малцинство) които искат и разнообразие.

Наблюдавам и противоположна ситуация:
Почва голям (непопулярен) мап, админа не сменя и след 5мин остават 3 играча, защото всички лефтват. Админа също лефтва и след малко в сървъра има 0(zero) играча.

В заключение искам да се обърне внимание върху коректността в използване на вота от админите, и ако може да се избягват лични пристрастия ако се наложи вот.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: [GunGame] Deagles Map Management v3.23 plugin by BUNNY

Мнениеот Siska » 30 Окт 2018, 15:48

По принцип вота се прави да излиза в края на картата , когато играта свършва и никой не се движи. Тогава излиза вота и хората могат да гласуват. Като излезе менюто с вота се настройва така , че да излизат всеки път различни карти. Когато се избере една карта тя след това много време не излиза във вота. Това означава също , че трябва да се махнат половината карти, за да можем да гласуваме само за отбрани такива.
Обаче ние тук имаме десетки предложения за махане на карти , но много малко от тях са махнати наистина.

И в крайна сметка това меню с вота е много трудно да се настрои. И това всъщност е основния проблем.
От всички вериги , които знам , само в една са успяли да го постигнат това нещо и то с "300 зора".
Ако не се настрои , както трябва , тогава почват вече да се повтарят едни и същи карти и става по-лошо , че има меню за избор, отколкото , ако го няма.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: [GunGame] Deagles Map Management v3.23 plugin by BUNNY

Мнениеот Ganya » 30 Дек 2019, 16:22

Автоматичният вот би бил много практичен.
Аватар
Ganya
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 92
Регистриран на: 09 Фев 2017, 00:09
Име в игра: Ganya

Re: [GunGame] Deagles Map Management v3.23 plugin by BUNNY

Мнениеот Siska » 30 Дек 2019, 19:01

Ganya написа:Автоматичният вот би бил много практичен.


Админ не иска да го слага. Пратих му плъгина , но дори на класика не иска да го сложи , а какво остава за гънгейм.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Предишна

Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта