Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

[GunGame] Deagles Map Management v3.23 plugin by BUNNY

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

[GunGame] Deagles Map Management v3.23 plugin by BUNNY

Мнениеот BeTePuHaP » 29 Авг 2018, 10:56

Поради различия във мирогледа при всеки и усета за подходяща карта, предлагам играчите да избират сами следващата карта! Докато върви музичката и анонса на победителя, да се отделят 5 сек. за вот. Картите във вота да са на рандъм избор, предложени от сървъра. Така всеки ще е гласувал и мнозинството ще печели. Няма да се губи време от "загряване с нож". И най-важното, няма да има разправии, кой и защо сменил или не е сменил мапа. Демокрация, така да се каже, всеки е имал възможност да избере и съответно няма право да се оплаква от резултата.
Последна промяна BeTePuHaP на 29 Авг 2018, 22:31, променена общо 1 път
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: [GunGame] Автоматичен вот

Мнениеот dzak » 29 Авг 2018, 11:11

Това предложение няма да реши проблема.
Не е проблем, че се сменят карти. Той се състои, че даден админ Х си избира карта, на която на него му се играе.
Решение е за мен да се пуска следващият мап.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: [GunGame] Автоматичен вот

Мнениеот Faster » 29 Авг 2018, 11:16

Било е обсъждано и преди , проблема е че 90% натискат 1 .
Второ : Играчите няма как да знаят всички карти по имена , дори и админите не го знаят , знаят най играните .
Трето : С този начин има вероятност да се въртят 10 карти .

Недоволни е имало и винаги ще има и този начин няма да промени ситуацията.

Лек ден !
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: [GunGame] Автоматичен вот

Мнениеот BeTePuHaP » 29 Авг 2018, 11:46

BUNNY то и сега се играят едни и същи. Това ще внесе разнообразие в геймплей-а. Впечатление ми прави, че всички играят мирно и тихо, докато не влезе някой админ и започнат да го натискат за вот. Така няма за какво да мрънкат, защото вота вече е минал.
Другия вариант е всички играят мирно и тихо, влиза админа, преценява, че картата не е подходяща и сменя. Когато е минал вота, няма да има основание да сменя, защото хората са си я избрали. Това са ми аргументите dzak.
Иначе да, винаги ще има недоволни. И аз съм недоволен, че не съм виждал повече от половината карти в GunGame, но никога не съм сменял за да си угодя! Даже ми е по интересно на нова (за мен) карта, докато я разуча и т. н.
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: [GunGame] Автоматичен вот

Мнениеот dzak » 29 Авг 2018, 12:11

BeTePuHaP написа:...
Другия вариант е всички играят мирно и тихо, влиза админа, преценява, че картата не е подходяща и сменя. Когато е минал вота, няма да има основание да сменя, защото хората са си я избрали. Това са ми аргументите dzak.

Защо така мислиш - лаг, "голяма карта", играна преди 15 минути (аз бях вътре, ама излезнах и сега влизам). Оправдания винаги може да се намерят.
Да, бъгса е допълнил, че автоматичния вот няма да даде това разнообразние, защото ще се играе 1 карта през 1-2 мапа (стига да я има в цикъла). Така може и 3 карти да се въртят цял ден, защото винаги присъстват във вота.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: [GunGame] Автоматичен вот

Мнениеот BeTePuHaP » 29 Авг 2018, 12:19

Няма да повтаря играна карта следващите 10 цикъла например.
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: [GunGame] Автоматичен вот

Мнениеот Faster » 29 Авг 2018, 21:03

Ветеринар играл съм така , става по - голямо мазало . Ако не по - голямо мазало поне същото положение . Лично аз съм предлагал това преди време , по - добре да си се въртят картите , виж друго е по - добра идея да има rtv плъгин , когато няма админ да се пише в чата rtv и тогава да излиза вот , след това 4 минути някъде не позволява нов вот така при определен брой играчи ако дадат rtv ще излезе , ако не се достигне този брой няма има смяна на картата и така ако харесващите картата са повече от не харесващите картата си остава . Това ми се струва по - добре като идея .
https://cs-bg.info/plugin/697/
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: [GunGame] Deagles Map Management v3.23 plugin by BUNNY

Мнениеот BeTePuHaP » 29 Авг 2018, 22:36

Тогава нека това е начина за смяна, независимо има или няма админ онлайн. Така винаги мнозинството ще печели (clap)

пп.
dzak ми разясни най-общо проблема с плъгина при моето предложение. Това го прави напълно неприложимо :S
Последна промяна BeTePuHaP на 29 Авг 2018, 22:54, променена общо 1 път
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: [GunGame] Deagles Map Management v3.23 plugin by BUNNY

Мнениеот Siska » 29 Авг 2018, 22:43

RTV ми се струва добра идея :)
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: [GunGame] Deagles Map Management v3.23 plugin by BUNNY

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 30 Авг 2018, 19:17

играл съм с ртв и повечето играчи не знаят какво се пише и как да дадат вот за карта и другите започват да натискат лапетата и да ги хокат.Айде бе калъф напиши ртв и дай вот 1 глас ни трябва ,и даже до псувни се стига.Няма смисъл при положение ,че 90 % от времето има админ онлайн
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Следваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта