Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Да изтрием ли целия лист с карти

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Да изтрием ли целия лист с карти

Мнениеот Faster » 05 Окт 2018, 19:17

Предлагам да изтрием целия лист с карти в GunGame .
От един месец обсъждаме една темичка , че се въртят едни и същи карти и точно , когато помисля , че имаме напредък се почва с някой който казва , че не му пречи да върти едни и същи малки карти ( за да имало хора ) . Хора има и като си вървят по списъка и аз смятам , че повечето сменят защото просто не им харесва някоя карта . В това число изключвам head само . За това да улесним колегите с тоя вот да оставим тези 10 играни МАЛКИ картички и да видим , дали пак ще имаме причини за вот и колко ще се пълни сървъра .
Имаме правило да не се сменя карта при пълен сървър , това не означава нищо .
Темата я пиша сериозно и в общия форум за да може и играчите да се включат , че все те са на устата ни , като причина да сменяме картите .
Нека най - накрая се вземе решение с тези вотове , защото другата тема явно не се следи и излезе , че няколко човека само се оплакваме и сме незначителни явно .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Да изтрием ли целия лист с карти

Мнениеот Escape » 05 Окт 2018, 20:17

Абсолютно съм съгласен с Бойко.
Останалото е: Повечето админи в ГГ сървъра не са от вчера и знаят кои карти биха се харесали и кои, не. Оставете админа сам да преценява кога да пусне вот или кога да смени дадена карта, просто защото знае, че тя няма да се хареса на играчите.
Сложете едно правило, че това се прави по преценка на админа и толкова.
Тоя сменил, оня сменил при вот на четирима, при сървър с 10-15 играчи и т.н. Играчите не са длъжни, а и не знаят всички карти. Админа решава кои три, четири карти да вотне или директно да смени, край. За това е там.
Относно списъка ви с карти, така си е много добре.
Последна промяна Escape на 05 Окт 2018, 20:23, променена общо 1 път
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: Да изтрием ли целия лист с карти

Мнениеот KoKaL » 05 Окт 2018, 20:22

Честно казано, ми писна да играя едни и същи карти !!!

Сериозно.

Изказвам се като потребител, а не като админ.

Промени трябва да има, ако не искаме празен сървър.
Мисля че като за начало mapcycle-a трябва да се промени задължително!

Вота да се намали до абсолютния минимум, да се прилага само ако се наложи. Винаги има ревящи за fest и zima_dust, и ако трябва да ги послушам ще играем fest_forever.
Днес пак някой админ даде вот при положение че има 10 човека в сървъра. Картата не беше голяма, но даде вот.

Докога колеги ще правим каквото си искаме? Злоупотребявате с правата си.

Друго няма , то вече темата с картите и вота се изтърка, и е време за някакви по-генерални промени по въпроса.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Да изтрием ли целия лист с карти

Мнениеот Escape » 05 Окт 2018, 20:26

"Докога колеги ще правим каквото си искаме? Злоупотребявате с правата си."

Точно, кратко и ясно. Но сега ще бъдеш "оплют" нали си го знаеш :)
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: Да изтрием ли целия лист с карти

Мнениеот headbreaker » 05 Окт 2018, 21:29

Аз мисля че вота трябва да става само по преценка на админа няма как да оставиш голяма карта при положение че има 4 5 човека и да чакаш сървара да се напълни това означава сървара да бъде в застои Аз като админ съм поел отговорност когато присъствам в сървара по някакъв начин да направя така че да се напълни с повече хора и започвам първо да им пускам малки карти които са наи харесвани докато почне да се пълни сървара като се напълни вече няма проблем да си върват картите подрет
Аватар
headbreaker
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 98
Регистриран на: 07 Дек 2014, 11:21
Име в игра: headbreaker
Skype: usmen_92

Re: Да изтрием ли целия лист с карти

Мнениеот Faster » 05 Окт 2018, 21:54

headbreaker написа:Аз мисля че вота трябва да става само по преценка на админа няма как да оставиш голяма карта при положение че има 4 5 човека и да чакаш сървара да се напълни това означава сървара да бъде в застои Аз като админ съм поел отговорност когато присъствам в сървара по някакъв начин да направя така че да се напълни с повече хора и започвам първо да им пускам малки карти които са наи харесвани докато почне да се пълни сървара като се напълни вече няма проблем да си върват картите подрет


Съгласен съм с теб , но когато е от 10 човека на горе както днес смени картата един колега , не е ли то пълен достатъчно сървъра , а картата беше и средна на размер .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Да изтрием ли целия лист с карти

Мнениеот MORTAL » 08 Окт 2018, 08:20

На мен ми е писнало от смяна на картите. Когато сменят някоя карта, ако не ми хареса, а това е в 99% от случаите, се махам и си пускам Mortal Kombat XL. При положение, че в сървъра рядко има повече от 16 човека -> статистика за 30 дни назад, каква е логиката да се пусне меле карта, като rukojop, fixi_punki, zima_dust, fest, pool, strelbak, rusworld?! Винаги от тези 16, ще има 2-3 които ще искат вот, и админа ще пусне някоя от тези карти. Колегите които сменят картите (те са само 2ма по мое наблюдение), го правят, цитирам "за да се напълни сървъра". Е 16 човека има вътре, колко още искате да влязат?! Заека я е пуснал тази тема, не за да се махат карти, а за да се видите какво се случва.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Да изтрием ли целия лист с карти

Мнениеот Admin » 08 Окт 2018, 10:26

Един пример от вчера, пак имаше 15 - 16 човека, започна карта която не се харесва, не я смених, точно заради тази тема, познайте колко останахме след това?! Точно 4 в игра и 1 спец, не го махнах, защото си каза в прав текст, че тая карта не я харесва, след като свърши картата, смених на играна карта и сървъра пак се наплъни. Пак ми кажете, че не е правилна смяната.
Набелязах две карти за махане и сега ще ги изтрия.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Да изтрием ли целия лист с карти

Мнениеот headbreaker » 08 Окт 2018, 11:40

Трябва ли админ да попадне на такава ситуация за да се разбере че тук не сме станали админи за да правим собствения си кеф от години сме колеги и мисля че доло горе вече трябва да сме опознали поведението на играчите и да разберем че когато дадена карта се отхварля или нее подходяща за 5 10 човека или повече трябва да се смени и то само по преценка на админ аз мисля че няма нужда да чакаме някои да напише че иска вот а да реагираме колкото се може по бързо да пуснем вот с наи добрите карти да задържим хората в сървара то винаги ще има 1 2 ма които това няма да им се хареса но заради тея 1 2 рискуваме да изгубим 10 12 човека струва ли си ? съгласен съм с мортал има 1 2 админа които сменят картите единиа съм аз и винаги когато присъствам в сървара и виждам че когато дадена карта не е подходяща да аз винаги сменям картата но не го правя заради собствен кеф напоследък след последната тема която имаше за смяна на картите аз спрях да сменям карти за да се направи някакав извод и да видим кои е правилният вариант които трябва да приложим
Аватар
headbreaker
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 98
Регистриран на: 07 Дек 2014, 11:21
Име в игра: headbreaker
Skype: usmen_92

Re: Да изтрием ли целия лист с карти

Мнениеот MORTAL » 08 Окт 2018, 12:59

Не говоря просто за смяна на картата, посочил съм точно кои карти са избирани при вота. Да се пусне zima_dust или някоя от другите малки карти които посочих, при 16 човека в игра, става такава лудница вътре, че ако влезе хакер, никой няма да му обърне внимание. Идеята ми е, да се пускат карти с големината на snow, а не тези които са за 4 играча.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Следваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта