Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Страхотна карта за Gungame

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Страхотна карта за Gungame

Мнениеот roundup » 20 Ное 2018, 01:51

Картата е мега тъпа, същата като фест.Играл съм я и аз и не мога да кажа, че ми допада, защото не обичам малки мапчета.Но тука повечето хора(най-вече админите) обичат винаги да дават вотове за малки карти и да ги играят съответно, така че няма да се учудя и тази да я добавите.

И малко оффтопик да добавя: От кога чакам да видя форумна битка между fox и 7 :д
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: Страхотна карта за Gungame

Мнениеот MORTAL » 20 Ное 2018, 09:36

Тази карта е от тип "гърмялници", аз така им викам, понеже играя със звук на слушалки и като се пусне такава карта става лудница. Това fest, zima_dust и rukojop са ми от най-омразните карти. Като се пусне такава, ако има друг админ, а то има, защото обикновено той я пуска (Yordan, Redbull, Admin, Headbreaker), аз отивам в Д2 докато мине картата, а това е 3-4 минути. На такава карта, ако влезе някой с аймбот, ще стигне до mp5 докато админа се усети, после оня ще си спре хака, пък върви го стигай... Но за 3:3 картата става. Ако са повече хора, трябва по-голяма. Редбул я е предложил още на 26.05.2018 г., но вероятно още не е добавена.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Страхотна карта за Gungame

Мнениеот Admin » 20 Ное 2018, 10:38

Faster написа:Картата съм я предложил и тук 19.Октомври , но мисля , че малко обърнаха внимание дано ти имаш по - голям успех
viewtopic.php?f=78&t=9964

Тук си прав, позабравих, че има карти за махане и за добавяне. Сега ще добавя тази а другите ще ги видя уикенда.
Не е нарочно, но ангажиментите се увеличават и така.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Предишна

Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта