Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Страхотна карта за Gungame

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Страхотна карта за Gungame

Мнениеот Fox veteran » 19 Ное 2018, 21:32

https://www.17buddies.rocks/17b2/View/M ... _lode.html
Картата е страхотна ,от типа gg fest e !
Аватар
Fox veteran
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 63
Регистриран на: 02 Ное 2015, 18:32
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Страхотна карта за Gungame

Мнениеот TORCH » 19 Ное 2018, 21:57

Картата излглежда добра и според мен ще се играе много
Аватар
TORCH
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 74
Регистриран на: 16 Юли 2016, 11:00
Име в игра: :)

Re: Страхотна карта за Gungame

Мнениеот Faster » 19 Ное 2018, 22:01

Картата съм я предложил и тук 19.Октомври , но мисля , че малко обърнаха внимание дано ти имаш по - голям успех
viewtopic.php?f=78&t=9964
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Страхотна карта за Gungame

Мнениеот KoKaL » 19 Ное 2018, 22:06

Не е зле да я пробваме, може да стане любима на играчите.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Страхотна карта за Gungame

Мнениеот Faster » 19 Ное 2018, 22:23

IA3I написа:Ама сте и вие :) Като ме игнорирате няма да промените факта че тая карта като се появиш и се завъртиш вече има някой с/у теб което е проблем за определени сървъри. Фукайки се по цял ден колко сте разбиращи от цс хич не върви да игнорирате този ФАКТ ! Мен може - нп :) аз съм свинал - преди когато всички не нападаха беше много по-зор.

Картата не е подходяща да сървъри с respawn защото е ПРЕКАЛЕНО открита - излагате се като повтаряте че е хубава че и дори ще се хареса много видиш ли - ще стане любима...
Тоя сървър най-накрая от най-популярен ще го сринете защото се замисляте единствено какво на вас би ви харесало ;)

Ако нямаше следваща стъпка - борд на директорите - до сега да се е случило... Пробвайте да се надвърлите като мислите какво би се харесало на всички или на повечето не на вас !


Приятелю , вчера играх в гг ТП една карта , кяото е по - противна и от тази , не я знам по име имаше някакви кашони които делят двата отбора и само един единствен отвор ако мога така да го нарека и всеки седнал и чака там , отбор CT беше на пистол ония вече към края , добре че бяха слаби играчите и с нож като ги подпуках накрая CT победиха иначе обречени си бяха . За това , че това си е злато направо .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Страхотна карта за Gungame

Мнениеот Faster » 19 Ное 2018, 22:33

IA3I написа:Да тази и аз имах малки предразсъдъци но всъщност се оказа популярна (популярна карта - такава от която не излизат хората която е пуснеш)

(y) така е сървъра беше пълен на нея , но после вместо да го напълня ги поотупах и излязоха :D
Веднъж да се почувствам като силен играч :D
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Страхотна карта за Gungame

Мнениеот Faster » 19 Ное 2018, 22:42

IA3I написа:Еее не си попаднал на правилните хора - имаме си 3-4ма които си стрелят добре... и ако се разпределят добре могат да създадат интрига. Всъщност огромен % от игрите там са gg за разлика от mggg където огромен % от игрите са - един се е откъснал напред много никой не прави нищо и той си и печели картата и играта е тъпа ;)

Вчера ми беше интересно , играх до високи левели на единия отбор после влизах при слабия и от пистол ги дигах на горе и обратното :D Както казах играл съм много с двоен скок и ми е мега лесно и с новата машина да коля , играх 99% нож :D
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Страхотна карта за Gungame

Мнениеот Siska » 19 Ное 2018, 23:16

Става , ако искате пробвайте. Но по принцип на ггтп има други хубави карти , които ще ги прехвърлим към гг.
Пробвайте и с тази , ако искате. Аз съм - За . (blush)
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Страхотна карта за Gungame

Мнениеот Faster » 19 Ное 2018, 23:19

IA3I написа::) Мдам виж там във админския форум бях описал че това всъщност е ултимейта - да дърпаш и 2та отбора (всеки път почти успявам да го направя - все по трудно и по-трудно става - мн хора почнаха да влизат) и така до края когато дори можеш да си позволиш да си от загубилия отбор. Точно по този начин ( е и не само ) се забавлявам от месеци и ви викам елате много е яко ама вие сте... Вие сте такива хора че бихте игнорирали цял сървър само защото някой конкретен го е направил или някой е вътре или нещо такова... Това е егоистично от ваша страна защото мислите за собственото си благо а не за просперитета на МГ. НО те невъзможни неща не стават - ако решите да се надвърлите и да опитате ще зарежете mggg - всеки сам решава ;) аз моя избор го направих вече

Предпочитам да съм от падащия отбор , по - интересно ми е защото е малко по - трудно . А и като знам , че съм дигнал аз отбора който е спечелил какво значение има , че не съм бил , то си е половин победа :D
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Страхотна карта за Gungame

Мнениеот Fox veteran » 20 Ное 2018, 00:51

Знаеш ли едно нещо IA3I щом съм дал даден карта ,значи тя пълни сървара и е много добра ,до сега не съм давал карти които да не се играят ! А колкото до картата ,не си забелязал ,че има нещо различно от фест мапа ?Стълби и рампи има и на четирите стени и можеш да се предвижваш ,където си искаш и колкото си искаш и най важното е, че те пуска на три нива !
Аватар
Fox veteran
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 63
Регистриран на: 02 Ное 2015, 18:32
Име в игра: fox
Skype: fox

Следваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта