Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Анкета с предложения за ПРЕМАХВАНЕ на карти

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кои карти искате да ПРЕМАХНЕТЕ

Анкетата свършва на 16 Яну 2020, 10:28

1. gg_skyscraper_roof
6
13%
2. gg_snow_fight
2
4%
3. gg_pace
5
11%
4. gg_outness
2
4%
5. gg_legacy
8
17%
6. gg_piratas_das_caraibas
5
11%
7. gg_gardenworld
4
9%
8. gg_gamerock
7
15%
9. gg_fy_pool_day
2
4%
10. gg_fy_tournament
5
11%
 
Общо гласове : 46

Re: Анкета с предложения за ПРЕМАХВАНЕ на карти

Мнениеот Siska » 09 Яну 2020, 23:22

Ganya написа:Басейнът има няколко варианта, а този намирам за най-симпатичен. По-скоро да си иде някой от другите, двуетажните.


Двуетажният басейн много ме дразни, обаче го пазим уж за пълен сървър.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Анкета с предложения за ПРЕМАХВАНЕ на карти

Мнениеот MORTAL » 10 Яну 2020, 08:42

Siska написа:
Ganya написа:Басейнът има няколко варианта, а този намирам за най-симпатичен. По-скоро да си иде някой от другите, двуетажните.


Двуетажният басейн много ме дразни, обаче го пазим уж за пълен сървър.

То и големите карти пазим за пълен сървър, но като дойде някоя от тях и сървъра се опразва. Ама така сме научили потребиелите - vote, vote, vote. Ако навремето не бяхме сменяли карти, сега нямаше да го има този проблем. Но не е само това фактора. Когато аз почнах да играя тук, мисля че беше края на 2011 г, или началото на 2012 г. Тогава играта все още беше много популярна. Сега вече не е точно така. Играят се други игри, останали сме шепа хора, които все още играем тази класика. Има само няколко БГ сървъра, в които май има повече хора, но за друг ГГ сървър не съм чувал да има. Но ако имам време, ще потърся и ще видя дали има хора в него, и ако има - защо са там. Може би е въпрос на реклама (boost)
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Анкета с предложения за ПРЕМАХВАНЕ на карти

Мнениеот Bpar » 10 Яну 2020, 10:11

Моля, не махайте басейните!

Гласувах за тези:

gg_skyscraper_roof
gg_pace
gg_outness
gg_legacy
gg_piratas_das_caraibas
gg_gamerock
Аватар
Bpar
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 18
Регистриран на: 11 Юли 2015, 08:11
Местоположение: София
Име в игра: Bpar

Re: Анкета с предложения за ПРЕМАХВАНЕ на карти

Мнениеот hehehe » 10 Яну 2020, 22:40

не махайте нито един от тея, всичките са хубави и поради вашите вотове нон стоп ,повечето от тези карти не са играни от не знам кога :Д
hehehe
Gold V.I.P.
Gold V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 18
Регистриран на: 05 Дек 2018, 11:08
Име в игра: asafdsfds

Re: Анкета с предложения за ПРЕМАХВАНЕ на карти

Мнениеот Siska » 13 Яну 2020, 16:26

hehehe написа:не махайте нито един от тея, всичките са хубави и поради вашите вотове нон стоп ,повечето от тези карти не са играни от не знам кога :Д


И на мен ми се струва, че е по-добре да се махнат картите , които са за спешно махане поне от две години, а да се оставят хубавите карти. Лесно е !!! Просто махаме тъпите карти , които никой не играе , добавяме новите към 15 карти някъде са и естествено махаме и повтарящите се карти. Това се прави точно за един ден... Тръгнахте да разтягате локуми сега месеци наред. Едно и също ще продължава да се повтаря , докато не се свърши работата , която е за един ден , както написах вече.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Анкета с предложения за ПРЕМАХВАНЕ на карти

Мнениеот MORTAL » 14 Яну 2020, 11:08

hehehe написа:не махайте нито един от тея, всичките са хубави и поради вашите вотове нон стоп ,повечето от тези карти не са играни от не знам кога :Д

Съгласен съм
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Анкета с предложения за ПРЕМАХВАНЕ на карти

Мнениеот Masta_Killa » 14 Яну 2020, 13:27

току що бяхме 7-8 човека в сървъра. Включи се тъмна карта (gg_solid_cs16), попитах дали искат вот и 1-2 казаха не, останалите не отговориха. Оставих картата. Понеже аз не виждх нищо на тази карта, и не ми се иска да си разкалибрирам монитора, излязох. А това е резултата в момента - https://prnt.sc/qngi2h , от играчите и помен няма. Мислите ли, че е по-добре да обясняваме на играчите как да си оправят нсастройките на видео карите/мониторите, за да играят на тъмни карти? или е по добре да се махнат, когато повечето играчи не ги харесват?
Последна промяна Masta_Killa на 14 Яну 2020, 13:34, променена общо 1 път
Аватар
Masta_Killa
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 142
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:06
Име в игра: Masta_Killa
Skype: -

Re: Анкета с предложения за ПРЕМАХВАНЕ на карти

Мнениеот TORCH » 14 Яну 2020, 13:32

+1 не веднъж и при мен се е случвало.
Аватар
TORCH
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 74
Регистриран на: 16 Юли 2016, 11:00
Име в игра: :)

Re: Анкета с предложения за ПРЕМАХВАНЕ на карти

Мнениеот Siska » 14 Яну 2020, 14:35

Masta_Killa написа:току що бяхме 7-8 човека в сървъра. Включи се тъмна карта (gg_solid_cs16), попитах дали искат вот и 1-2 казаха не, останалите не отговориха. Оставих картата. Понеже аз не виждх нищо на тази карта, и не ми се иска да си разкалибрирам монитора, излязох. А това е резултата в момента - https://prnt.sc/qngi2h , от играчите и помен няма. Мислите ли, че е по-добре да обясняваме на играчите как да си оправят нсастройките на видео карите/мониторите, за да играят на тъмни карти? или е по добре да се махнат, когато повечето играчи не ги харесват?


Тази карта си е за махане много отдавна. И не е само тя. Сега с локумите , обаче няма махане месеци наред.
Само ми е много чудно защо ви е тъмна картата. Аз не правя никакви допълнителни настройки никъде и пак не ми е тъмна. Много странна работа. (think)
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Анкета с предложения за ПРЕМАХВАНЕ на карти

Мнениеот Bpar » 14 Яну 2020, 17:54

Подкрепям Мастъра - бях по това време в сървъра и наистина денем тази карта трудно се играе. Особено в по-светла стая направо е невъзможно.
Аватар
Bpar
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 18
Регистриран на: 11 Юли 2015, 08:11
Местоположение: София
Име в игра: Bpar

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта