Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

(11-20 ) Анкета с предложения за ПРЕМАХВАНЕ на карти

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

(11 - 20 ) Анкета с предложения за ПРЕМАХВАНЕ на карти

Анкетата свършва на 23 Яну 2020, 21:35

11. gg_js_city_office
2
17%
12. gg_fy_snow_boom
1
8%
13. gg_funtimes
2
17%
14. gg_33_mario
2
17%
15. gg_fy_simpsons
1
8%
16. gg_battlefield
1
8%
17. gg_fy_granja
0
Няма гласували
18. gg_mini_snow_fight
0
Няма гласували
19. gg_fy_dinoiceworld
0
Няма гласували
20. gg_yhea
3
25%
 
Общо гласове : 12

Re: (11-20 ) Анкета с предложения за ПРЕМАХВАНЕ на карти

Мнениеот Masta_Killa » 23 Яну 2020, 13:37

Faster написа:
Masta_Killa написа:
Faster написа:Днес анкетата свършва, довечера ще има нова. За сега както върви, тези карти ще останат.
Хубав ден!

Аз така и не разбрах при какви резултати картите са годни за махане ?


Тука реално има 12 вота в сравнение от 4о+ в старата. Има ли смисъл да предлагам карта с 4 гласа за махане,. Виждам, че много хора мрънкате спрямо трудът по темите, искате промяна в картите и рецеклиране до там не се прави нищо или почти нищо. Реших да намеря време поне за това и да си отлагам други неща до колкото мога, а отсреща 1- 2 ма доволни, от останалите хейт. Няколко пъти виждам написано, че от темите нямало смисъл. Щом няма ма смисъл ще преценя дали да ородължавам да правя друго за гънгейм.
Хубав ден!


Според мен, анкетата в този и вид няма никакъв смисъл, защото дори ти не знаеш колко хора са гласували дори. 12 вота може да са направени от 3-ма човека. Както и предните 40+ може да са направени от 40 или от 4 човека. От това няма как да се прецени, коя става и коя не става за махане. АКо 40 човека са гласува ли за маъхане на карта 7 пъти - това си е ммного малък процент. Мисля, че може да се направи както каза Мортал - на всеки админ му се дават 20-30 карти и той предлага за махане от тях, въз основа на това дали се харесва и дали има недостатъци.
Аватар
Masta_Killa
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 142
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:06
Име в игра: Masta_Killa
Skype: -

Re: (11-20 ) Анкета с предложения за ПРЕМАХВАНЕ на карти

Мнениеот Siska » 23 Яну 2020, 13:46

Маста, ти беше направил най-хубавата анкета за махане на картите, но там що не гласувахме не знам. Аз лично разбрах , че си го направил това нещо съвсем на скоро. А колкото до темата фастъре няма никакъв "хейт". Не можах да разбера само какво ти пречеше да отделиш вместо 30 седмици, просто един ден, защото толкова е нужно , за да се махнат картите. Спешно трябва да се изчисти списъка от повтарящи се карти и още по-спешно трябва да се добавят новите около 20 карти. Това е !!!

ПП : а ти си тръгнал да предлагаш най-хубавите карти за махане...
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Предишна

Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


cron