Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за цикъла на картите в ГГ от nejna mumiq

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение за цикъла на картите в ГГ от nejna mumiq

Мнениеот nejna mumiq » 24 Апр 2020, 16:39

MORTAL написа:О, абсолютно съм против махането на предложените карти от сървъра. Та то ако се махнат те, ще останат само подобните на pool, snow и карти за двама играча като fest и zimadust. Особено пък сега по време на тази чудна карантина, когато в сървъра има много хора, няма нужда да се махат тези хубави карти които са предложени за махане. Интересни карти са, имат места за криене, за катерене и стрелба от високо и т.н. GunGame е игра и на стратегия, не е само стрелба.

Е, айде сега :) Остават близо 250 карти. Ако останат и тези 25, няма да направят сървъра по-предразполагащ :) 50% от картите в списъка дори не се знаят, нито от админи, нито от играчи. Преглеждах всяка една по отделно, пълно е с чудесни карти за криене и катерене, и никак не са малко. MORTAL, прегледай ги и ти, ако искаш.
Както писах в началото, подбрала съм тези, които по мои наблюдения не се харесват от играчите, или лагват или просто са с кофти графика. Повечето само Антонио иска да ги играе :))

Дайте да не се впускаме в безсмислени дискусии.
Можем ли да направим една анкета? Така ще е най-лесно. Кажете и дали предложеният от мен принцип на подредбата ви се струва добър, и да приключваме с темата, за да може demon евентуално да премине към обновяването.
Аватар
nejna mumiq
 
Предупреждения: 0
Мнения: 244
Регистриран на: 09 Юни 2011, 21:35
Име в игра: nejna mumiq
Skype: ...

Re: Предложение за цикъла на картите в ГГ от nejna mumiq

Мнениеот MORTAL » 27 Апр 2020, 10:16

Да, нека се обнови подредбата на картите с тази която предлагаш, но нека не се махат карти, поне за сега.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за цикъла на картите в ГГ от nejna mumiq

Мнениеот nejna mumiq » 27 Апр 2020, 17:00

(y) И понеже, който има отношение по темата, явно се изказа, май няма смисъл повече да стои отключена. (talk)
Аватар
nejna mumiq
 
Предупреждения: 0
Мнения: 244
Регистриран на: 09 Юни 2011, 21:35
Име в игра: nejna mumiq
Skype: ...

Re: Предложение за цикъла на картите в ГГ от nejna mumiq

Мнениеот Siska » 27 Апр 2020, 18:31

22, 23, 24 стават за игра също. Тази също не е лоша gg_iceage2...

Но не е лошо да се махнат другите. Даже и тези може. Така ще се почне от някъде да се намаля списъка. Много карти има , а има и други за махане. Видяхте и на турнирчето, че хората предпочитат малките карти , а тези огромните не се играят изобщо от години.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Предложение за цикъла на картите в ГГ от nejna mumiq

Мнениеот dzak » 27 Апр 2020, 21:04

Кой ще играе толкова много карти? Максимум 10-15 карти, няма кой да ги играе другите. Без да се лъжем, 90 % искат fest и snow подобните.
Аз искам и едно inferno на gungame, ама няма как да се случи. Не може да се угоди на всички.
Играят се максимално тази десетина карти, всичко друго подлежи на вот и след това като се наруши цикъла се повтарят пак тези няколко карти.
Офтопик:
Прекалено много време отделяте за това, не може да угодите на всики, повтарям се. Просто оставете тия 15-на карти и приключете тази безкрайна тема, от колко години се мъчите...
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложение за цикъла на картите в ГГ от nejna mumiq

Мнениеот nejna mumiq » 29 Апр 2020, 18:43

dzak написа:Прекалено много време отделяте за това, не може да угодите на всики, повтарям се. Просто оставете тия 15-на карти и приключете тази безкрайна тема, от колко години се мъчите...

Щото е ужасно затормозяващо като искаш да си вършиш админските задължения, човек... А тия задължения не включват само да банваш и да гагваш.
В тоя смисъл, не съм съгласна, че 15 карти са достатъчно. Тогава ще превърнем ГГ сървъра в dust2 only сървър (shake). Доста хора играят по 4-5 часа на ден и ако се въртят постоянно толкова малко карти, просто ще си търсят друго място за игра. А ако картите са подредени по големина, мисля че динамиката ще се промени.
Но в крайна сметка, както решите.
Аватар
nejna mumiq
 
Предупреждения: 0
Мнения: 244
Регистриран на: 09 Юни 2011, 21:35
Име в игра: nejna mumiq
Skype: ...

Re: Предложение за цикъла на картите в ГГ от nejna mumiq

Мнениеот Siska » 30 Апр 2020, 00:22

nejna mumiq написа:
dzak написа:Прекалено много време отделяте за това, не може да угодите на всики, повтарям се. Просто оставете тия 15-на карти и приключете тази безкрайна тема, от колко години се мъчите...

Щото е ужасно затормозяващо като искаш да си вършиш админските задължения, човек... А тия задължения не включват само да банваш и да гагваш.
В тоя смисъл, не съм съгласна, че 15 карти са достатъчно. Тогава ще превърнем ГГ сървъра в dust2 only сървър (shake). Доста хора играят по 4-5 часа на ден и ако се въртят постоянно толкова малко карти, просто ще си търсят друго място за игра. А ако картите са подредени по големина, мисля че динамиката ще се промени.
Но в крайна сметка, както решите.


15 са много малко разбира се, той дзак сигурно го пише примерно това нещо, а не буквално. С толкова малко карти ще стане страшно еднообразие. С 300 карти обаче също става еднообразие , защото не е възможно да се пускат карти от толкова голям списък. Направих "1000" предложения за оправяне на проблема , но нито едно не беше прието. Дори когато имаше мнозинство за предложението пак нищо не се случи. Освен това би трябвало на всеки да му е ясно ,че еднообразието идва от нас самите , от екипа. Ние го правим поради различни причини. Къде не можем и няма време за пускане на други карти , къде просто нашите админи харесват едни и същи малки карти... И случайните играчи ги харесват, защото това е чара на гънгейм, но това не е причина за еднообразието. Има хиляди малки карти , защо не ги играем ? Повтаря се едно и също , защото ние пускаме едно и също. Намалете списъка или дайте време за пускане на карта... Друг начин не знам, освен един последен - да се забрани смяната на карти, което знаем , че също няма да стане. И ако не се вземат мерки еднообразието ще продължи вечно... Да не забравя и най-важното : Аз тези неща ги пиша от около 2 години и все още няма промяна...
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Предложение за цикъла на картите в ГГ от nejna mumiq

Мнениеот nejna mumiq » 30 Апр 2020, 02:38

Siska написа:С 300 карти обаче също става еднообразие , защото не е възможно да се пускат карти от толкова голям списък. Направих "1000" предложения за оправяне на проблема , но нито едно не беше прието. Дори когато имаше мнозинство за предложението пак нищо не се случи. Освен това би трябвало на всеки да му е ясно ,че еднообразието идва от нас самите , от екипа. Ние го правим поради различни причини. Къде не можем и няма време за пускане на други карти , къде просто нашите админи харесват едни и същи малки карти... И случайните играчи ги харесват, защото това е чара на гънгейм, но това не е причина за еднообразието. Има хиляди малки карти , защо не ги играем ? Повтаря се едно и също , защото ние пускаме едно и също. Намалете списъка или дайте време за пускане на карта... Друг начин не знам, освен един последен - да се забрани смяната на карти, което знаем , че също няма да стане. И ако не се вземат мерки еднообразието ще продължи вечно... Да не забравя и най-важното : Аз тези неща ги пиша от около 2 години и все още няма промяна...

Съгласна съм, че 300/250 също са много, но смятам, че всички, които биха останали в сървъра след опресняването на списъка, са яки. Това не значи, че не можем да се простим и с някои от тях.
Но наистина, човек не може да запомни достатъчно много карти, особено тези, които не се въртят често. Затова си мисля, че систематизираната подредба е ключова и бих предложила да пробваме с нея известно време, пък да видим.
Поне тази промяна се надявам да се въведе.
Иначе за изключването на смяната не съм сигурна. Ако имаме добре подбран и подреден списък, да, но при сегашните условия мисля, че ще е в минус.
Siska, какво точно е било твоето предложение преди?
Аватар
nejna mumiq
 
Предупреждения: 0
Мнения: 244
Регистриран на: 09 Юни 2011, 21:35
Име в игра: nejna mumiq
Skype: ...

Re: Предложение за цикъла на картите в ГГ от nejna mumiq

Мнениеот Siska » 30 Апр 2020, 15:37

1. Подредба на картите
2. Премахване на повтарящите се
3. Драстично съкращаване на списъка (най-много 100-120 карти и даже и те са много)
4. А моето предложение беше с толкова много карти да се увеличи времето за така наречената загрявка , за да можем да разлистваме менюто с карти. Сега няма време затова. И освен , че много хора харесват само пет карти и ги въртят , също и времето не е достатъчно. Дори и да искаме да пуснем друга карта , докато разлистваме списъка играта вече е почнала и хората си играят или пък си излизат. И понеже ми е невъзможно да пускам карти , а и те не се харесват , затова и аз пусках едни и същи, докато не ми омръзна и спрях да сменям карти. И накрая спрях и да влизам в този сървър , защото не понасям еднообразието.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Предложение за цикъла на картите в ГГ от nejna mumiq

Мнениеот nejna mumiq » 30 Апр 2020, 22:42

Ооо, напълно "за" увеличаването на времето за загрявка съм!
Ами айде в дискорд да видим кои други карти могат да се махнат, в списъка на Masta_Killa повечето ги има със снимка. Готова съм пак да направя разбор, стига да не си играя само аз :)
Аватар
nejna mumiq
 
Предупреждения: 0
Мнения: 244
Регистриран на: 09 Юни 2011, 21:35
Име в игра: nejna mumiq
Skype: ...

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта