Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Gun Game : Нови карти - предложения

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Gun Game : Карти - предложения

Мнениеот Siska » 23 Юни 2022, 03:04

Тази карта ми се вижда хубава за гънгейма :
https://gamebanana.com/mods/346891
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Gun Game : Карти - предложения

Мнениеот Ganya » 23 Юни 2022, 10:59

Siska написа:Тази карта ми се вижда хубава за гънгейма :
https://gamebanana.com/mods/346891


ЗА
Аватар
Ganya
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 92
Регистриран на: 09 Фев 2017, 00:09
Име в игра: Ganya

Re: Gun Game : Карти - предложения

Мнениеот Faster » 05 Сеп 2022, 14:40

G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Gun Game : Карти - предложения

Мнениеот Siska » 27 Сеп 2022, 11:35

Ето още една интересна карта :
https://all-cs.ru/cs16/maps/gg/gg_js_street.html

А горните има ли ги на сървъра вече ? А тази над тях ?
Трябва да си отбележим кои са одобрени , кои не са...
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Gun Game : Карти - предложения

Мнениеот Admin » 27 Сеп 2022, 12:06

Уикенда ще ги добавя, не ми остана време предния.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Gun Game : Карти - предложения

Мнениеот TheWitch » 14 Окт 2022, 17:15

Дали успя да ги добавиш?
https://how.bg/ - тук ще намерите отговори на всички въпроси, които Ви интересуват :)
Аватар
TheWitch
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Сеп 2017, 05:51
Име в игра: ТхеШитцх
Skype: Iva_lom2

Re: Gun Game : Карти - предложения

Мнениеот Admin » 15 Окт 2022, 08:49

Добавени нови карти:

dm_helga_mini
fy_dustarea
gg_desert
gg_dusty_identy
gg_js_street
gg_revolucion
gg_seaside

Коментирайте кои Ви харесват и кои да спрем.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Gun Game : Карти - предложения

Мнениеот Siska » 11 Ное 2022, 03:55

Тези според мен са , които не стават...
gg_desert
gg_revolucion
gg_seaside


Тази ми харесва, но при 3 на 3 някои искаха смяна. Като се има в предвид , че има хора , които винаги искат смяна , без значение коя карта е може да я оставите...
gg_js_street


Все още влизат тези хора , които винаги искат смяна , без абсолютно никакво значение коя е картата. Хем играят при нас , хем пък искат да развалят сървъра ли ? Или има пълни перковци...Не знам, но последния път като играхме пак имаше такъв. Мисля , че е един и същ всеки път, но не си спомням кой е точно. А може и да са повече от един.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Gun Game : Карти - предложения

Мнениеот Faster » 11 Ное 2022, 09:40

Siska написа:Тези според мен са , които не стават...
gg_desert
gg_revolucion
gg_seaside


Тази ми харесва, но при 3 на 3 някои искаха смяна. Като се има в предвид , че има хора , които винаги искат смяна без значение коя карта е може да я оставите...
gg_js_street


Все още влизат тези хора , които винаги искат смяна , без абсолютно никакво значение коя е картата. Хем играят при нас , хем пък искат да развалят сървъра ли ? Или има пълни перковци...Не знам, но последния път като играхме пак имаше такъв. Мисля , че е един и същ всеки път, но не го знам кой е точно. А може и да са повече от един.

Мое лично мнение е , че така са научени от самите администратори . Каже ли някой , че иска вот и такъв веднага се дава и голяма част избира "1" като за по-лесно въпреки , че има опция за отказ за смяна на карта . Вече никой не иска да играе нещо малко по - голямо както беше преди години , все едни и същи еднотипни малки карти се играят , което не знам как не омръзва . Така и вие като администратори се ограничавате при опитите да разчупите сървъра с нови карти търсейки все малки карти защото аудиторията вече иска само това , а те от друга страна са най - важните защото без играчи няма как да съществува тази верига !
Така че :
Винаги е имало играчи които искат вот и винаги ще има , но преди години като , че ли по - малко администраторите се съобразяваха и чакаха повече играчи да го желаят преди да пуснат вот !
Всеки е допринесъл до това днес от най - малкото да се сменят карти от обикновеният играч до екипа !
Хубав ден ! :)
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Gun Game : Карти - предложения

Мнениеот Siska » 11 Ное 2022, 13:09

Faster написа:
Siska написа:Тези според мен са , които не стават...
gg_desert
gg_revolucion
gg_seaside


Тази ми харесва, но при 3 на 3 някои искаха смяна. Като се има в предвид , че има хора , които винаги искат смяна без значение коя карта е може да я оставите...
gg_js_street


[spoiler][spoiler]Все още влизат тези хора , които винаги искат смяна , без абсолютно никакво значение коя е картата. Хем играят при нас , хем пък искат да развалят сървъра ли ? Или има пълни перковци...Не знам, но последния път като играхме пак имаше такъв. Мисля , че е един и същ всеки път, но не го знам кой е точно. А може и да са повече от един.

Мое лично мнение е , че така са научени от самите администратори . Каже ли някой , че иска вот и такъв веднага се дава и голяма част избира "1" като за по-лесно въпреки , че има опция за отказ за смяна на карта . Вече никой не иска да играе нещо малко по - голямо както беше преди години , все едни и същи еднотипни малки карти се играят , което не знам как не омръзва . Така и вие като администратори се ограничавате при опитите да разчупите сървъра с нови карти търсейки все малки карти защото аудиторията вече иска само това , а те от друга страна са най - важните защото без играчи няма как да съществува тази верига !
Така че :
Винаги е имало играчи които искат вот и винаги ще има , но преди години като , че ли по - малко администраторите се съобразяваха и чакаха повече играчи да го желаят преди да пуснат вот !
Всеки е допринесъл до това днес от най - малкото да се сменят карти от обикновеният играч до екипа !
Хубав ден ! :)



Докарай 10 човека с твоето виждане и веднага слагаме големите карти. Даже ще сложим такива на които да обикаляш цял ден с глока и никой да не срещнеш...
На тийм плей има по-големи карти по принцип...
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта