Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Gun Game : Нови карти - предложения

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Карти - предложения

Мнениеот Siska » 22 Дек 2021, 15:24

Ако искате може да пробваме в скоро време да направим , когато сме малко хора да се играят по-малки карти , а когато сме повече автоматично да се редуват по-големи карти ???
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 532
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Карти - предложения

Мнениеот BeTePuHaP » 22 Дек 2021, 16:37

BeTePuHaP написа:Не виждам смисъл! Има 250 карти, а постоянно да се пуска вот и се играят само 15-ина.
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Карти - предложения

Мнениеот dzak » 22 Дек 2021, 20:40

viewtopic.php?f=70&t=10061

3 години по-късно...
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Карти - предложения

Мнениеот xfun » 23 Дек 2021, 00:22

dzak написа:http://csmegagaming.com/forum/viewtopic.php?f=70&t=10061

3 години по-късно...

Темата е от далечната 2018 година, тогава бяха други времената и играчите бяха също много повече. Тогава не падаха под 12-14 играча на сървъра ;) Отделно пуснаха някакъв ъпдейт от стийм и ножката не лови както преди :) Отделно хората със стийм също имат предимство...

Офтопик:
Тоя новия хостинг е супер счупен - постоянен лаг,насича,забива,по-някой път също е и not responding сървъра за няколко секунди тотал щета
Аватар
xfun
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 18
Регистриран на: 19 Апр 2020, 22:41
Име в игра: @xfun@{cs}

Re: Карти - предложения

Мнениеот Ganya » 23 Дек 2021, 00:32

xfun написа:Отделно хората със стийм също имат предимство...


...което е?
Аватар
Ganya
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 92
Регистриран на: 09 Фев 2017, 00:09
Име в игра: Ganya

Re: Карти - предложения

Мнениеот Masta_Killa » 23 Дек 2021, 01:51

Ganya написа:
xfun написа:Отделно хората със стийм също имат предимство...


...което е?


...мнение на Ред


Офтопик:
Не знам какво само мрънкате ссрещу хората дали 15 лв (често я намляват за по1,6-2 лв) да си играят играта без проблеми. Не са толкова много пари да инвестираш за да имаш спокойствието, че не играта ти е проблема. А не само да се нервираш защо не ти работи играта, защо насича, защо не можеш да скачаш на АА 10 и други подобни измислици. Няма как да oчакваш, игра кой знае от кой модифицирана да работи нормално. Пък и чак да се сърдиш, че не работи и тези купили си оригиналната имали предимство.
Аватар
Masta_Killa
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 142
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:06
Име в игра: Masta_Killa
Skype: -

Re: Карти - предложения

Мнениеот Siska » 23 Дек 2021, 10:12

xfun написа:
dzak написа:http://csmegagaming.com/forum/viewtopic.php?f=70&t=10061

3 години по-късно...

Темата е от далечната 2018 година, тогава бяха други времената и играчите бяха също много повече. Тогава не падаха под 12-14 играча на сървъра ;) Отделно пуснаха някакъв ъпдейт от стийм и ножката не лови както преди :) Отделно хората със стийм също имат предимство...

Офтопик:
Тоя новия хостинг е супер счупен - постоянен лаг,насича,забива,по-някой път също е и not responding сървъра за няколко секунди тотал щета


Тоя новия хост винаги е бил така и едва ли можеш да намериш положителен коментар в интернет относно хоста, но аз като играх последно нямаше абсолютно никакъв лаг...
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 532
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Карти - предложения

Мнениеот Escape » 24 Дек 2021, 12:56

IA3I написа:По темата ми е много интересно дали някой чете старите ми мнения и ги представя за свои идеи или различни хора по различно време достигат до еднакви изводи? Има само една уловка - тия неща бяха актуални преди години... в момента с така създадената репутация не знам дори с правилните настройки какъв резултат може да има...

Офтопик:
Модератора повдига интересен въпрос! По-скоро зачеква интригуваща тема - разбира се че е по-добре да притежавате оригиналната игра... Не е ясно защо за толкоз години не сте си я купили вече (щом явно ви е харесала а струва по-малко от пакетче семки) по тоя повод обявявам нещо като игра - първите 3ма които ми пиша на лично съобщение ще получат напълно безплатно оригинално копие на играта + бонус CS:Condition zero (не че ще играете бонуса но що да го нямате)
За целта трябва да се свържете с мен чрез лично съобщение тук във форума и да споделите следните неща:
-име в играта
-Steam акаунд (ако нямате ще трябва да си направите допълнително)
Важи до края на примоцията ф стийм!
Ако вече го имате за какво ви е да ми пишете ама пък както решите


Точно така Седмак, целият свят се върти около теб :D Ако не бяха старите ти "мнения" теА админи и модераторЕ как ли щяха да се оправят..... (rofl) Ти си БОГ-а Слънце за сървърите, добре, че те има (giggle)
Айде Весели празници и намали БЕЛОТО ;)
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: Карти - предложения

Мнениеот Siska » 24 Дек 2021, 22:00

Картите ще бъдат намалени и подредени по нов начин. После новите предложения ще бъдат разгледани и евентуално добавени. Също така ще се опитаме да направим два мап-цикъла , които да отговарят на определен брой хора в сървъра.
Ще опитаме да видим какво ще стане с вот за карта и ртв, за да може играчите да имат избор и когато няма админи в сървъра. Общо взето това е като план. Който иска да помага да пише в дискорда и винаги има работа за вършене и неща за правене, докато наместим всичко. Най-малкото може да поровите из нета за нови малки и средно големи карти. Също така търсим и "мапъри", които имат желание да помагат с картите. Засега знам един такъв от който имаме една или две карти на единия сървър.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 532
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Карти - предложения

Мнениеот SladuR » 25 Дек 2021, 01:17

Абе откъде да си променя адреса на сървърите в менюто като отворя цс-а. При старт нали показва нашите сървъри, обаче със старото ай-пи и не ми ги рефрешва да видя дали има хора вътре. Надявам се, че ме разбрахте
Аватар
SladuR
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 306
Регистриран на: 18 Фев 2013, 03:39
Име в игра: SladuR
Skype: s_l_a_d_u_r_

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron