Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Премахване на 1 Map - gg_hideout!

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Премахване на 1 Map - gg_hideout!

Мнениеот JusT_InSaNe » 13 Окт 2012, 21:01

Здравейте Бих искал да помоля картата с име gg_hideout да бъде премахната поради причината ,че малко хора знаят а тези които го знаят се възползват от него
,,, Ето по точно ...
Последна промяна JusT_InSaNe на 13 Окт 2012, 21:11, променена общо 1 път
Винаги има и 2-вариант ! ! !

Изображение
Аватар
JusT_InSaNe
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 62
Регистриран на: 18 Апр 2011, 10:51
Местоположение: Шумен
Име в игра: /Rs/ ReSpeCt*
Skype: baba.juja

Re: Премахване на 1 Map !

Мнениеот kar0 » 13 Окт 2012, 21:09

ами те много хора не знаеха ама сега всички знаят :D :D
Аватар
kar0
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 83
Регистриран на: 18 Юли 2012, 20:16
Име в игра: Karo
Skype: nalbandyan.k

Re: Премахване на 1 Map !

Мнениеот JusT_InSaNe » 13 Окт 2012, 21:13

Ми ако това е начина няма проблем на мен лично ми е досадно и тъпо да бъда убиван от някой в стената не знам на теб ако ти е приятно няма проблем ... !
Винаги има и 2-вариант ! ! !

Изображение
Аватар
JusT_InSaNe
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 62
Регистриран на: 18 Апр 2011, 10:51
Местоположение: Шумен
Име в игра: /Rs/ ReSpeCt*
Skype: baba.juja

Re: Премахване на 1 Map !

Мнениеот KoMnoT » 14 Окт 2012, 00:42

Това си е част от картата,не е бъг. Точно както из някои карти има тайни стаички със скрити оръжия, тук има скрит бункер с амбразури и от двете страни, следователно не дава преимущество на определен отбор. Не мисля, че е причина картата да бъде премахвана.
“The intelligence of that creature known as a crowd is the square root of the number of people in it.”
― Terry Pratchett, Jingo
Аватар
KoMnoT
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 741
Регистриран на: 25 Апр 2011, 00:47
Име в игра: KoMnoT
Skype: ...

Re: Премахване на 1 Map - gg_hideout!

Мнениеот thug » 14 Ное 2012, 00:49

Естествено, че развалят играта тези, които се крият там - обикновено са със статс от рода 75-1(и на 0 са били). Аз го знам, но не влизам там, но какво ме топли ако някой друг от моя тийм го знае, а в противниковия тийм са бот до бот. Прави впечатление, че масово администратори го ползват това място, случайно или не, ако не им е неудобно да си напишат тука. Вместо да са за пример и да slay ако видят, че някой се е наврял вътре, те се правят на интересни. Или го разкарайте целия мап, в случай че не ви се занимава със следене, или просто го забранете този бъг.

KoMnoT, извинявай, но ти колко пъти си играл в ГънГейм на megagaming последните месеци/години, че и акъл дойде да даваш и да обясняваш, особено на хора, които са всеки ден в ГънГейм. Този мап е по-малък и от най-елементарните и aim мапове, съответно качваш се в тази стаичка и им стреляш в базата точно след като respawn-нат.

Моля, предприемете нещо! Благодаря за вниманието!
Аватар
thug
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 8
Регистриран на: 18 Авг 2012, 22:30
Име в игра: thug
Skype: thuglord1982

Re: Премахване на 1 Map - gg_hideout!

Мнениеот KoMnoT » 14 Ное 2012, 02:30

thug написа:KoMnoT, извинявай, но ти колко пъти си играл в ГънГейм на megagaming последните месеци/години, че и акъл дойде да даваш и да обясняваш, особено на хора, които са всеки ден в ГънГейм. Този мап е по-малък и от най-елементарните и aim мапове, съответно качваш се в тази стаичка и им стреляш в базата точно след като respawn-нат.

Моля, предприемете нещо! Благодаря за вниманието!


Не знам защо да ти отговарям, но все пак ще го направя.
В тази верига попаднах именно заради гън гейм сървъра и точно в този сървър получих администраторски права, по-старите колеги могат да потвърдят, че бях един от основните админи, които киснеха там. Може да се поровиш в старите мнения и предложения. Причината за това, че не си ме засичал редовно да се задържам в gg е че не се задържам в нито един от сървърите... Когато имам време за cs обикалям там където няма админи. Така че да, давам си мнението и не искам да ми се плаща за това.
;)
“The intelligence of that creature known as a crowd is the square root of the number of people in it.”
― Terry Pratchett, Jingo
Аватар
KoMnoT
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 741
Регистриран на: 25 Апр 2011, 00:47
Име в игра: KoMnoT
Skype: ...

Re: Премахване на 1 Map - gg_hideout!

Мнениеот RiverFlows » 14 Ное 2012, 02:42

Хахаха , това не го знаех :D лудница ще е ако влезна там (като не съм е лудница пък каму ли ако влезна там) :D:D:D
Аватар
RiverFlows
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 52
Регистриран на: 22 Сеп 2012, 18:05
Местоположение: Pazardjik
Име в игра: River Flows
Skype: stefanow_

Re: Премахване на 1 Map - gg_hideout!

Мнениеот MORTAL » 14 Ное 2012, 09:06

Офтопик:
Предлагам да се махнат и картите cs_assault и cs_italy2, защото са със заложници и така 2ките не могат да чакалят :x
Компот е старо куче във веригата. Той ме зариби по гънгейма тук.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Премахване на 1 Map - gg_hideout!

Мнениеот thug » 14 Ное 2012, 15:23

Компот, нямах за цел да те засягам, нито да се дразня с теб. Допуснах, че щом си модератор, най-вероятно не си от вчера тук. Просто в случая смятам, че мнението ти беше неадекватно. Просто е тъп бъг е и разваля играта. Да беше някой огромен мап и някой да си чакали там, я мине някой, я не мине. Но това е съвсем малък мап в ГънГейм, ти буквално се криеш на 5-10 метра точно в тяхната база и ги стреляш веднага щом се преродят.
Аватар
thug
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 8
Регистриран на: 18 Авг 2012, 22:30
Име в игра: thug
Skype: thuglord1982

Re: Премахване на 1 Map !

Мнениеот Blizare_ » 14 Ное 2012, 15:30

KoMnoT написа:Това си е част от картата,не е бъг. Точно както из някои карти има тайни стаички със скрити оръжия, тук има скрит бункер с амбразури и от двете страни, следователно не дава преимущество на определен отбор. Не мисля, че е причина картата да бъде премахвана.



+1
Изображение
Аватар
Blizare_
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 605
Регистриран на: 13 Дек 2011, 00:57
Местоположение: Варна
Име в игра: Blizare_
Skype: Blizare_

Следваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта