Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Малко промяна

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Малко промяна

Мнениеот [Anti]Killer » 27 Юни 2013, 21:07

Че кой би си седял в базата да чака лидера вместо да играе. Лидера ще е трудно винаги да го намираш и улучваш дори да сте от един отбор, но даже да успееш ти пак ще изгубиш много време и друг ще спечели преди теб.
Защо не опитате да поиграете малко така преди да недоволствате. Лесно е да се стреля с автомата наляво и надясно или да хвърлиш гранатата пък където падне, но когато трябва да се вложи малко мисъл и тактика е по-интересно според мен.
ИзображениеИзображение
Аватар
[Anti]Killer
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 821
Регистриран на: 26 Юни 2011, 21:54
Местоположение: Враца
Име в игра: [Anti]Killer
Skype: ivaylo_zg1

Re: Малко промяна

Мнениеот SNAIP » 27 Юни 2013, 21:37

SNAIP написа:
[Anti]Killer написа:G3/SG-1 си го има, а SG-550 може да се добави и да се направи с тях да се правят по четири или пет фрага, защото с тези оръжия се правят много бързо и лесно.
Също така мисля, че ще е доста интересно да се направи при достигане на предпоследното ниво(граната) да се включва friendly fire и така този, който е с граната, ако убие съотборник се връща едно ниво надолу ,като на убития съотборник не пада нивото. Има доста сървъри дори класически в, които се играе с friendly fire, нека да опитаме и ние пък, ако не се хареса ще се махне.


Доста съм играл в този вариант.Тук ще се сблъскаме с една неприятна подробност и тя е, че, ако ff е включен за всички останали оръжия, някои от потребителите почват тенденциозно и умишлено "източване" на водача, за да бъде по - лесно върнат ниво назад :)


Предупредих за това в този пост.
Mirror damage - този вид плъгин може да пробвате. И пак ще има проблем. Примерно, останал си на малко кръв, хвърляш граната, раняваш някой съотборник и убиваш себе си, съответно - ниво назад :)
Моето предпочитание е да го няма фф, но то не е важно в случая. Важното е, какво предпочитат
потребителите. Може анкета да пуснете.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Малко промяна

Мнениеот Fox82 » 27 Юни 2013, 22:02

[Anti]Killer написа:Че кой би си седял в базата да чака лидера вместо да играе. Лидера ще е трудно винаги да го намираш и улучваш дори да сте от един отбор, но даже да успееш ти пак ще изгубиш много време и друг ще спечели преди теб.
Защо не опитате да поиграете малко така преди да недоволствате. Лесно е да се стреля с автомата наляво и надясно или да хвърлиш гранатата пък където падне, но когато трябва да се вложи малко мисъл и тактика е по-интересно според мен.

Знаеш кой би седнал да те чака а (rofl) някой бот(идиот (headbang) )който се кефи когато на теб ти е гадно че се опитваш да направиш нещо(типична Българска черта).
Аватар
Fox82
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 131
Регистриран на: 23 Апр 2013, 20:20
Име в игра: Cs
Skype: rango62

Re: Малко промяна

Мнениеот pe6pi » 27 Юни 2013, 23:30

Ако още не сте разбрали ГГ е индивидуална игра всеки за себе си ,кой където иска да чака било то бот или идиот той губи.Сега остава да направите и да ражда навсякъде а не по базите и заспива да видим дали ще се каширват или не!!!
Изображение
Аватар
pe6pi
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 78
Регистриран на: 28 Окт 2012, 12:44
Име в игра: pe6pi
Skype: pe6pi_84

Re: Малко промяна

Мнениеот saxo bank » 29 Юни 2013, 18:31

моля Ви махнете ff, защото става лудница, докато изляза от базата оставам на червено. По-добре сложете 2 гранати
Аватар
saxo bank
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 238
Регистриран на: 25 Яну 2012, 17:35
Име в игра: saxo bank
Skype: g.o.g.i.1

Re: Малко промяна

Мнениеот Mephistopheles » 30 Юни 2013, 12:22

и аз съм против фф не мога да изляза от базата първо второ клекнал идиота от моите зад мен и точи обръщам се няма противник продалжавам пак ма точи ..............ТЪПО
Аватар
Mephistopheles
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 15
Регистриран на: 16 Апр 2012, 16:17
Местоположение: Veliko Turnovo
Име в игра: Mephistopheles
Skype: navylaks83

Re: Малко промяна

Мнениеот Fox82 » 30 Юни 2013, 22:29

Mephistopheles написа:и аз съм против фф не мога да изляза от базата първо второ клекнал идиота от моите зад мен и точи обръщам се няма противник продалжавам пак ма точи ..............ТЪПО

Аз какво ви казах ,че сте настипи хаус :x !!!Както писах по-нагоре направете го така че фф да важи само за тези който са достигнали ли Граната и нож
Аватар
Fox82
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 131
Регистриран на: 23 Апр 2013, 20:20
Име в игра: Cs
Skype: rango62

Re: Малко промяна

Мнениеот LAUTA ARMY » 30 Юни 2013, 23:19

Върнете стария сървър .. без двете узита и да се махне ФФ
Аватар
LAUTA ARMY
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Юни 2013, 23:16
Име в игра: LAUTA ARMY
Skype: loyal_to_the_game94

Re: Малко промяна

Мнениеот ABRA » 01 Юли 2013, 00:16

LAUTA ARMY написа:Върнете стария сървър .. без двете узита и да се махне ФФ


Напълно съм съгласен с тия промени се развали сървъра самия аз по малко влизам вече.
Рано пиле рано пее, но второто мишле изяжда сиренцето ;)
Аватар
ABRA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 309
Регистриран на: 28 Дек 2011, 22:56
Име в игра: ABRA
Skype: bavarec_3

Re: Малко промяна

Мнениеот Fox82 » 01 Юли 2013, 00:19

ABRA написа:
LAUTA ARMY написа:Върнете стария сървър .. без двете узита и да се махне ФФ


Напълно съм съгласен с тия промени се развали сървъра самия аз по малко влизам вече.

За да има мир оставете оръжията нека са повече ,ама верно махнете това FF.
Аватар
Fox82
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 131
Регистриран на: 23 Апр 2013, 20:20
Име в игра: Cs
Skype: rango62

ПредишнаСледваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта