Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за премахване на карти

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот Havelock » 13 Мар 2014, 18:43

...
Последна промяна dzak на 13 Мар 2014, 19:01, променена общо 1 път
Причина: Излишен коментар.
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better.
Аватар
Havelock
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 68
Регистриран на: 30 Ное 2013, 18:02
Име в игра: Rare
Skype: dibb4o

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот Energy Style ^ » 13 Мар 2014, 18:46

Подкрепям Фох , (y) ЗА
NRg |
Изображение


_/﹋\_
(҂`_´)
<,︻╦╤─ ҉ - -
_/﹋\_
Аватар
Energy Style ^
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1039
Регистриран на: 06 Сеп 2012, 09:49
Местоположение: Обединено кралство
Име в игра: NRg | Energy Style ^

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот SNAIP » 13 Мар 2014, 19:19

Havelock написа:
SNAIP написа:Fox82, дойде времето да ти кажа някои неща, които не можеш и никога няма да проумееш.
Понеже обсъждаш качествата ми на играч и админ, ще ти кажа следното:
Имам много сериозен опит в админството, но обяснения няма да ти давам. В скорошното ти и поредно неоснователно оплакване срещу мен, споменах за "славната" ти кариера в екипа. Почти всеки твой бан за WH бе грешка, както постъпи и с мен.
Относно играта ми, аз не се крия, а почти винаги намирам печелившата позиция. Това, съчетано с добрата ми техника ме прави доста по - силен от теб, като гънгеймър. За разлика от твоя стил, аз не летя като муха без глава, а мисля докато играя. Запазвам хладнокръвие и не се нервирам на потребители с твоя манталитет, както и на по - силните от мен. Разбери, че от всеки има по - силен в определен момент.
Би трябвало да знаеш, че тези неща при някои хора просто им идват от вътре. Но ти не си от тях, колкото и усилия да полагаш. Това ти е тавана на възможностите. Не съм се захванал сериозно, не съм №1 в топ 15.
GunGame изисква комплекс от умения в играта, които ти по моя преценка не притежаваш в достатъчна степен, нито пък се отличаваш с избора си за печеливша позиция. Имаш изключително слаба техника. За това отбягваш техничните и така наречени майсторски карти. Средно ниво си. За това, хора като мен, винаги са трън в очите ти.
Когато направиш 10 поредни победи тук /но не някакви уговорени по сред нощ/, а, както аз го направих и 2 пъти по 9, но за съжаление, тогава сървъра ги помнеше по steam, за което съм писал теми тук в сайта миналата година, тогава обсъждай моите качества. Около 3-4 месеца рекорда на сървъра от 8 поредни победи бе мой. Сега ме амбицираш да взема да го подобря :)


Офтопик:
Аз тебе никога не съм те засичал в игра май, поне не и с този ти псевдоним. Обаче, след това ти мнение: "Категорично - няма игра с Wallhack. Много добре виждам, че съм единственият в темата, който
го казва, но е така. Уважавам мнението на всеки, но докато гледате демота по този начин, резултатите в преценката ви ще са аналогични.
Банът на потребителя е - грешен."
в тази тема: http://csmegagaming.com/forum//viewtopic.php?f=114&t=5187&p=56826#p56826, за мен е ясно що за "играч" си. Да не говорим пък за админ![/url]


Наистина, темата се разводни много. Необходимо е, както казва d3v1lk1nG да се предложат 10 карти с анкета и да отпаднат определен брой от тях.
Офтопик:
Havelock, играя само в GunGame, където също не те срещам, с изключение на присъствието ти в сайт чата.
И, за да ти стане още по - ясно ще заявя, да, твърдо заставам и сега зад написаното по темата тогава от мен. Който, каквито иска изводи да си прави. Да преценяваш за даден играч дали е с WH, гледайки го през собствен такъв, е несериозно и подвеждащо. Разчитам на добри слушалки, радар, кой и къде умира, и как бих постъпил аз. А ти си имаш собствено мнение, което аз уважавам.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот BARCELONA FAN » 13 Мар 2014, 19:48

d3v1lk1nG написа:много набозена стана темата , преложете 10 карти които да се махнат ,на които хората излизат или не им харесват и да се локва ,аз имам предпочитания също за едни snow мапове но няма значение :)



Най-добрия вариант според мен.
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот Fox82 » 14 Мар 2014, 04:00

А това е за спомен за SNAIP :
http://dox.bg/files/dw?a=e1ac15a667
За един ден 17 wina от който или 11 или 10 поредни-мисля че само Barca ме прекъсна на един мап !!!За доказателство можеш да питаш BARCA ,Anti Kiler,Kompot или nejna mumiq .Все са админи присъствали , да не кажеш че си измислям. Та сега те искам много тих, когато среден играч мачка като валяк :D
Аватар
Fox82
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 131
Регистриран на: 23 Апр 2013, 20:20
Име в игра: Cs
Skype: rango62

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот MORTAL » 14 Мар 2014, 08:21

Изображение
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Предишна

Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron