Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за премахване на карти

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Предложение за премахване на карти

Мнениеот uBaHa » 11 Мар 2014, 16:53

Здравейте, във връзка с тема пусната от Fox, предлагам следните карти за премахване от сървъра.
След тази тема някой може да направи същата за добавяне на нови.

Картите които предлагам за премахване са следните:
gg_fy_kahuna
gg_trust
gg_winterdust
gg_sys_mini_mario
gg_sand_prison
gg_skyworld

Предлагам тези за сега. Може и колегите и потребителите да включат някой.
Аватар
uBaHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 18
Регистриран на: 22 Яну 2014, 01:21
Име в игра: uBaHa
Skype: нямам

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот Fox82 » 11 Мар 2014, 23:34

gg_js_sewage
gg_dust2x2_cgds
gg_skycompound
gg_mini_inferno
gg_cub0
gg_masaka
gg_mini_cbble-Тая задължително да се махне винаги празни сървара
gg_4season
gg_Star

Тия най-празнят сървара
Аватар
Fox82
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 131
Регистриран на: 23 Апр 2013, 20:20
Име в игра: Cs
Skype: rango62

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот BARCELONA FAN » 12 Мар 2014, 04:59

gg_buzzice - Задължително
gg_mini_inferno - Задължително
gg_fy_desert - Задължително
gg_33_reflex - Задължително
gg_minecraft - Задължително
gg_mini_cbble
gg_medieval
gg_4season
gg_anubis
gg_bunkers_t0ms
gg_anywhere
gg_fy_kahuna

Моето скромно мнение е, че GunGame има нужда от сериозна чистка.Нека и други колеги се изкажат и дадат примери.
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот MORTAL » 12 Мар 2014, 08:49

Напълно съм съгласен с мненията на Ивана, Фокс и Барселона фен. Когато дойде някоя от посочените карти, винаги потребителите започват с vote, rtv и т.н. Искам да предложа една карта за премахване, но не и знам името :) Представлява нещо което е с жълти стени. Има два района където се пускат 1ците и 2ките, но са смесени и пуска и едните и другите на едно и също място. Почти не можеш да разбереш какво се случва.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот IYI » 12 Мар 2014, 09:31

Нямам против да се махнат карти,но моля ви сложете и снимки на предложените катри,понеже аз по имена не знам за кои карти става на въпрос :)
Глупакът никога не може да бъде някой, но винаги може да бъде всеки.-Хърбърт Уелс
Аватар
IYI
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 434
Регистриран на: 19 Ное 2011, 16:40
Местоположение: Берковица
Име в игра: IYI
Skype: ******

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот SNAIP » 12 Мар 2014, 14:57

BARCELONA FAN написа:gg_buzzice - Задължително
gg_mini_inferno - Задължително
gg_fy_desert - Задължително
gg_33_reflex - Задължително
gg_minecraft - Задължително
gg_mini_cbble
gg_medieval
gg_4season
gg_anubis
gg_bunkers_t0ms
gg_anywhere
gg_fy_kahuna

Моето скромно мнение е, че GunGame има нужда от сериозна чистка.Нека и други колеги се изкажат и дадат примери.


Подкрепям тук предложените, но без да се маха gg_medieval и предложената от Fox82 gg_Star Техничните карти не трябва да се пипат.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот Fox82 » 13 Мар 2014, 00:09

SNAIP написа:
BARCELONA FAN написа:gg_buzzice - Задължително
gg_mini_inferno - Задължително
gg_fy_desert - Задължително
gg_33_reflex - Задължително
gg_minecraft - Задължително
gg_mini_cbble
gg_medieval
gg_4season
gg_anubis
gg_bunkers_t0ms
gg_anywhere
gg_fy_kahuna

Моето скромно мнение е, че GunGame има нужда от сериозна чистка.Нека и други колеги се изкажат и дадат примери.


Подкрепям тук предложените, но без да се маха gg_medieval и предложената от Fox82 gg_Star Техничните карти не трябва да се пипат.

Аре да не излезне като заяждане ,но този SNAIP според мен не прави никакво градивно предложение ,което да е в полза за сървара ,особено като иска да се остави мапове който празнят сървара,супер не компетентен.Ма то е нормално за админ да е не компетентен и да няма правелен поглед върху играта като влиза веднъж на 1 седмица,даже да не е и по рядко!!!И просто се чудя още на адмидистратора ,защо има такива админи тука .За справка и доказателство на думите ми ,че най рядко посещава сървра и то като Сървар админ :

http://www.gametracker.com/server_info/ ... 161:27016/
http://prikachi.com/images.php?images/62/7154062j.png
Няма действаш сървар админ с толко слабо присъствие в сървара ,за това ако обичате gg_Star и той бъде махнат и да не се зачита мнението на SNAIP


P.S а MORTAl знам за коя карта говориш тя е много яка ма има една тактика за нея ,за да се ориентираш по бързо къде те пуска :D ще ти пиша на лично съобщение ,как става (nod)
Аватар
Fox82
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 131
Регистриран на: 23 Апр 2013, 20:20
Име в игра: Cs
Skype: rango62

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот uBaHa » 13 Мар 2014, 01:19

Fox, то си излиза като заяждане. До колкото знам от известно време вие със SNAIP си имате някакво взимане даване, но не тази тема е мястото за решаване на спорове. Колкото до изказването на SNAIP, той правилно е написал - ТЕХНИЧЕСКИТЕ карти не трябва да се пипат. Това лично на мен ми говори че тези карти са пряко свързани със сървъра, така да се нарече по Default и за това да го е написал.
Същото като при мен с проблемното ми демо. Променяш нещо и получаваш един голям .... error :)
Лисо, твое право е да се оплакваш от администратор но, си има конкретно място.
Колкото до IYI, то хубаво да ти показваме снимки обаче ги няма никъде из форума, има само имена. Аз ги гледах като влезнах в списъка с картите, копи на името, пейст в чичко гоогле, Изображения, виждам я и обявявам.
Аватар
uBaHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 18
Регистриран на: 22 Яну 2014, 01:21
Име в игра: uBaHa
Skype: нямам

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот Fox82 » 13 Мар 2014, 02:26

uBaHa написа:Fox, то си излиза като заяждане. До колкото знам от известно време вие със SNAIP си имате някакво взимане даване, но не тази тема е мястото за решаване на спорове. Колкото до изказването на SNAIP, той правилно е написал - ТЕХНИЧЕСКИТЕ карти не трябва да се пипат. Това лично на мен ми говори че тези карти са пряко свързани със сървъра, така да се нарече по Default и за това да го е написал.
Същото като при мен с проблемното ми демо. Променяш нещо и получаваш един голям .... error :)
Лисо, твое право е да се оплакваш от администратор но, си има конкретно място.
Колкото до IYI, то хубаво да ти показваме снимки обаче ги няма никъде из форума, има само имена. Аз ги гледах като влезнах в списъка с картите, копи на името, пейст в чичко гоогле, Изображения, виждам я и обявявам.

Ваня кое му е Тактическото на тия карти?Аре сега като един от най редовните играчи Ти ,не защо си сървар админ , я ми кажи когато тия мапове се пуснат не се ли празни сървара ,особено късно вечерта когато играем ,а не през деня когато повечето го играят ей така за спорта ? Май съм прав нали ?И кое му е тактическото на тия карти ,че летиш като луд на някъде и ако те оставят на малко кръв и паднеш губиш оръжие нали? Знаеш ли защо такива като SNAIP и не само той искат такива карти ,за се крият по кулите и да цепят ,такива играчи като него който никога не играят на rush на gungame само те могат да искат големи карти ,да не би някой да ги заколи в мелето!!!! Това е сървар Gungame MELE а не Cs Clasik кадето да слухтиш и да имаш тактика къде да застанеш или да се скриеш и да цепиш противника .Знаеш ли колко ми е лесно и на мен да се скрия някъде и да цепя ,но аз или играя gungame меле и ако не си направя кефа да заколя някой в неговата база по-добре да си пусна Super Mario!!!! Колко до закачката ми с SNAIP ,аз няма какво повече да кажа за него ,ей там съм дал доказателства ,да го видят главните какъв админ си имат и това е за него.Не може някой да дава акъл за дадено нещо ,когато не иска да е постоянен участник в него ,така разбирам аз нещата.Не може Ти ,BARCA ,SladurI,IYI и т.н админи да седите и да се двзерите кой е хак и да поддържате реда в сървара ,а някой си който му е кеф да влиза от време на време да иска да дава акъл,то е като да те наемат на работа и ти да ходиш когато ти е кеф и на накрая да ти платят.
Аватар
Fox82
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 131
Регистриран на: 23 Апр 2013, 20:20
Име в игра: Cs
Skype: rango62

Re: Предложение за премахване на карти

Мнениеот uBaHa » 13 Мар 2014, 03:08

Предлагам следното за тези карти. Нека още ден/два да предлагаме карти за махане и накрая главния админ да ни иска списък с нашите предложения. Той ще каже дали е редно да се махат или не.
Колкото до мен. Не знам каква ще бъде разликата от Тест Админ и Сървър админ. В момента съм Тест може би за да се докажа дали ставам за тази отговорност. Не знам колко време трае. Все още правя грешки които трябва да изчистя.
Аватар
uBaHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 18
Регистриран на: 22 Яну 2014, 01:21
Име в игра: uBaHa
Skype: нямам

Следваща

Назад към Предложения за CS MegaGaming GunGame

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта